איירפודס דור 2

חברת אפל הוציאה לאחרונה לשוק את איירפודס דור 2, הגרסה החדשה והמשוכללת ביותר של האוזניות האלחוטיות של החברה. אוזניות אלו מגיעות עם זמן סוללה ארוך יותר, הפעלה קולית של סירי ולא מעט שכלולים נוספים. האיירפודס המקורי של אפל יצא לשוק בשנת 2016, ומאז הן הפכו לאוזניות הנמכרות ופופולאריות ביותר בעולם. מדובר על אוזניות אלחוטיות שאינן מחוברות האחת לשנייה בעזרת כבל או בשום אמצעי אחר. העיצוב שלהן אלגנטי ויוקרתי והן משתלבות נפלא עם שאר המכשירים של אפל, דבר שהופך אותן לפריט חובה עבור כל מעריצי החברה. לאחרונה יצא הדגם החדש והמשוכלל יותר של האוזניות, אשר מבטיח חווית שמיעה וחווית דיבור ברמה הגבוהה ביותר. דגם זה יצא לשוק במטרה להתחרות עם האוזניות החדשות שהשיקה חברת סמסונג, ואין שום ספק כי הוא עומד במשימה בהצלחה יתרה.

איירפודס דור 2 – כל היתרונות וכל הסיבות לרכוש אותן

מדובר כאמור על אוזניות AirPods החדשות והמשוכללות ביותר של חברת אפל, אשר מבטיחות חוויה הרבה יותר עוצמתית והרבה יותר מיוחדת. אוזניות אלו מכילות את השבב המיוחד – H1, אשר אמור להאריך את חיי הסוללה ברמה של 50% לפחות. הדבר מאפשר לכל אחד ליהנות משיחות ארוכות דרך האוזניות, תוך כדי נוחות מקסימלית וללא חשש כי השיחה תתנתק מעצמה בגלל מחסור בסוללה.

בנוסף לכך, זמן החיבור של האוזניות הרבה יותר קצר מזה שבאוזניות המקוריות, דבר שיכול להוות יתרון עצום לכל מי שרגיל לעבוד מהר, ואין לו את הסבלנות הדרושה כדי לחכות לתחילת הפעולה של המכשיר. בנוסף לכך, אוזניות אלו ניתנות להטענה אלחוטית, דבר שמייתר את כל השימוש בכבלים ובחוטים מיותרים.

חובבי סירי ישמחו לגלות כי האוזניות תומכות בהפעלה באמצעות קול, דבר שמאפשר לתפעל את האוזניות גם בזמן נהיגה למשל. ניתן באמצעות הנחיות קוליות להעביר שירים, ליזום שיחה, להקשיב לסרטוני הדרכה או לכוון את הווליום למשל.

לסיכום, איירפודס דור 2 הינן אוזניות חובה לכל חובבי המוצרים של חברת אפל. מדובר על דגם חדיש ומשוכלל יותר, המספק את כל היתרונות של הדגם המקורי, בתוספת זמן סוללה ארוך יותר, הפעלה קולית ועוד.

תחנות העגינה של אפל

במהלך השנים, אחרי שהאייפון והאייפד ומוצרים אחרים של אפל יצאו לשוק וכבשו אותו בסערה, החלה החברה להוציא גם תחנות עגינה שמאפשרות להחזיק את אותם מוצרים על השולחן או בכל מקום אחר בצורה נוחה.

מטרתן של תחנות העגינה היא להציב את מוצרי החברה בצורה נוחה על שולחן העבודה, בזמן שהמוצרים מחוברים לחשמל ונטענים. לכאורה מדובר במוצר סטנדרטי שאפשר ליצור גם בעצמנו בצורות מסוימות, אך מן הסתם כשאפל מוציאה תחנת עגינה זה שונה לגמרי, ראשית, העיצוב הוא הרבה יותר מיוחד, שנית, אפשר למצוא פרקטיקות שונות בתחנת עגינה של החברה, שאי אפשר להמציא בעצמנו.

למשל, תחנת עגינה למכשיר סלולר, יכלול לא רק מטען אלא גם חיבורים נוספים, שמאפשרים להכניס ולשלוף מידע, חיבורי USB נוספים עבור מכשירים אחרים ועוד. בים היתר אפשר למצוא חיבור רשת וחיבורים להטענות מהירות, בשונה מהטענה רגילה.

תחנת עגינה אחרת מבית אפל, מיועדת למחשבי מק. תחנה זו כולל יציאות USB, יציאות למסך, יציאות רשת, מיקרופון, אוזניות, וכאמור מגוון יציאות לחיבורים עבור המכשיר עצמו. בכל תחנת עגינה של מק, אפשר לחבר מספר מכשירים במקביל.

עוד תחנת עגינה פופולארית היא לאייפד, מדובר בתחנה שמחזיקה את האייפד ישר, ומאפשרת לצפות בו בסרט מבלי שיהיה צורך להחזיק אותו או להשעין אותו בשום צורה שהיא. כמו כן, ניתן לחבר את האייפד למסך גדול יותר בשביל לראות עליו את מה שהמכשיר מציג, ניתן לחבר אותו לרמקולים ולשדר דרך המכשיר מוזיקה ועוד. בדומה לתחנות עגינה אחרות, גם כאן, מדובר על תחנה מעוצבת בסגנון הייחודי והמרשים של אפל, עם יציאות לחיבורים שונים, ומדובר בתחנת עגינה מאוד נוחה לשימוש.

החשיבות של תחנת עגינה היא, בעזרתה ניתן להשתמש במכשיר בצורה פשוטה ונוחה, מבלי שיש צורך להחזיק את המכשיר ביד. כמו כן, ניתן להטעין אותו כל זמן השימוש. התחנה גם שומרת על המכשיר שלא יישרט ולא ייקבל מכות.

חשוב להבהיר, חלק מתחנות העגינה מאפשרות לעגן מספר מכשירים, באמצעות כוונון של התחנה, וכן ניתן להציב אותה במקומות שונים, על פי הצורך. חלק מהתחנות הן מובנות כך שהן כוללות רמקולים וכך אפשר להימנע מהצורך לחבר את המכשיר לרמקול חיצוני.

לפני שאתם בוחרים לרכוש תחנת עגינה מסוימת, חשוב שתבדקו האם היא מתאימה לצרכים שלכם, כמה יציאות לחיבורים יש בה, במידה ואתם מתכוונים להשתמש במכשיר לצורך האזנה למוזיקה או צפייה בסרט, תוודאו שהתחנה מתאימה לכם לצורך זה, וכן שאתם יכולים בה שימושים נוספים.

רגע לפני החלפת מסך לאייפון 6 – חשוב לדעת

החלפה או תיקון של מסך לאייפון וגם למכשירים ניידים ישנים יותר זוהי התקלה הנפוצה ביותר בה אנו נתקלים כיום. הסיבה העיקרית לכך היא שמכשיר האייפון שלנו הולך איתנו במהלך היום כמעט לכל מקום, ולכן הוא חשוף באופן מתמיד לחבלות ולמכות, מה שגורם למסך הרגיש של האייפון שלנו להיות בסיכון רב.

בעוד חלקו האחורי של האייפון 6 למשל הוא אזור חזק יחסית, הרי שהמסך חשוף, לפגיעות רבות, ולכן יש להקפיד לשמור עליו היטב. רבים בוחרים להרכיב מגני מסך מסוגים שונים כדי להגן ולשמור על מכשיר האייפון שברשותם, אך הבעיות העיקריות בשימוש במגנים אלו הן בעיות אסטטיות או שהמגן אינו שומר כראוי על המסך, ובסופו של דבר אנו יוצאים מופסדים משני הצדדים מאחר ומגן המסך לא מבצע את תפקידו. תיקון מסך האייפון 6 בלבד אינו מהווה תקלה חמורה, ובדרך כלל התיקון כולל אך ורק החלפת מסך לאייפון 6 במסך אחר, אך עם זאת, התיקון דורש עבודה מנוסה ומקצועית.

מדוע לא מומלץ להחליף ולתקן מסך לאייפון 6 לבד?

בשביל לתקן טלפונים ניידים, ובמיוחד כדי לבצע החלפת מסך לאייפון יש צורך במכשירים מיוחדים של מעבדת סלולר, בידע רב ובניסיון. בלי הכלים המתאימים והידע הנדרש, תיקון והחלפת מסך למכשיר האייפון עשויים לגרום נזק רב. גם אם ברשותך כלים המתאימים לביצוע התיקונים חשוב לזכור שלרוב חוסר הידע שלנו עם המכשיר עלול לגרום לנזק גדול ולהגדיל את התקלה. כך לדוגמא בחור שניסה להחליף את מסך התצוגה במכשיר האייפון 6 האישי שלו, עיקם את הברגים הקטנים וקרע את מסגרת הגומי שמחזיקה את המסך. זה גרם לכך שההוצאה שלו גדלה מאחר ולבסוף הבחור פנה לאיש סלולר מקצועי שנאלץ להחליף גם את מסך התצוגה וגם את הגומיות והברגים של המסך.

אז מה כן מומלץ?
חשוב לזכור, שבדומה לאנשי מקצוע אחרים, גם בעבור המכשיר הנייד שלנו, שלעיתים משמש ככלי עבודה ותקשורת מרכזי בחיי היום- יום שלנו, מומלץ לפנות לאיש סלולר מקצועי שיש ברשותו מעבדה משוכללת לתיקון טלפונים ניידים. עוד חשוב לדעת כי אין כלל אצבע או מחירון קבוע למחיר תיקון והחלפת מסך של אייפון 6, ולכן יש לבצע סקר שוק ומחקר בכדי לדעת מהו המחיר הנכון לתיקון.

יבוא מסין של אביזרים לאייפון 5 ואייפון 6

האייפון פרץ לחיינו בסערה גדולה באמצע שנת 2007 ומאז כל אדם שמחזיק בפלאפון החכם, מודה כי הוא אינו יכול לחזור לאחור. האייפון מספק עבור בעליו מספר רב של מימדים ומתפקד כחלק חשוב מחיי היום יום שלנו ולא רק כטלפון נייד. להמשיך לקרוא יבוא מסין של אביזרים לאייפון 5 ואייפון 6

סוגי אוזניות: מה לבחור?

בשוק יש מגוון רחב מאוד של אוזניות במבחר דגמים וסוגים. במאמר זה נעזור לכם להתמצא בין סוגי האוזניות השונים, כך שתוכלו לבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכים ולשימוש שלכם. להמשיך לקרוא סוגי אוזניות: מה לבחור?

כבלים לאייפון

האייפון הוא אחד מההמצאות המוכרות ביותר בשוק הסלולארי. בישראל, קהל בעלי הטלפונים הסלולאריים נחלק לאוהדי האייפון ואוהדי המכשירים בעלי מערכת ההפעלה אנדרואיד. מאמר זה יסביר מדוע צריכים כבלים לאייפון וכיצד ניתן לבחור כבלים בצורה נכונה. להמשיך לקרוא כבלים לאייפון

מגנים לאייפון 5

חברת אפל לא מפסיקה להפתיע אותנו עם טכנולוגיה מתקדמת שמשתפרת מרגע לרגע. האייפון, הפלאפון החכם ביותר של הדור השלישי נכנס לעולמם של 110,000 ישראלים עד שנת 2010 ונראה כי מידי יום, המספרים גדלים. בספטמבר האחרון אפל שוב הפתיעה את מעריציה, עם אייפון 5 שכבר הצליח לכבוש בסערה את כלל האוכלוסייה. להמשיך לקרוא מגנים לאייפון 5