מגנים לאייפון 5

חברת אפל לא מפסיקה להפתיע אותנו עם טכנולוגיה מתקדמת שמשתפרת מרגע לרגע. האייפון, הפלאפון החכם ביותר של הדור השלישי נכנס לעולמם של 110,000 ישראלים עד שנת 2010 ונראה כי מידי יום, המספרים גדלים. בספטמבר האחרון אפל שוב הפתיעה את מעריציה, עם אייפון 5 שכבר הצליח לכבוש בסערה את כלל האוכלוסייה.

השדרוג של האייפון מתבטא הן במפרט הטכנולוגי והן במראה הוויזואלי שהשתנה במעט. אייפון 5 מעט יותר צר מהרגיל אך בהחלט יותר ארוך ודק, מה שמאפשר מסך טאצ׳ גדול ונוח יותר למשתמש. כמו כן, האוזניות שודרגו לשמע מושלם והשקע הועבר לצד התחתון של האייפון. כמובן שהמצלמה היא משוכללת יותר בעלת 8 מגה פיקסל, הסוללה מעניקה למשתמש יותר זמן של חיי סוללה, הוייפיי מהיר יותר והשימוש הרבה יותר מהנה מקודם.

למה צריך לרכוש מגנים חדשים?

מאחר וניכר גם שינוי ויזואלי באייפון, כאמור קודם, יש צורך בשינוי הצורה של מגנים לאייפון 5. האייפון הדק מאפשר אחיזה נוחה יותר אך מצריך מגן עבה יותר בעל חומר גמיש וחזק שישמור על האייפון במידה וייפול. כמו כן, ניתן למצוא גם מגנים וכיסויים עבור האייפון 5 שמגנים מפני רטיבות ולחות. המגנים מגיעים בצבעים שונים ומחומרים שונים, ישנם מגנים עם שמות של מותגים, ישנם חלקים, צבעוניים, חלק מכסים את כל האייפון, חלק מכסים רק את גב האייפון ועוד.

איפה לרכוש?

רכישת מגנים לאייפון 5 עושים רק בחברה אמינה שתעניק לכם איכות למחיר. האייפון הוא מוצר יוקרתי ולכן הוא זקוק לתמיכה על ידי מגן איכותי ויוקרתי שלא ייהרס לאחר מספר ימים של שימוש. הטיפ שלנו אליכם הוא להגן על האייפון שלכם, פן תיאלצו להתחרט על בזבוז של כסף רב על מכשיר שייהרס, יישרט או יישבר. ניתן להדביק על המסך של האייפון מדבקה שתגן עליו מפני שריטות וטביעות אצבע. השימוש לאחר הדבקת המדבקה,זהה לשימוש ללא מדבקה. שימו לב כי אתם רוכשים מדבקה מקורית שתאפשר לכם שימוש נוח במסך המגע. מגנים לאייפון 5 קונים באיכות ולא בכמות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *