אייפון 5S? מה כדאי לדעת על המכשיר

הטכנולוגיה מקיפה אותנו בכל מקום שאליו אנחנו פונים ושאליו אנחנו מביטים, כך שבהחלט אפשר להבין למה גם אתה לא יכול להישאר אדיש לכל העניין הזה. השאלה היא איזה מכשיר נייד חדש תיקנה לעצמך, כי אחד מהמאפיינים של כל הטלפונים החכמים שלנו זה שהם חכמים לזמן מוגבל. כלומר, בין אם היה לך אייפון 4 ואתה חושב לקנות אייפון 5s ובין אם אתה רוצה לקנות כל מכשיר אחר, אתה בוודאי יודע שאחרי כמה שנים המכשיר הזה יתחיל להיות איטי יותר. הסיבה העיקרית לכך היא שהטכנולוגיה כל הזמן נמצאת בהתקדמות, מה שאומר שמה שהיה חדש לפני ארבע שנים יהפוך להיות ישן מהר מאוד.

מכשיר שנוח לעבוד איתו מכל מקום

השאלה האם לקנות אייפון 5s, גלקסי 4 או כל מיני מכשירים אחרים מטרידה את כל מי שרוצה להתחדש עם נייד מסוים, כי מי היה רוצה להשקיע כל כך הרבה כסף ולא לצאת מרוצה? הדבר העיקרי שאתה צריך לזכור זה שאומנם אתה קונה מותג טוב ועל מותגים צריך לשלם, אך בסופו של דבר הכי חשוב שהמכשיר יהיה נוח מבחינתך לעבודה. אין כל סיבה לקנות מכשיר שאתה לא יכול לעבוד איתו או מכשיר שהוא גדול מידי, וכל אחד מאיתנו מגדיר נוחות בדרך אחרת. זה שחברים שלך קנו מכשירים מסוימים ויצאו מאוד מרוצים זה לא אומר שגם לך יתאים אותו דגם כך שיש לזכור זאת ולהתייחס לכך בעת הבחירה.

האם כדאי לקנות מכשירים משומשים?

האפשרות לקנות נייד משומש בהחלט קיימת, ויש מקרים שבהם תקבל מכשיר מצוין. הסיבה לכך היא שיש אנשים שמחליפים את הטלפונים הניידים שלהם על בסיס קבוע, כך שמה שעבורם ישן עבורך יכול להיות שיא הטכנולוגיה. עם זאת, כדאי שתבדוק לעומק מה אתה קונה.

2 מחשבות על “אייפון 5S? מה כדאי לדעת על המכשיר”

  1. טל לבובסקי

    ממש רציתי לקנות אייפון 5S, אבל זה היה מאוד יקר. בגלל זה חיפשתי מלא מלא ביד2 ומצאתי מכשיר מוזל יותר, לא יד1 אבל אין מה לעשות כשזה יקר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *