סוגי אוזניות

סוגי אוזניות: מה לבחור?

בשוק יש מגוון רחב מאוד של אוזניות במבחר דגמים וסוגים. במאמר זה נעזור לכם להתמצא בין סוגי האוזניות השונים, כך שתוכלו לבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכים ולשימוש שלכם.

באופן כללי, כל סוג של אוזניה מיועד לצורך אחר ולתקציב אחר. כך למשל, יש אוזניות המתאימות במיוחד לאימונים בחדר כושר, לריצות, לישיבה, לניתוק מן הסביבה, לאיכות מוסיקה גבוהה במיוחד, וכדומה. ההבדלים בין הסוגים קשורים הדוקות גם במחיר שלהם, וזה גורם שכמובן כדאי לקחת בחשבון במסגרת כלל השיקולים לרכישת אוזניות חדשות. בואו ונכיר שלושה סוגים פופולריים של אוזניות.

סמארטפון

אוזניות רגילות

אוזניות רגילות הן אותן אוזניות אשר אתם מקבלים עם רכישה של סמארטפון או מכשירי אודיו אחרים. יש להן ביצועים בסיסיים, והן עשויות להיות לא נוחות לרוב האנשים בשימוש אינטנסיבי. כמו כן, יש אנשים רבים שהאוזניות הרגילות אינן נכנסות להם לאוזן בצורה נוחה, מה שפוגם חמורות באיכות השמע שלהן.

אוזניות In-Ear

אוזניות מסוג זה מגיעות לרוב עם המכשירים היקרים יותר, והן למעשה שיפור של האוזניות הרגילות. השיפור הוא שהאוזניות האלו משמשות כמעין אטמי אוזניים קטנים, אשר נכנסים עמוק עד לתעלת האוזן. המשמעות היא איכות שמע גבוהה יותר וסינון רב יותר של רעשי רקע. כמו כן, מכיוון שהאוזניות האלו מגיעות עם מספר אטמים, סביר יותר להניח שהן יתאימו ליותר אנשים.

אוזניות קשת

אוזניות מסוג זה מונחות על החלק העליון של האוזן, והן מרופדות באופן שמגביר את הנוחות ומפחית את רעשי הרקע. לרוב, רצועת הראש תהיה גם היא מרופדת. מכיוון שלאוזניות אלו יש פדים גדולים, הן מציעות איכות שמע גבוהה יותר מאשר שני סוגי האוזניות הקודמים עליהם כתבנו, ובשל כן סוג זה הוא פופולרי במיוחד.

עדיין מבולבלים? קיראו את המדריך המלא לבחירת אוזניות באתר טרוניק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *