אביזרים לסלולר

בית חכם דרך הנייד – איך זה עובד?

חברת Wise-Home מתמחה בתכנון וביצירת מערכות לבתים חכמים כולל חשמל חכם, אודיו וידאו, רשתות ומתח נמוך. אז אם גם מתלבטים באיזו דרך לבנות את ביתכם הטקסט הבא בא להסבר מהו בית חכם ואיך זה בעצם עובד.

 

מערכת בית חכם וניהול אנרגיה של חברת Wise-Home בנויה על קונספט טכנולוגי ייחודי וחדשני המאפשר להפוך כל בית לבית חכם. חיסכון משמעותי בהוצאות הבית לצד נוחות וחיסכון בזמן משפרים את איכות החיים שלנו. בעוד מערכת חשמל רגילה מופעלת על ידי זרם חשמלי המופעל בלוח הראשי, במערכת חשמל חכמה יש בקרים הנמצאים בלוח החכם, סוג של תקשורת. כלומר הבקר הוא זה שאחראי על הפעלה וכיבוי של מוצרי החשמל, מערכת המולטימידה, התאורה, האזעקה ועוד.

 

בין היתרונות הבולטים שבהפיכת ביתנו לבית חכם הוא בכל שאנו יכולים לשנות בזמן אמת כל מיני מצבים בבית כמו הדלקה של החימום מבעוד מועד ביום סגרירי וקר, הדלקת הדוד לפי זמן ההגעה שלנו ועוד.

 

בית חכם של חברת Wise-Home הינו פיתרון שאיננו מצריך מערכת בקרה מרכזית ובנוי על בסיס מפסקים המכילים בתוכם מחשב קטן הפועל באופן עצמאי ללא תלות במערכת. לכן אותם מפסקים חכמים אינם מצריכים מאיתנו לבנות תשתית חדשה לבית ואף מונעים בעיות ותקלות שעלולים להיווצר מהשהייה של המערכת וגם אין סכנה לכשל מרכזי. בפועל מערכת חשמלית של בית חכם מבטלת את כל המתגים אותם אנו מכירים מימים עברו ובמקומם מותקנים פנלים אשר פועלים בתקשורת מול הבקרים הנמצאים בארון החשמל של הבית.

 

למעשה, דרך התקשורת הזו ניתן ליישם מגוון של פעולות טכניות לפי הצרכים שלכם ושאר בני הבית. מערכת חשמל חכמה  מאפשרת לנו  לשלוט על כל התאורה התריסים, הצלונים, השקעים, חימום רצפה או מיזוג, שליטה בשעוני שבת והכל בלחיצת כפתור אחת. בנוסף ניתן להתקין מערכת אודיו-וידאו על פי אזורים ולפזר מוסיקה בכל מיני מקומות בבית. יחד עם זאת, ניתן לשלוט על כל הבית באמצעות שליטה מלאה מהסמארטפון זאת על ידי התקנת רשת הפועלת על בסיס מערכת דו כיוונית.

 

חברת Wise-Home תסייע לכם בשדרוג ביתכם לבית חכם בהתאמה מושלמת לצרכים, לאורח החיים שלכם ושל שאר בני הבית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *