איירפודס דור 2

איירפודס דור 2

חברת אפל הוציאה לאחרונה לשוק את איירפודס דור 2, הגרסה החדשה והמשוכללת ביותר של האוזניות האלחוטיות של החברה. אוזניות אלו מגיעות עם זמן סוללה ארוך יותר, הפעלה קולית של סירי ולא מעט שכלולים נוספים. האיירפודס המקורי של אפל יצא לשוק בשנת 2016, ומאז הן הפכו לאוזניות הנמכרות ופופולאריות ביותר בעולם. מדובר על אוזניות אלחוטיות שאינן מחוברות האחת לשנייה בעזרת כבל או בשום אמצעי אחר. העיצוב שלהן אלגנטי ויוקרתי והן משתלבות נפלא עם שאר המכשירים של אפל, דבר שהופך אותן לפריט חובה עבור כל מעריצי החברה. לאחרונה יצא הדגם החדש והמשוכלל יותר של האוזניות, אשר מבטיח חווית שמיעה וחווית דיבור ברמה הגבוהה ביותר. דגם זה יצא לשוק במטרה להתחרות עם האוזניות החדשות שהשיקה חברת סמסונג, ואין שום ספק כי הוא עומד במשימה בהצלחה יתרה.

איירפודס דור 2 – כל היתרונות וכל הסיבות לרכוש אותן

מדובר כאמור על אוזניות AirPods החדשות והמשוכללות ביותר של חברת אפל, אשר מבטיחות חוויה הרבה יותר עוצמתית והרבה יותר מיוחדת. אוזניות אלו מכילות את השבב המיוחד – H1, אשר אמור להאריך את חיי הסוללה ברמה של 50% לפחות. הדבר מאפשר לכל אחד ליהנות משיחות ארוכות דרך האוזניות, תוך כדי נוחות מקסימלית וללא חשש כי השיחה תתנתק מעצמה בגלל מחסור בסוללה.

בנוסף לכך, זמן החיבור של האוזניות הרבה יותר קצר מזה שבאוזניות המקוריות, דבר שיכול להוות יתרון עצום לכל מי שרגיל לעבוד מהר, ואין לו את הסבלנות הדרושה כדי לחכות לתחילת הפעולה של המכשיר. בנוסף לכך, אוזניות אלו ניתנות להטענה אלחוטית, דבר שמייתר את כל השימוש בכבלים ובחוטים מיותרים.

חובבי סירי ישמחו לגלות כי האוזניות תומכות בהפעלה באמצעות קול, דבר שמאפשר לתפעל את האוזניות גם בזמן נהיגה למשל. ניתן באמצעות הנחיות קוליות להעביר שירים, ליזום שיחה, להקשיב לסרטוני הדרכה או לכוון את הווליום למשל.

לסיכום, איירפודס דור 2 הינן אוזניות חובה לכל חובבי המוצרים של חברת אפל. מדובר על דגם חדיש ומשוכלל יותר, המספק את כל היתרונות של הדגם המקורי, בתוספת זמן סוללה ארוך יותר, הפעלה קולית ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *