פרסום ממומן בגוגל – על קצה המזלג איך זה עובד

קשה לדמיין היום עסק אשר יכול לשרוד ללא פרסום ולא משנה כמה הוא טוב או כמה הוא מוצלח. על רקע זה יש לציין כי פלטפורמת הפרסום הנפוצה ביותר בעולם כיום היא גוגל וזאת עקב העובדה כי כל פעולה שאנו מבצעים בחיים שלנו אנחנו מחפשים עליה מידע בגוגל. על כן ברור מדוע רבים רוצים לדעת כיצד פרסום ממומן בגוגל עובד. אם כן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה פרמטרים אתם מכניסים למסע הפרסום שלכם בגוגל כאשר אתם צריכים להבטיח כי הפרסום הזה יתבצע בצורה החכמה ביותר שיש. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין כי יש משמעות גדולה גם למילות המפתח שעל פיהם המודעה שלכם תופיע, לניסוח של המודעה וגם לבנייה של דף הנחיתה. עליכם לקחת בחשבון כי כל הדברים הללו הם סופר חשובים בכדי להבטיח מסע פרסום אפקטיבי ויעיל.

האם יש צורך בתקציב גדול בכדי לפרסם בגוגל?

יש עסקים רבים אשר חוששים לפרסם בגוגל בגלל שהם חוששים כי הם יצטרכו להוציא על כך כסף רב. אם כן אתם צריכים להבין כי אחד היתרונות הגדולים ביותר של פרסום ממומן בגוגל זה העובדה כי אפשר לפרסם שם בתקציבים מאוד קטנים. עליכם להבין כי גוגל עובדת בשיטה של PPP וזה אומר כי אתם משלמים רק על אנשים אשר לחצו על המודעה שלכם. לכן אם דף הנחיתה שלכם הוא ברמה גבוהה אז הסיכוי שלכם שהפרסום יוביל למכירה יהיה גבוה מאוד ועל כן כל כך משתלם לפרסם בגוגל וזוהי הסיבה מדוע זהו משהו מאוד מומלץ גם אם אין לכם תקציב גבוה.

מהו היתרון הגדול ביותר של פרסום בגוגל?

עליכם להבין כי להבדיל מאמצעי הפרסום הישנים גוגל מאפשרת לכם לאסוף מידע רב על כל מי שמתעניין במודעה שלכם וכך אתם יכולים לדעת כמה כסף הרווחתם ממסע הפרסום והאם הוא השתלם. זהו יתרון עצום שגורם לכך כי הרבה יותר כדאי לכם לפרסם בגוגל מאשר במדיות הישנות.

למידע נוסף בנושא קידום ממומן בגוגל הכנסו לאתר https://industrialstrengthsem.com

בית חכם דרך הנייד – איך זה עובד?

חברת Wise-Home מתמחה בתכנון וביצירת מערכות לבתים חכמים כולל חשמל חכם, אודיו וידאו, רשתות ומתח נמוך. אז אם גם מתלבטים באיזו דרך לבנות את ביתכם הטקסט הבא בא להסבר מהו בית חכם ואיך זה בעצם עובד.

 

מערכת בית חכם וניהול אנרגיה של חברת Wise-Home בנויה על קונספט טכנולוגי ייחודי וחדשני המאפשר להפוך כל בית לבית חכם. חיסכון משמעותי בהוצאות הבית לצד נוחות וחיסכון בזמן משפרים את איכות החיים שלנו. בעוד מערכת חשמל רגילה מופעלת על ידי זרם חשמלי המופעל בלוח הראשי, במערכת חשמל חכמה יש בקרים הנמצאים בלוח החכם, סוג של תקשורת. כלומר הבקר הוא זה שאחראי על הפעלה וכיבוי של מוצרי החשמל, מערכת המולטימידה, התאורה, האזעקה ועוד.

 

בין היתרונות הבולטים שבהפיכת ביתנו לבית חכם הוא בכל שאנו יכולים לשנות בזמן אמת כל מיני מצבים בבית כמו הדלקה של החימום מבעוד מועד ביום סגרירי וקר, הדלקת הדוד לפי זמן ההגעה שלנו ועוד.

 

בית חכם של חברת Wise-Home הינו פיתרון שאיננו מצריך מערכת בקרה מרכזית ובנוי על בסיס מפסקים המכילים בתוכם מחשב קטן הפועל באופן עצמאי ללא תלות במערכת. לכן אותם מפסקים חכמים אינם מצריכים מאיתנו לבנות תשתית חדשה לבית ואף מונעים בעיות ותקלות שעלולים להיווצר מהשהייה של המערכת וגם אין סכנה לכשל מרכזי. בפועל מערכת חשמלית של בית חכם מבטלת את כל המתגים אותם אנו מכירים מימים עברו ובמקומם מותקנים פנלים אשר פועלים בתקשורת מול הבקרים הנמצאים בארון החשמל של הבית.

 

למעשה, דרך התקשורת הזו ניתן ליישם מגוון של פעולות טכניות לפי הצרכים שלכם ושאר בני הבית. מערכת חשמל חכמה  מאפשרת לנו  לשלוט על כל התאורה התריסים, הצלונים, השקעים, חימום רצפה או מיזוג, שליטה בשעוני שבת והכל בלחיצת כפתור אחת. בנוסף ניתן להתקין מערכת אודיו-וידאו על פי אזורים ולפזר מוסיקה בכל מיני מקומות בבית. יחד עם זאת, ניתן לשלוט על כל הבית באמצעות שליטה מלאה מהסמארטפון זאת על ידי התקנת רשת הפועלת על בסיס מערכת דו כיוונית.

 

חברת Wise-Home תסייע לכם בשדרוג ביתכם לבית חכם בהתאמה מושלמת לצרכים, לאורח החיים שלכם ושל שאר בני הבית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה זה חתימה דיגיטלית ולמה זה טוב?

חתימה דיגיטאלית ידועה גם בשמה חתימה אלקטרונית, והיא חתימה שהומצאה בשנים האחרונות ואושרה על ידי הממשלה כחתימה לגיטימית לכל דבר ודעה. בחתימה הדיגיטאלית ישנם סמלים, תווים מספרים, צלילים ואפילו תמונות והיא מאפשרת את אימות או זיהוי החותם. את המסמכים החתומים: מרשמים, התחייבויות, חוזים חשבוניות ועוד – שולחים אל ידעם בדואר האלקטרוני.

החתימה הדיגיטאלית והפיזית

חתימה דיגיטאלית נחשבת חופפת לחתימה פיזית, הלוא היא החתימה הידנית. החתימה הדיגיטאלית תפקידה להחליף את החתימה הפיזית והיא משמשת ככלי קריפוטוגרפי המחבר אימות מתמטי של החותם וזהותו למקבל המסמך החתום.

החתימה הדיגיטאלית, שקשה לזיוף במידה רבה מחתימה פיזית, מתקבלת כראיה בתביעות בבתי המשפט. כיום, חוק החתימה הדיגיטאלית מגדיר את החתימה כתוכנה שנועדה לייצר חתימה או סימן מזהה הקשור למסרים אלקטרוניים המתקבלים במייל והיא מוכרת לכל עניין ודעה.

כיצד נראית חתימה דיגיטאלית

חתימה דיגיטאלית תראה בדרך כלל כחתימה מעוצבת שנושאת את שם החותם. התוכנה שמגדירה את החתימה, מאפשרת סמל שמזוהה עם החותם. לעיתים רבות מבקשים החותמים חתימה דיגיטאלית ייחודית להם מחברות המתמחות בחתימה דיגיטאלית – למידע נוסף על חתימה דיגיטלית.

אז למה חתימה דיגיטאלית טובה?

חתימה דיגיטאלית מאפשרת מגוון יתרונות ביניהן: חסכון בנייר, חסכון בזמן וכסף, חסכון במשאבים, העדר הצורך בניירת רבה אחסון ותיוק הניירת, אלגנטיות ורצינות, אבטחה וחסכון בבירוקרטיה.

אם נפרט כל יתרון, נוכל להבין שחתימה דיגיטאלית היא אמצעי שמקל מאד על החיים והופך אותם לחסכניים יותר:

חסכון בנייר – חתימה דיגיטלית הנשלחת במייל הופכת אתכם לידידותיים לסביבה וחוסכת לכם ניירת רבה.

חסכון בזמן וכסף – אם בעבר הייתם שולחים באמצעות הדואר או שליח מסמכים חתומים פיזית כמו: חשבוניות, חוזים, הסכמים ועוד, הרי שחתימה דיגיטאלית הנשלחת בהקלקה אחת דרך האימייל חוסכת זמן וכסף.

חסכון במשאבים – כדי שאנשים רבים לא יצטרכו לגשת באופן פיזי אל מוסדות וארגונים על מנת להגיע ולחתום פעל מסמכים, הומצאה החתימה הדיגיטאלית. החתימה חוסכת במשאבים וטרטורים.

אבטחה – אחד היתרונות הבולטים של חתימה דיגיטאלית היא רמת האבטחה הגבוהה. החתימה ייחודית לחותם, והיא תמיד שונה מחתימה אחרת. בנוסף, את החתימה כמעט ולא ניתן לזייף והיא מסייעת בבית המשפט.

חתימה דיגיטאלית – כיצד מתחילים?

על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מחתימה דיגיטאלית, צרו קשר עם חברות תוכנה המתמחות בחתימה מסוג זה. בנוסף תוכלו לבקש עיצוב חתימה ייחודי שקשה יהיה לזייף או להעתיק.

דגשים לבחירת מורים פרטיים למדעי המחשב

כיום, אחד התחומים ההולכים ומתפתחים יותר ויותר בארץ, הינו תחום מדעי המחשב. מסיבה זו, אנשים רבים בוחרים ללמוד את התחום, בין אם במסגרת לימודים לתעודת בגרות, בין אם במסגרת לימודי תעודה או הנדסאי ובין אם במסגרת תואר. כך או כך, מדובר בתחום לימודים מעט מורכב, ומסיבה זו – לעיתים קרובות, על מנת לצלוח את המבחנים, ניאלץ להשתמש בשירותיהם של מורים פרטיים למדעי המחשב. להמשיך לקרוא דגשים לבחירת מורים פרטיים למדעי המחשב

בניית אתרי אינטרנט לעסקים קטנים

אין זו הפתעה שבימים שלנו כאשר כל ההתנהלות הפכה וירטואלית לחלוטין, כל עסק קטן, בינוני או גדול מעוניין שיהיה לו אתר אינטרנט משלו. להמשיך לקרוא בניית אתרי אינטרנט לעסקים קטנים

לדבר פתוח ולהרגיש קרובים

מערכת יחסים, זוגית, חברית או משפחתית, זה לא דבר שקל להתמודד איתו. אומנם הרבה פעמים זה מתחיל בסערה ובהתלהבות גדולה, אך בסופו של דבר לא אחת קורה שחיי השגרה גורמים לכל הדברים שיש לנו בחיים להיראות מעט אפורים. להמשיך לקרוא לדבר פתוח ולהרגיש קרובים

מהו הקשר בין צילום ועיצוב גרפי?

הוויזואליות חשובה לכולנו והיא מתבטאת כמעט בכל דבר, אם במראה החיצוני שלנו או של האחרים, אם במראה הוויזואלי של המקום בו אנחנו מתגוררים, בסביבה שעוטפת אותנו, באסתטיקה של הפרטים הקטנים בעבודה, במנות שאנחנו אוכלים במסעדה, בבגדים שאנחנו רוכשים, בתמונות שאנחנו מצלמים וכן הלאה. להמשיך לקרוא מהו הקשר בין צילום ועיצוב גרפי?

מה בין iphone ל- Lg: טיפים לבחירת הטלפון הבא שלכם

מאז שהאייפון הראשון של חברת אפל יצא לאוויר העולם נוצרו ופותחו עוד הרבה מאוד מכשירים אחרים. לכן זה ברור שאדם ממוצע, שאין לו ידע מיוחד בטכנולוגיה, לא תמיד יידע לבחור בין מכשיר כמו lg g4 ובין הרבה מכשירים אחרים. אומנם זה ברור לכולנו שהייעוד הראשי של הטלפונים הניידים זה לקבל ולהוציא שיחות, אך מי מאיתנו באמת עושה שימוש כזה במכשיר? זה הדבר הבסיסי ביותר אך היום חשוב לנו שהמכשירים יהיו מחשבים לכל דבר, ולכן כדאי לכם לבדוק בשבע עיניים מה אתם קונים ובאיזה מכשיר אתם בוחרים.

נתונים פיזיים

בין אם אתם רוצים לקנות מכשיר כמו lg g4 ובין אם אתם חושבים על מכשירים אחרים, כדאי יהיה לבדוק את הנתונים הפיזיים של המכשירים. כמה הם שוקלים? מה גודל המסכים שלהם? האם יש להם מספיק זיכרון כדיש שלא תצטרכו למחוק את כל התמונות והסרטונים שאתם עושים? הדברים נכונים בין אם אתם אנשים מבוגרים ובין אם אתם זוג צעיר שעוד מעט יהיה להם תינוק, שכן כל אחד מאיתנו אוהב לצלם היום ועדיף כמה שיותר. לכן אתם צריכים לבחור מכשיר שיהיה לו כמה שיותר זיכרון, כי זה ישפיע על ההנאה שלכם ממנו.

קנייה באינטרנט

מכשירים טכנולוגיים שונים אפשר לקנות היום בכל דרך אפשרית:

  • אפשר לבחור מכשיר משומש או חדש

  • אפשר לקנות מחברים

  • אפשר לקנות באינטרנט או בחנויות פיזיות

לכל אופציה כזאת יש יתרונות אחרים, כי אם תיקנו מכשיר משומש בוודאי תחסכו הרבה כסף ואם תיפנו אל חנות פיזית יהיה לכם עם מי להתייעץ. עם זאת, בסופו של דבר אחת מהאופציות הכי טובות שיש זה לקנות אונליין מחברה גדולה ומוצלחת כי זה נכון כלכלית וגם מבחינת נוחות.

איך לבחור את הספק ואת התשתית לאינטרנט?

יש הרבה דברים שהאדם המודרני כבר לא יוכל לחיות בלעדיהם, ואחד מהם זה כמובן האינטרנט. מעבר לכך שאתם צריכים לבחור ספק ותשתית עליכם גם להבין את נושא המהירות של החיבור ואיך זה ישפיע על ההנאה שלכם מהגלישה, ולכן גם כשאתם להתחבר לאינטרנט כדאי לעשות לפני כן מחקר קטן. ישנם מספר קריטריונים שיכולים לעזור לכם בבחירת הספק, התשתית ושירותי התקשורת שאתם רוצים, והם: להמשיך לקרוא איך לבחור את הספק ואת התשתית לאינטרנט?

פרילנסר, איך להתנהל נכון ברשתות חברתיות?

ככל שאתה רציני יותר בקשר לחיפוש העבודה שלך, כך אתה צריך לשים יותר לב לכל פלטפורמה שבה אתה יכול להכיר מעסיקים פוטנציאלים, כן כולל רשתות חברתיות. להמשיך לקרוא פרילנסר, איך להתנהל נכון ברשתות חברתיות?

רעיונות טכנולוגיים של מתנות לגברים

גברים הם עם פשוט בדרך כלל. בכל הקשור למתנות – זאת לא משימה מסובכת מדי לרכוש מתנה לגבר, שגם תהיה פרקטית עבורו והוא יהיה מבסוט ממנה. המשימה קלה בהרבה, כאשר יש לכם מבחר ענק של מתנות לגברים שניתן לבחור ממנו. להמשיך לקרוא רעיונות טכנולוגיים של מתנות לגברים

יבוא מסין של אביזרים לאייפון 5 ואייפון 6

האייפון פרץ לחיינו בסערה גדולה באמצע שנת 2007 ומאז כל אדם שמחזיק בפלאפון החכם, מודה כי הוא אינו יכול לחזור לאחור. האייפון מספק עבור בעליו מספר רב של מימדים ומתפקד כחלק חשוב מחיי היום יום שלנו ולא רק כטלפון נייד. להמשיך לקרוא יבוא מסין של אביזרים לאייפון 5 ואייפון 6

הדרך לבחור נייד חדש

אם יש משהו שמאפיין אותנו זה שאף אחד מאיתנו לא ייצא מהבית בלי טלפון נייד, ורבים גם לא ייצאו מהדירה בלי טאבלט איכותי שהם יוכלו לעשות בו שימוש. זה נשמע לך מוכר וגם אתה תוהה היום אם לא הגיע להצטייד בטכנולוגיה חדשה? אם כך, כדאי שתבדוק היטב מה אתה קונה ובאיזה מכשיר אתה בוחר. זה שיש היום הרבה מאוד פרסומות על מכשירים כמו galaxy tab 4 ועל מכשירים אחרים כמו אייפון 6 זה נכון, אך מי אמר שכל מכשיר כזה נחוץ לך? על מנת שתוכל לא רק לקנות מכשיר נייד טוב אלא גם לצאת מרוצה, כדאי שתנסה להבין תחילה מהן הדרישות היום יומיות שלך מהטכנולוגיה.

נוחות מעל הכול

סמארטפוןהטכנולוגיה שבה אנחנו עושים שימוש בחיי היום שלנו, בין אם זה במקרה של מכשירי galaxy tab 4 ובין אם זה במקרה של מכשירים אחרים, מתאפיינת בכל שהיא נוחה. כל טלפון נייד בימינו נמדד על פי הנוחות ועל פי הפעולות שניתן לבצע במכשיר, ולכן גם אתה צריך לבחור כך את הנייד החדש שלך. זה נכון לא רק לגבי טלפונים חכמים שאולי תרצה לקנות אלא גם לגבי מחשבי לוח ומחשבים ניידים שונים, וכדאי שתשקיע בבדיקת כל נתוני המכשיר.

כמה צריך לשלם על מכשיר נייד חדש?

כולנו יודעים לומר שקניית מכשירי טלפונים ניידים, מחשבים או כל דבר אחר בתחום הטכנולוגיה זה לא עניין של מה בכך. זה מאוד יקר בהשוואה להנאות אחרות שיכולות להיות לאנשים בחיים, ולכן יש מקום גם להחליט על התקציב. זה שיוצאים ניידים חדשים בכל רגע זה נכון, אך לא בטוח שאתה חייב לקנות לעצמך את הטלפון הכי חדיש שיש במחיר הכי יקר.

אביזרים דמוי טאבלט ועוד מבחר גאדג'טים מגניבים

אפל ממשיכה להשיק מכשירים חדשים ולעשות המון רעש סביב התקשורת ולמלא את התורים הארוכים של הלקוחות החוזרים. בשנת 2010 הוצג לראשונה האייפד הראשון עם יכולות נרחבות ומערכת הפעלה דומה לאייפון ולאייפוד. להמשיך לקרוא אביזרים דמוי טאבלט ועוד מבחר גאדג'טים מגניבים

3 סיבות להחזיק מקרר במשרד

בימינו משרד שלא פועל בו מקרר אחד לפחות, משול בעיני רבים למשרד ללא עובדים. המקררים המשרדיים כבר מזמן נחשבים למוצר חובה בכל משרד ועדות לכך ניתן למצוא במגוון הבלתי נתפס של המקררים המשרדיים, שהופכים כל משרד למודרני, מתקדם ואטרקטיבי יותר. להמשיך לקרוא 3 סיבות להחזיק מקרר במשרד

שווה להשקיע מחשבה בשאלה מה תרצו ללמוד

מה חשוב יותר מאשר העתיד שלנו ומההחלטה מה אנחנו רוצים לעשות? האמת היא, שזו שאלה שלא פשוט להתמודד איתה, והרבה צעירים נוסעים לחופשות וטיולים ארוכים בחו"ל כדי לנסות להבין מה הם רוצים. להמשיך לקרוא שווה להשקיע מחשבה בשאלה מה תרצו ללמוד

מה צריך לדעת כשקונים טלפון נייד חדש

אם ננסה לעשות מבדק אנחנו נראה שיהיה מאוד קשה למצוא ברחוב אנשים שהולכים ללא טלפונים סלולאריים, והאמת היא שאפשר להבין מדוע. הטלפון הנייד, בין אם זה טלפון כמו iphone 5s ובין אם זה כל מכשיר אחר, זה אחד מהדברים הנוחים ביותר שקיימים בעידן שבו אנחנו חיים. להמשיך לקרוא מה צריך לדעת כשקונים טלפון נייד חדש

היתרונות של פיתוח תוכנה לפי דרישה

העולם היום עובד עם מחשבים ותוכנות מחשב, ואם אפשר יש להן גם אפליקציות סלולאריות. היתרון של המחשבים ברור מאוד, הם מסוגלים לעשות מיליוני פעולות בשנייה ובעזרתם תהליכי עבודה יכולים להיעשות במהירות ובקלות. כל עסק היום עובד עם מחשבים ותוכנות. להמשיך לקרוא היתרונות של פיתוח תוכנה לפי דרישה

גאדג'טים קטנים שחבל לוותר עליהם

הרבה פעמים אנחנו רוצים להעשיר את החיים שלנו ולהפוך אותם לעוד יותר נחמדים בעזרת אביזרים קטנים, והאמת היא, שהיום הרבה יותר קל לעשות את זה מאשר בעבר. להמשיך לקרוא גאדג'טים קטנים שחבל לוותר עליהם

בניית אתר סלולרי – על מה ולמה?

בשנים האחרונות ניתן לראות כי חברות ועסקים רבים פונים אל חברות בניית אתרים בבקשה לבנות עבורם אתר אינטרנט סלולרי. להמשיך לקרוא בניית אתר סלולרי – על מה ולמה?

למה חשוב ליישם מערכת לחיסכון באנרגיה בעסק

בעלי עסקים רבים מוצאים עשרות אלפי שקלים מידיי חודש על החשמל ומוצרי הטכנולוגיה בעסק שלהם, עד לא מזמן היה קשה מאוד למצוא פתרון שניתן ליישם מבלי לגרום לנזק בהספקת האנרגיה לעסק. להמשיך לקרוא למה חשוב ליישם מערכת לחיסכון באנרגיה בעסק

האם כדאי לקנות נייד חדש

חלק ממה שמאפיין את העידן המודרני זה שאף אחד מאיתנו לא יזוז היום ללא טלפון נייד, וזה בכלל לא משנה אם מדובר על שימוש בטלפון לצורכי עבודה או לכל צורך אחר. להמשיך לקרוא האם כדאי לקנות נייד חדש

חשיבותן של הקופות הרושמות לעסקים

ניהולו של עסק כמו סופר מרקט מתחיל לא תמיד בבחירת העובדים או בהחלטה מה בדיוק רוצים למכור, כי לפני הכול צריך לדאוג לכך שתהייה בעסק גם קופה רושמת. להמשיך לקרוא חשיבותן של הקופות הרושמות לעסקים

מכורים לסמארטפון? תוודאו שאתם לא סובלים מעיניים יבשות

אין ספק שהסמארטפונים השתלטו על חיינו כבר ממזמן, ורובנו מתקשים להעביר אפילו שעה תמימה ביום ללא שימוש בסמארטפון כלל. להמשיך לקרוא מכורים לסמארטפון? תוודאו שאתם לא סובלים מעיניים יבשות

אייפון 5S? מה כדאי לדעת על המכשיר

הטכנולוגיה מקיפה אותנו בכל מקום שאליו אנחנו פונים ושאליו אנחנו מביטים, כך שבהחלט אפשר להבין למה גם אתה לא יכול להישאר אדיש לכל העניין הזה. להמשיך לקרוא אייפון 5S? מה כדאי לדעת על המכשיר

משקל תלייה ומשקלים דיגיטליים לצרכים שונים

כיום כל סוחר צריך בחנות שלו משקל דיגיטלי בשביל למדוד את הסחורה ולחשב את המחיר עבורה. המשקל הדיגיטלי הוא כלי בעלת ערך רב לאותן חנויות שהסחורה שלהם נמכרת במשקל כמו סופרים, מיני מרקטים,מעדניות,קצבים,חנויות דגים,ירקנים,חנויות טבע שבהם נמכרים לתבלינים או דברים על המשקל כמו סוכריות  או חמוצים. להמשיך לקרוא משקל תלייה ומשקלים דיגיטליים לצרכים שונים

iphone5 – טלפון חכם שכולם רוצים

אם בעבר מכונת הכביסה נראתה לנו כמו פלא שהתרגלנו אליו מאוד מהר, הרי שבימינו אנו הטלפונים הניידים עונים על הקטגוריה הזאת. להמשיך לקרוא iphone5 – טלפון חכם שכולם רוצים

עסקה משתלמת: 3 המלצות על טלפונים סלולריים בפחות מ-1000 שקלים

חברות הסלולר מחדשות את מכשירי הדגל שלהם בערך אחת לשלוש שנים (מי פחות, ומי יותר), ובכל פעם מציגות בפנינו מכשיר בעלות של אלפי שקלים. חשוב להגיד את זה – לא כולנו מוכנים "לקחת משכנתא" על מנת לרכוש סמארטפון שנשתמש בו בממוצע עד שלוש שנים.  להמשיך לקרוא עסקה משתלמת: 3 המלצות על טלפונים סלולריים בפחות מ-1000 שקלים

היכן למצוא אביזרים לסלולר במחירים מצחיקים?

הטלפונים החכמים, ה"סלולרים", ממלאים כיום את חיינו, ומשמשים אותם בכל מקום אליו אנחנו מגיעים – באוטובוס, בעבודה, בלימודים, בבית, עם חברים, לבד, בנסיעות, בהליכות, באימון גופני, וכדומה. להמשיך לקרוא היכן למצוא אביזרים לסלולר במחירים מצחיקים?

אנשים מצליחים לא מביאים סמרטפונים לפגישות

שימוש בטלפון בפגישות מקובל מאוד אצל המילניומים אבל נתפס כבלתי ראוי אצל אנשים מבוגרים יותר. להמשיך לקרוא אנשים מצליחים לא מביאים סמרטפונים לפגישות