פרילנסר - עבודה נכונה עם רשתות חברתיות

פרילנסר, איך להתנהל נכון ברשתות חברתיות?

ככל שאתה רציני יותר בקשר לחיפוש העבודה שלך, כך אתה צריך לשים יותר לב לכל פלטפורמה שבה אתה יכול להכיר מעסיקים פוטנציאלים, כן כולל רשתות חברתיות.
אבל האם אתה באמת צריך לעדכן את החשבונות שלך ברשתות החבריות כל הזמן? אולי. אבל קודם יש כמה דברים שאתה רוצה לחשוב עליהם בכל הקשור למדיה חברתית:

רושם ראשוני הוא חשוב – בדיוק כמו בקורות החיים שלך, תיק עבודות או כל כלי אחר שבעזרתו אתה רוצה להציג את עצמך למקום עבודה פוטנציאלי, אתה צריך להרשים בזמן קצר מאוד. זה אומר שאתה רוצה להציג תמונה חיובית מאוד של עצמך (ולא על כמה שתית אתמול בלילה).

עבודה מול טאבלט

מילות מפתח – אם אתה רוצה להיכנס לתחום ספיציפי , זה רעיון טוב להוסיף מילות מפתח. פשוט תעבור על המודעה של העבודה בשביל למצוא את מילות המפתח שמופיעות בדרישות לתפקיד, ותוודא שהם מופיעות איפשהו בין כל הפרופילים שלך.

לעדכן את החשבונות שלך – בעוד אולי אין לך יותר מידי דברים חדשים לספר בחשבון של רשת חברתית כזאת או אחרת, אתה צריך לספק מידע מעודכן בכל הקשור לניסיון העבודה , היכולות המקצועיות, חיפוש העבודה מהבית שלך וכו'. בדרך הזאת, אתה תהיה מוכן לכל מעסיק שיציץ בפרופיל שלך.

כשאתה מתכנן לחפש עבודה חדשה ב 2015 כפרילנסר, אתה יודע שכנראה הגיע הזמן לעשות ניקיון ותחזוק הפרופיל האינטרנטי שלך. תסתכל על חשבונות המדיה החברתית שלך בשביל לראות מה ואיפה צריך לעדכן. תוריד חשובנות שלא משרתות את מטרות חיפוש העבודה שלך,  ותראה איך אתה יכול להציג את הרושם הראשוני הטוב ביותר, גם באינטרנט.

זה תהליך די פשוט שאמור לקחת דקות בודדות בלבד, וזה יכול לעשות את כל ההבדל במציאת עבודה – ולהיות על הראדר של כל האנשים הנכונים… מכל הסיבות הנכונות, כמובן.

לטיפים נוספים – מציאת עבודה כפרילנסר

כל הטיפים להצליח כפרילנסר – קיראו כאן.

בשורה התחתונה – זיכרו. הצלחה כפרילנסר דורשת לא מעט סבלנות והתמדה. גם אם נראה כי דברים לא תמיד הולכים על הצד הטוב ביותר, תשוקה עזה לתחום שלכם, קצת כשרון ובעיקר הרבה כח רצון והתמדה (וכמובן לא יזיק יחסי אנוש טובים) – יעשו את העבודה עם הזמן. בהצלחה!

 

מאת

אבי לובינסקי

אבי חולה על טכנולוגיה וגאדג'טים. מתעדכן ובתחום ומשתדל לספק לכם הקוראים, מידע מעניין אודות סמארטפונים וטכנולוגיה בסגנון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *