מורה פרטי למדעי המחשב

בניית אתרי אינטרנט לעסקים קטנים

אין זו הפתעה שבימים שלנו כאשר כל ההתנהלות הפכה וירטואלית לחלוטין, כל עסק קטן, בינוני או גדול מעוניין שיהיה לו אתר אינטרנט משלו.

בניית אתר אינטרנט לא רק מאפשר לך לגרום ללקוחות הקיימים שלך להכיר אותך לעומק, לא רק יוצר חשיפה ומביא לגידול באחוזי המכירות ולא רק יוצר באז סביב המותג. באתר אינטרנט שייבנה לנו, מוצג ה״אני מאמין״ שלנו בתור חברה או עסק, זה המקום לשווק את עצמנו באופן היעיל, המהיר והאיכותי ביותר, אתר אינטרנט שייבנה נכון ובאופן המקצועי ביותר, עבור העסק שלנו מאפשר לנו ליישר קו עם המתחרים שלנו ולהתקדם יד ביד לצד הטכנולוגיה, זה פשוט שם אותנו במקום גבוה יותר.

 מה הבעיה?

הבעיה היא, שבשונה מחברות, ארגונים ועסקים גדולים התופסים אחוז גדול יחסית מנתח השוק ויכולים להרשות לעצמם להשקיע אלפים ולעתים עשרות אלפי שקלים במטרה לקדם ולשווק את עצמם באינטרנט, יש גם לא מעט עסקים קטנים שמתקשים לעשות זאת.

אם אתה חלק מעסק קטן, עסק שהקמת מתוך חלום, מתוך עקרונות ואין באפשרותך להשקיע סכומי עתק בבניית אתר, ובכל זאת אתה מעוניין לקבל חשיפה ברשת, תשמח וודאי לדעת שיש חברות שבונות ומתחזקות אתרי אינטרנט לעסקים קטנים בתקציבים נוחים ואטרקטיביים. חברת Digital ST, פועלת במטרה לספק פתרונות כוללים מתקדמים ומתוחכמים, זאת בכדי לאפשר ללקוחותיה קטנים כגדולים להשתלב בזירה האינטרנטית באופן האיכותי והיעיל ביותר. חברת Digital ST מספקת ללקוחותיה מערכת חדישה באמצעותה ניתן לערוך, לעצב ולארגן את כל התוכן של האתר שלכם באופן קל, פשוט ואינטואיטיבי.

בעל עסק קטן? מדוע חשוב שיהיה לך אתר באינטרנט?

  1. אתר אינטרנט היא הדרך הטובה ביותר לשקף את עצמכם אל מול האנשים שצופים בכם, כלומר להראות לכולם מי אתם.
  2. דרך אתר אינטרנט אתם מאפשרים לכל אחד להכיר אתכם, לא רק בארץ אלא בכל העולם מה שיוצר לכם חשיפה אדירה, גם אם לא כל אותם אנשים יפנו אליכם, לפחות ידעו מי אתם.
  3. אתר אינרטנט היא הדרך הטובה ביותר לבדל את עצמכם מהמתחרים שלכם.
  4. מעלה את הזמינות שלכם. ברגע שיש לכם אתר באינטרנט אתם יכולים ליצור מצב שבו אנשים פונים אליכם דרכו, מה שמקל על התקשורת עם הלקוחות שלכם.
  5. באתר אינטרנט אתם יוכלים להכניס איזה תוכן שאתה רוצים, סרטון שייצור בז, תמונות, גראפיקה ושלל אלמנטים מה שנקרה מיתוג. ברגע שאתם ממותגים גבוה אתם מחזקים את המוניטין שלכם מה שלמעשה ישדרג אתכם מבחינה עסקית.

מאת

אבי לובינסקי

אבי חולה על טכנולוגיה וגאדג'טים. מתעדכן ובתחום ומשתדל לספק לכם הקוראים, מידע מעניין אודות סמארטפונים וטכנולוגיה בסגנון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *