שיחות ללא הגבלה

לדבר פתוח ולהרגיש קרובים

מערכת יחסים, זוגית, חברית או משפחתית, זה לא דבר שקל להתמודד איתו. אומנם הרבה פעמים זה מתחיל בסערה ובהתלהבות גדולה, אך בסופו של דבר לא אחת קורה שחיי השגרה גורמים לכל הדברים שיש לנו בחיים להיראות מעט אפורים.

זה נשמע לכם מוכר ואתם לא לגמרי יודעים איך להעמיק את מערכת היחסים עם בן הזוג שגר מעבר לים או עם הילד שלומד רפואה באיטליה ?אם כך, הגיע להיזכר בשיטה הטובה והישנה: פשוט לדבר. היום, כשיש כל כך הרבה חבילות של שיחות ללא הגבלה לכל נקודה בעולם אתם לא צריכים לשתוק יותר. אתם יכולים לדבר כמה שתרצו, עם מי שתרצו ועל כל נושא שמטריד אתכם. בסופו של דבר זה מה שגורם לאנשים להרגיש קרובים יותר, אז למה לוותר על כך?

האם זה כולל ארצות בכל העולם?

כשמדברים על חבילות של שיחות ללא הגבלה צריך לשים לב איזו חבילה בדיוק אתם קונים, כי זו יכולה להיות חבילה ישראלית אך זו גם יכולה להיות חבילה חובקת עולם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא תהייה לכם כל הגבלה, בין אם המטרה היא שיחות אישיות ובין אם המטרה היא שיחות עסקים ובינלאומיות, כדאי יהיה לבדוק לעומק מה אתם קונים. ככל שיהיו יותר ארצות שכלולות בחבילה כך תוכלו להיות בטוחים יותר שהיא אכן תוכל לשמש אתכם, כך שזה מומלץ בחום.

כמה זה עולה בחודש?

זה נכון שכולנו רוצים להשקיע במערכת היחסים שלנו אך מי מאיתנו באמת רוצה לשלם על כך הון? אין סיבה להוציא סכומים גבוהים מידי, ובטח לא בעידן האינטרנט התחרותי שבו אנחנו חיים. כל מה שצריך לעשות כדי להוזיל את עלויות השיחות החודשיות זה רק להתקשר, לברר ולבדוק עם איזו חברת תקשורת זה ייצא לכם יותר זול.

 

2 מחשבות על “לדבר פתוח ולהרגיש קרובים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *