תחנות העגינה של אפל

במהלך השנים, אחרי שהאייפון והאייפד ומוצרים אחרים של אפל יצאו לשוק וכבשו אותו בסערה, החלה החברה להוציא גם תחנות עגינה שמאפשרות להחזיק את אותם מוצרים על השולחן או בכל מקום אחר בצורה נוחה.

מטרתן של תחנות העגינה היא להציב את מוצרי החברה בצורה נוחה על שולחן העבודה, בזמן שהמוצרים מחוברים לחשמל ונטענים. לכאורה מדובר במוצר סטנדרטי שאפשר ליצור גם בעצמנו בצורות מסוימות, אך מן הסתם כשאפל מוציאה תחנת עגינה זה שונה לגמרי, ראשית, העיצוב הוא הרבה יותר מיוחד, שנית, אפשר למצוא פרקטיקות שונות בתחנת עגינה של החברה, שאי אפשר להמציא בעצמנו.

למשל, תחנת עגינה למכשיר סלולר, יכלול לא רק מטען אלא גם חיבורים נוספים, שמאפשרים להכניס ולשלוף מידע, חיבורי USB נוספים עבור מכשירים אחרים ועוד. בים היתר אפשר למצוא חיבור רשת וחיבורים להטענות מהירות, בשונה מהטענה רגילה.

תחנת עגינה אחרת מבית אפל, מיועדת למחשבי מק. תחנה זו כולל יציאות USB, יציאות למסך, יציאות רשת, מיקרופון, אוזניות, וכאמור מגוון יציאות לחיבורים עבור המכשיר עצמו. בכל תחנת עגינה של מק, אפשר לחבר מספר מכשירים במקביל.

עוד תחנת עגינה פופולארית היא לאייפד, מדובר בתחנה שמחזיקה את האייפד ישר, ומאפשרת לצפות בו בסרט מבלי שיהיה צורך להחזיק אותו או להשעין אותו בשום צורה שהיא. כמו כן, ניתן לחבר את האייפד למסך גדול יותר בשביל לראות עליו את מה שהמכשיר מציג, ניתן לחבר אותו לרמקולים ולשדר דרך המכשיר מוזיקה ועוד. בדומה לתחנות עגינה אחרות, גם כאן, מדובר על תחנה מעוצבת בסגנון הייחודי והמרשים של אפל, עם יציאות לחיבורים שונים, ומדובר בתחנת עגינה מאוד נוחה לשימוש.

החשיבות של תחנת עגינה היא, בעזרתה ניתן להשתמש במכשיר בצורה פשוטה ונוחה, מבלי שיש צורך להחזיק את המכשיר ביד. כמו כן, ניתן להטעין אותו כל זמן השימוש. התחנה גם שומרת על המכשיר שלא יישרט ולא ייקבל מכות.

חשוב להבהיר, חלק מתחנות העגינה מאפשרות לעגן מספר מכשירים, באמצעות כוונון של התחנה, וכן ניתן להציב אותה במקומות שונים, על פי הצורך. חלק מהתחנות הן מובנות כך שהן כוללות רמקולים וכך אפשר להימנע מהצורך לחבר את המכשיר לרמקול חיצוני.

לפני שאתם בוחרים לרכוש תחנת עגינה מסוימת, חשוב שתבדקו האם היא מתאימה לצרכים שלכם, כמה יציאות לחיבורים יש בה, במידה ואתם מתכוונים להשתמש במכשיר לצורך האזנה למוזיקה או צפייה בסרט, תוודאו שהתחנה מתאימה לכם לצורך זה, וכן שאתם יכולים בה שימושים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *