טכנאי טלפון מקצועי לטיפול במגוון תקלות

טכנאי טלפון יכול להיות המושיע שלכם במידה והטלפון שלכם החליט לשבוק חיים. מכיוון שהטלפונים כיום הינם חלק מהותי בחיים של כל אחד זה קצת בעייתי כאשר הטלפון מחליט שהגיע זמנו ואינו עובד יותר.

טכנאי טלפון מקצועי יוכל לטפל עבורכם בבעיה, אך מעבר למקצועיות עליכם יהיה לבדוק כי מדובר על טכנאי טלפון מעולה אשר יכול לתת לכם את השירות המקצועי והאמין ככל האפשר על מנת שתוכלו לקבל את הטלפון כמו חדש.

טכנאי מקצועי יוכל להבטיח לכם כי תוכלו לקבל את הטלפון שלכם בזמן, וכן יוכל להבטיח לכם כי הוא משתמש בחלקים מקוריים בלבד.

טכנאי טלפון – אמינות

אמינות של כל בעל מקצועי הינו דבר חשוב ביותר, אך כאשר מדובר על טכנאי טלפון מדובר על דבר חשוב ביותר.

במידה וטכנאי הפלאפון לא יהיה אמין וכן יתקין לכם חלקים אשר אינם מקוריים בטלפון זה יכול להוביל לבעיות באופן קבוע בטלפון וכן לא להתאים כלל, מה שיגרום לכם לתקן את הטלפון באופן שוטף וכן יגרום לכם להוציא לא מעט כספים על כך.

לכן, אמינות של טכנאי טלפונים זהו דבר חשוב על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הוא נותן לכם שירות אמין ומקצועי וכן תוכלו לדעת כי אכן הוא מתקין עבורכם חלקים מקוריים של הטלפון.

טכנאי טלפון – מוניטין וניסיון

כאשר אתם מחפשים טכנאי טלפון חשוב לבדוק כי מדובר על טכנאי בעל מוניטין וניסיון של לא מעט שנים.

מה שיכול להיות מעולה ובעצם לתת לכם את האפשרות לדעת האם מדובר על טכנאי טלפונים מקצועי אשר יוכל לתת לכם עבודה אמינה ומקצועית. כאשר מדובר על טכנאי בעל מוניטין זה אומר כי מדובר על איש מקצוע אשר עובד שנים בתחום הטלפונים ויכול לתת לכם את השירות והמענה הטוב ביותר.

כמו כן, טכנאי אשר הינו בעל ניסיון יוכל לעשות עבורכם עבודה זריזה מכיוון שניסיון נותן לא מעט ידע לאיש מקצוע ולכן ניסיון של טכנאי טלפון הינו דבר מעולה על מנת שתוכלו לטפל בבעיה מהר ככל האפשר ולקבל את הטלפון לכם חזרה.

תיקון אייפון בבית – קל מאי פעם

אם תרצו להשיג מענה של תיקון אייפון בבית אזי תוכלו להיות בטוחים כי יהיה מדובר בעניין נגיש יותר מאי פעם. רק תצטרכו ליצור קשר עם טכנאי שמציע שירות עד הבית וכך תוכלו להשיג מבוקשכם בעניין הזה וללא יותר מידי בעיות. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם הגורמים הנכונים וכבר בפרק הזמן הקרוב. אך ורק כך תוכלו לראות כי תשיגו מענה אשר יביאו לשביעות רצונכם ובצורה המשכנעת ביותר שישנה.

לפעול בצורה נבונה – תיקון אייפון בבית

אופציה של תיקון אייפון בבית ללא ספק תהיה כדאית וזאת מכיוון שהיא תוכל לחסוך לכם לא מעט זמן. כך לא תצטרכו להעביר את זמנכם במקומות שונים וזאת על מנת להשיג מענה איכותי. רק תצטרכו לוודא כי אתם יוצרים קשר עם הגורמים הרלוונטיים וזאת על מנת שיוכלו לסייע לכם להשיג את הטיפול הראוי לפלאפון. אז שימו לב כי אינכם מתפשרים בכל הנוגע לכך וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם כל הגורמים הרלוונטיים על מנת שיסייעו לכם.

פשוט חשוב לדעת למי לפנות

כאשר מדובר על תיקון אייפון בבית יהיה כדאי לכל אחד מכם לוודא כי הוא יודע בדיוק אל מי לפנות וזאת לשם השגתו של המענה הראוי. כך כל אחד מכם יוכל להיות שבע רצון לחלוטין וזאת ללא יוצא מן הכלל. אז שימו לב כי אתם ניגשים אל העניין בהקדם האפשרי וזאת מתוך בחינה של כל האופציות השונות שתהיינה קיימות. אך ורק כך תוכלו להשיג מבוקשכם וזאת ללא יוצא מן הכלל. היו בטוחים בעניין הזה.

אז שימו לב כי אתם לא מבזבזים זמן בכל הנוגע לכך וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם כל הגורמים הרלוונטיים על מנת שיסייעו לכם עם הדבר. כך תוכלו למצוא עצמכם במצב מיטבי ולהשיג סוף סוף את המענה הרצוי לפלאפון שלכם. אז למה אתם מחכים? פשוט שימו לב כי אתם יודעים בדיוק במה לבחור לשם השגתו של המענה הרצוי.

למה דווקא קורס טכנאי סלולר בקריות

כל מי שחי ועובד באזור הקריות וחיפה רואה איך צצות מעבדות סלולר חדשות ברחובות הראשיים והצדדיים. יש סיבות טובות למגמה שרק ממשיכה להתרחב עם הזמן, ומי שנרשם לקורס טכנאי סלולר באינטלקט אקדמון בוודאי עולה על הגל הנכון.

 

ביקוש עצום לתיקוני סלולר באזור הקריות

 

בואו נתחיל בעובדות: באזור חיפה והקריות חיים למעלה ממיליון בני אדם. כמו כן, כמעט לכל אחד מאיתנו יש מכשיר נייד (בדרך כלל סמאטרפון) החל מילדים, דרך בני נוער לעד למבוגרים. עבור מרבית האנשים, המכשיר הנייד הפך לכלי החשוב ביותר בחיים – לצורך שמירה על קשרים חברתיים, לקבלת מידע ועדכוני חדשות, לביצוע רכישות והעברות בנקאיות, לצפייה בסרטים ותמונות, ועוד. לכן, כאשר המכשיר הנייד מתקלקל מסיבה זו או אחרת יש צורך דחוף לקבל שירות שכן החיים ממש נתקעים ועומדים – שלא לדבר על חוסר האפשרות לבצע שיחות והחשש לשלום רשימת אנשים הקשר, התמונות שנשמרו על המכשיר וכיוצא בזאת.

 

את המענה לכל אלו, כמו גם לרכישת אביזרים ומכשירים חדשים, ניתן לקבל במעבדות סלולר הפזורות ברחבי הקריות. בעבר, מעבדות אלו היו בשליטתן הבלעדית של חברות הסלולר, אך בשנים האחרונות השוק פתוח לתחרות ולכל מי שיש ידע וציוד הולם מותר לפתוח מעבדה עצמאית. הנתונים מראים שהביקוש לשירתי מעבדות אלו בכל רחבי ישראל רק הולך ועולה, ומטבע הדברים גובר הביקוש גם לטכנאים מיומנים בעלי הכשרה והסמכה הולמת. כאן בדיוק נכנס לתמונה קורס טכנאי סלולר וטאבלט של מכללת אינטלקט אקדמון, המאפשר לכם להשתלב בתוך זמן קצר כטכנאים במעבדות ואפילו לקבל את היסודות לפתיחת מעבדה משלכם. עם סיומו ועמידה בכל המטלות תזכו בתעודת מטעם משרד הכלכלה , שהיא הרצינית, המבוקשת והנחשבת ביותר בשוק מעבדות.

 

קצת על מה שלומדים בקורס

 

קורס טכנאי סלולר במכללת אינטלקט אקדמון הינו מקיף ומקצוע ביותר, ונערך במעבדה המתקדמת ביותר מסוגה באזור הצפון עם ציוד טכנולוגי חדיש. מדובר בקורס שנפרש על פני 204 שעות אקדמיות בליווי רצוף ואישי של מרצים מנוסים מאוד, המספקים גם טיפים חיוניים לייעול העבודה והשתלבות בענף. השעות הראשונות של הקורס מוקדשות למבוא הכולל את עמדת הטכנאי במעבדה הסלולרית ובו תלמדו על הציוד והכלים שיעמדו לרשותכם כגון ספקי כוח, בלאוורר ומלחם, תלמדו על בטיחות בעבודת הטכנאי, על המרת אותות, מבנה העבודה במעבדה, שיטות שידור, ועוד. עם סיום המבוא תמשיכו ללימודי דרג אלף ובית הכוללים היכרות עם מערכת ההפעלה אנדרואיד ו – IOS ושורה ארוכה של פעולות נדרשות במערכות אלו. בהמשך הקורס עוברים ללימודי דרג גימל ודלת העוסקים בעיקר בהלחמות של נגדים, כבלים, סלילים, שקעים ועוד רכיבים של המכשיר הסלולרי.

 

זו הייתה רק סקירה קצרה של תכני הקורס ומי שמעוניין בפרטים נוספים ובביצוע הרשמה מוזמן לפנות אל נציגי המכללה בטלפון *9233.

 

 

 

 

רגע לפני החלפת מסך לאייפון 6 – חשוב לדעת

החלפה או תיקון של מסך לאייפון וגם למכשירים ניידים ישנים יותר זוהי התקלה הנפוצה ביותר בה אנו נתקלים כיום. הסיבה העיקרית לכך היא שמכשיר האייפון שלנו הולך איתנו במהלך היום כמעט לכל מקום, ולכן הוא חשוף באופן מתמיד לחבלות ולמכות, מה שגורם למסך הרגיש של האייפון שלנו להיות בסיכון רב.

בעוד חלקו האחורי של האייפון 6 למשל הוא אזור חזק יחסית, הרי שהמסך חשוף, לפגיעות רבות, ולכן יש להקפיד לשמור עליו היטב. רבים בוחרים להרכיב מגני מסך מסוגים שונים כדי להגן ולשמור על מכשיר האייפון שברשותם, אך הבעיות העיקריות בשימוש במגנים אלו הן בעיות אסטטיות או שהמגן אינו שומר כראוי על המסך, ובסופו של דבר אנו יוצאים מופסדים משני הצדדים מאחר ומגן המסך לא מבצע את תפקידו. תיקון מסך האייפון 6 בלבד אינו מהווה תקלה חמורה, ובדרך כלל התיקון כולל אך ורק החלפת מסך לאייפון 6 במסך אחר, אך עם זאת, התיקון דורש עבודה מנוסה ומקצועית.

מדוע לא מומלץ להחליף ולתקן מסך לאייפון 6 לבד?

בשביל לתקן טלפונים ניידים, ובמיוחד כדי לבצע החלפת מסך לאייפון יש צורך במכשירים מיוחדים של מעבדת סלולר, בידע רב ובניסיון. בלי הכלים המתאימים והידע הנדרש, תיקון והחלפת מסך למכשיר האייפון עשויים לגרום נזק רב. גם אם ברשותך כלים המתאימים לביצוע התיקונים חשוב לזכור שלרוב חוסר הידע שלנו עם המכשיר עלול לגרום לנזק גדול ולהגדיל את התקלה. כך לדוגמא בחור שניסה להחליף את מסך התצוגה במכשיר האייפון 6 האישי שלו, עיקם את הברגים הקטנים וקרע את מסגרת הגומי שמחזיקה את המסך. זה גרם לכך שההוצאה שלו גדלה מאחר ולבסוף הבחור פנה לאיש סלולר מקצועי שנאלץ להחליף גם את מסך התצוגה וגם את הגומיות והברגים של המסך.

אז מה כן מומלץ?
חשוב לזכור, שבדומה לאנשי מקצוע אחרים, גם בעבור המכשיר הנייד שלנו, שלעיתים משמש ככלי עבודה ותקשורת מרכזי בחיי היום- יום שלנו, מומלץ לפנות לאיש סלולר מקצועי שיש ברשותו מעבדה משוכללת לתיקון טלפונים ניידים. עוד חשוב לדעת כי אין כלל אצבע או מחירון קבוע למחיר תיקון והחלפת מסך של אייפון 6, ולכן יש לבצע סקר שוק ומחקר בכדי לדעת מהו המחיר הנכון לתיקון.

מעבדה לתיקון אייפון – כיצד לבחור נכון?

מאז הופעת האייפון בישראל ובפרט מאז הרפורמה הגדולה בסלולר, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מעבדות לתיקון מכשירי אייפון. יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש את המכשירים שלהם באופן פרטי, כלומר לא דרך חברות הסלולר, ועל כן הם גם משתמשים במעבדות לתיקון אייפון במקרה הצורך.

מעבדות אלו נמצאות כמעט בכל עיר, לחלק גדול מהן יש אתרים באינטרנט, דרכם אפשר לראות אילו שירותים המעבדות מעניקות, אילו מוצרים ואביזרים הן מוכרות וכן, אפשר להזמין שירותי תיקון או שדרוג און ליין.

מעבדה לתיקון אייפון מעסיקה טכנאים אשר עברו קורסים מתאימים לתיקון מכשירי סלולר בכלל ומכשירי אייפון בפרט. הטכנאים עוברים הכשרה נדרשת בכל פעם כשיוצא דגם חדש, כך הם לומדים אודות מבנה הדגם, המערכת, וכך כיצד יש לתקן ולשדרג אותו במידת הצורך. חשוב להבהיר, לא פעם מעבדה לתיקון אייפון מטפלת גם במכשירי סמארטפון נוספים, למשל מכשירים עם מערכות הפעלה אנדרואיד ביניהם מכשירי גלאקסי, LG, סוני ועוד. בנוסף טכנאים לתיקון אייפון מתמחים גם בתיקון מכשירים נוספים מבית אפל, כמו טאבלטים אייפד.

אילו תיקונים מתבצעים במעבדה לתיקון אייפון

ישנם שורה של תיקונים שנערכים במעבדות שכאלה, התיקונים המורכים והנפוצים ביותר הם כמובן החלפת מסך במקרה וזה נשרט או התנפץ, כמו כן המעבדות מבצעות תיקונים של כפתור הבית, שקע ההטענה או האוזניות, מצלמת המכשיר, שדרוג המערכת, החלפת בטרייה ועוד. מדובר על מגוון של תיקונים שנעשים אחרי שהמכשיר עובד בדיקה מקיפה בשביל לאתר את מקור הבעיה ולבחון האם מדובר רק בבעיה אחת או יותר.

כמו כן במעבדות לתיקון אייפון נערכים תיקונים באפרכסת של המכשיר, בלוח המגע של המסך, גב המסגרת, בעיות שמע, לחצן הדלקה, לחצני ווליום, בדיקה של רטיבות ואבק ועוד.

חשוב לומר לרוב המכשיר יצטרך להישאר במעבדה למשך יום תיקונים אחד, בחלק מן המעבדות ניתן לקבל טלפון חלופי פשוט יותר. מעבדות רבות גם מפעילות שירות שליחים שמאפשר לכם לתת ולקבל את הפלאפון בלי להגיע למעבדה עצמה. מעבדות איכותיות מעניקות מענה 24/7, וכמובן שהן נותנות אחריות לחלקים ולתיקונים שהן מבצעות. כל החלקים המוחלפים צריכים להיות מקוריים.

כשאתם בוחרים מעבדה לתיקון אייפון, תעבדו שאתם מקבלים בדיקה ראשונית חינם, אחריות מלאה על התיקון, ושבכל מקרה שיש בעיה, תוכלו לגשת עם המכשיר למקום ולקבל תיקון בזמן המהיר והקצר ביותר, תוך כדי שימת דגש על איכות העבודה כך שהמכשיר שלכם יוחזר אליכם תקין לגמרי.

תיקון טלפונים סלולריים

טלפונים סלולריים הם מכשירים מאוד עדינים. ניתן להגן עליהם באמצעות כיסוי טוב ומגן מסך איכותי ובכך להימנע מתיקונים יקרים במעבדות לתיקון טלפונים סלולריים. עם זאת, קיימות בעיות לטלפונים סלולריים שדורשים תיקון במעבדה. מתי ניגשים למעבדה לתיקון הטלפון ?

למה תיקון הטלפון נעשה דחוף?

בעידן הטכנולוגי של היום, הטלפון הסלולרי הוא לא רק טלפון. הוא משמש כשעון, אמצעי לתקשורת אינטרנטית, מצלמה ומכשיר לקבלת הודעות חשובות. אם נמשיך הלאה לטלפונים החדשניים ביותר, הם משמשים גם כשלט רחוק ומכשיר לניהול החיים באמצעות אפליקציות שונות. כאשר המכשיר מושבת, אנו מרגישים בחסרונו די מהר. והניהול של משימות פשוטות ביום יום הופך להיות קשה יותר. זו הסיבה גם שאנשים מוכנים לשלם מחיר גבוה עבור החזרת המכשיר שלהם לקדמותו.

אילו בעיות נפוצות בטלפונים סלולריים הדורשות תיקון במעבדה?

אם נמנה את הבעיות המביאות את בעל המכשירים הסלולריים למעבדה, נגלה כי הן לא מעטות. הבעיות הנפוצות ביותר הן : השבתת המכשיר בגין נזקי מים, מסך מגע לא מגיב, סוללה שאינה נטענת ויש עוד הרבה. כל תיקון מחייב בדיקה ראשונית של טכנאי טלפונים סלולריים מקצועי רק כדי לאבחן את מקור הבעיה.

איך בוחרים מעבדה לתיקון טלפונים סלולריים?

חשוב שהמעבדת סלולר שאתם מפקידים בה את הטלפון הסלולרי שלכם תהיה אמינה ומקצועית. אפשר לדעת זאת מיד כאשר רואים בכניסה לאותה מעבדה מוודאים כי הטכנאים הם מוסמכים לתיקונים סלולריים ולא צעירים מדיי שהוכשרו על ידי הבעלים של אותה מעבדה. אם אבחנו כי עליכם להחליף רכיב כל שהוא אל תתפשרו ותקנו רכיב שאינו מקורי או חדש עם אחריות. יש לוודא זאת עם הטכנאי. חשוב כי לאחר שסיכמתם עם הטכנאים במעבדה על תיקון המכשיר, הוא ייתן לכם צפי להגעה לקבלת מכשיר תקין. משקיבלתם לידיכם את המכשיר, וודאו בעודכם במעבדה כי המכשיר עובד כהלכה.

לסיכום, אם רכשתם טלפון סלולרי חכם, מומלץ מאוד להגן עליו בכל דרך שהיא ולהשתמש בו שימוש עדין ומוקפד. לפקוד את המעבדה לתיקונים טלפונים סלולריים יכול להיגמר בהוצאה מאוד גבוהה. הרחקת המכשיר ממים וטעינה בטוחה הם הרגלים שיכולים להאריך את חיי המכשיר שלכם.

האם כל אחד יכול לעבוד במעבדה לתיקון אייפון?

כאשר מכשירי אייפון הגיעו לעולם בשנת 2007 איש לא האמין למהפכה הגדולה שהם עלולים לעשות, הן לעולם הטכנולוגיה, עולם התוכן והמידע, עולם המחשבים ובכלל. אחד השינויים המהותיים שמכשירים אלה תרמו להם זה בשוק העבודה. ברגע שהמכשירים יצאו לאור והיה ברור כוחם ומשמעותם, הם דרשו כוח עבודה רב שעוסק בתכנות ופיתוח אפליקציות ומערכות הפעלה. אך לא רק בתחום זה הזדקקו לכוח עבודה מיומן, אלא גם בכל הקשור לתיקון אייפון, ובמילים אחרות, היה צורך בכוח אדם שיעבוד במעבדה לתיקון אייפונים.

כיום ניתן למצוא מעבדה לאייפון כמעט בכל עיר, שלא נגיד כמעט בכל קרן רחוב. מדובר במעבדות שמתעסקות במגוון רחב של תיקונים אשר נדרשים במכשירי אייפון. בין היתר מעבדה לאייפון מתעסקת ב:

 • שדרוג מערכת
 • תיקון כפתורים
 • החלפת מסך
 • תיקון שקע טעינה
 • החלפת סוללה
 • החלפת טאצ'
 • תיקון מסך פנימי

כל אחד מהנקודות הנ"ל משפיע על עבודתו של המכשיר ואם התקלה לא מתוקנת כיאות, המכשיר יתקשה לעבוד אם יעבוד בכלל. על כן הטכנאים אשר עובדים במעבדה לאייפון חייבים להיות אנשי מקצוע מוסמכים שמכירים את המכשירים בדגמים השונים ומתמחים בתיקונם.

מי עובד במעבדה לתיקון אייפון

במעבדה לתיקון אייפונים (ואייפדים לצורך העניין) עובדים טכנאים אשר עברו קורס הכשרה מקצועי במסגרת בתי ספר למקצועות האינטרנט וההייטק. במסגרת קורסי ההכשרה הם לומדים להכיר את האייפון על סוגיו ודגמיו השונים, לומדים להכיר את המערכות הפנימיות והחיצוניות שלו, היכרות עם מערכות IOS, גיבוי וחסימה, פריצה למכשיר, וכן שירותים שונים שאפל מעניקה במסגרת המכשיר דוגמא שירותי ענן ICLOUD, כמו כן הם לומדים על מערכת אייטונס של אפל.

חלק נוסף במסגרת קורס ההכשרה כולל שיעורים ביחס לכל הקשור לעולם הסלולר בכלל, החל מרשתות סלולר, שיטות שידור, מערכות הפעלה, יצרנים ומשווקים. חלק זה חשוב בשביל להבין לעומק כיצד המכשיר פועל לא באופן פרטני אלא באופן רחב בישראל ובכלל.

במסגרת מעבדה לאייפון עובדים אך ורק אנשי מקצוע שעוברים קורסים מקצועיים, זאת על מנת שלא יהיה מצב שמכשירים מקולקלים שזקוקים לתיקון יגיעו לידיים לא מקצועיות. במסגרת הקורס, בטרם יוצאים התלמידים לשוק העבודה, הם עוברים התנסויות מעשיות של תיקון מכשירי אייפון מסוגים שונים, מכשירים שסובלים מבעיות שונות ומגוונות. במסגרת התנסויות לומדים להכיר את המכשיר ולהתמודד עם בעיות שונות בהן עלולים להיתקל בזמן העבודה.

בתור צרכנים חשוב מאוד שניקח את המכשירים שלנו אך ורק למעבדות מורשות, שמעסיקות אנשי מקצוע ומציעות לנו אחריות על כל תיקון. כך נוכל לדעת בוודאות שהמכשיר שלנו נמצא בידיים טובות ואם חס וחלילה יקרה לו משהו לאחר התיקון, נוכל לחזור למעבדה ולקבל תיקון חוזר ללא עלות נוספת.

תיקון טאבלטים – בעיות נפוצות ומידע חשוב

בעולם המערבי של המאה ה-21, טאלבט יכול להיות החבר הכי טוב של האדם. אנשים רבים זקוקים לטאבלט שלהם כמו אוויר לנשימה. לכן חשוב כל כך לבצע תיקון טאבלטים, אם הם מתקלקלים, מהר ככל הניתן.

 

בין הבעיות הנפוצות בתיקון טאבלטים:

 • טאבלט שנשבר
 • טאבלט לא נדלק

 

שירותים נוספים של תיקון טאבלטים:

 • שירות איסוף והחזרה מבית הלקוח
 • שירות איסוף והחזרה מבית העסק
 • החלפת סוללה
 • החלפת מסך טאבלט
 • החלפת מצלמה
 • החלפת פלסטיק
 • החלפת רמקול פנימי
 • החלפת שקע שמע
 • החלפת שקע חשמל
 • החלפת כפתור הום (Home)
 • ועוד.

 

טאבלטים נפוצים:

 • Apple – אפל (אייפד)
 • DELL
 • HP
 • ASUS
 • MAG ACER

 

כיצד לבחור מעבדת תיקון טאבלטים?

מעבדה מומחית לתיקון טאבלטים מחזיקה ברשותה חלקים להחלפה עבור כל הטאבלטים הנפוצים, כדי לענות על הביקוש הגובר של לקוחות לתיקון של טאבלטים. בנוסף, היא בעלת צוות טכנאים מקצועי, אשר כבר צבר ניסיון בתיקון של מאות ואלפי טאבלטים. הציוד הטכנולוגי צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר, כדי לאתר בעיות ולתקן אותן בקלות רבה. לבסוף, המעבדה צריכה לתת מחיר הוגן לכל בעיה ולכל תיקון, לתת שירותים זמינים ולהיות מסוגלת לייעץ ולתת סיוע ומענה לשאלות באופן נגיש.

 

כיצד לשמור על הטאבלט?

כדי שלא יהיה צורך לתקן את הטאבלט בתדירות גבוהה מידי, כדאי לשמור עליו מפני הבעיות הנפוצות ביותר – נפילה, שפיכת נוזל, בעיות בסוללה.

כדי למנוע נפילה, כדאי לשמור על הטאבלט בתוך כיסוי ייעודי אשר נועד להגן עליו מפני נפילות, למנוע לחץ מיותר עליו, ולשמור עליו מפני פגעים כגון מזג אוויר ונוזלים. נוזלים נחשבים לקטלניים ביותר עבור טאבלטים, כי חדירה שלהם למכשיר יוצרת קורוזיה אשר יכולה לפגוע באופן בלתי הפיך בטאבלט. בכל מקרה של שפיכת נוזל, מומלץ להגיע באופן דחוף למעבדת התיקונים ולבצע את הניקיון והייבוש מהר ככל האפשר.

אם יש בעיות בסוללה, למשל אם היא נגמרת מהר מאוד, או אם היא מתפרקת, כדאי לבדוק את כבל החיבור לחשמל ולוודא שהוא עובד כהלכה. כדאי לנתק את הטאבלט מהחשמל כאשר לא משתמשים בו.

מחפש שירות תיקונים מקצועי לאייפון?

ספקי שירות של תיקון אייפון הם מומחים שיודעים איך לטפל באייפון תקול, מסיבה כזו או אחרת. אם יש ברשותך מכשיר אייפון אשר אינו פועל כראוי, מסך האייפון שלך נסדק או כל בעיה אחרת עם המכשיר – מומלץ שתיגש למעבדה מקצועית על מנת לטפל בבעיה באופן המקצועי ביותר. להמשיך לקרוא מחפש שירות תיקונים מקצועי לאייפון?

תהליך פתיחת אייפון

אם יצר לכם לקנות מכשיר אייפון מכל דגם שהוא, ולגלות שהוא למעשה סגור ואתם לא יכולים להשתמש בו עם הסים שנמצא ברשותכם, אתם כמובן צריכים לעשות משהו בנידון. להמשיך לקרוא תהליך פתיחת אייפון