קניית סמארטפון

רגע לפני החלפת מסך לאייפון 6 – חשוב לדעת

החלפה או תיקון של מסך לאייפון וגם למכשירים ניידים ישנים יותר זוהי התקלה הנפוצה ביותר בה אנו נתקלים כיום. הסיבה העיקרית לכך היא שמכשיר האייפון שלנו הולך איתנו במהלך היום כמעט לכל מקום, ולכן הוא חשוף באופן מתמיד לחבלות ולמכות, מה שגורם למסך הרגיש של האייפון שלנו להיות בסיכון רב.

בעוד חלקו האחורי של האייפון 6 למשל הוא אזור חזק יחסית, הרי שהמסך חשוף, לפגיעות רבות, ולכן יש להקפיד לשמור עליו היטב. רבים בוחרים להרכיב מגני מסך מסוגים שונים כדי להגן ולשמור על מכשיר האייפון שברשותם, אך הבעיות העיקריות בשימוש במגנים אלו הן בעיות אסטטיות או שהמגן אינו שומר כראוי על המסך, ובסופו של דבר אנו יוצאים מופסדים משני הצדדים מאחר ומגן המסך לא מבצע את תפקידו. תיקון מסך האייפון 6 בלבד אינו מהווה תקלה חמורה, ובדרך כלל התיקון כולל אך ורק החלפת מסך לאייפון 6 במסך אחר, אך עם זאת, התיקון דורש עבודה מנוסה ומקצועית.

מדוע לא מומלץ להחליף ולתקן מסך לאייפון 6 לבד?

בשביל לתקן טלפונים ניידים, ובמיוחד כדי לבצע החלפת מסך לאייפון יש צורך במכשירים מיוחדים של מעבדת סלולר, בידע רב ובניסיון. בלי הכלים המתאימים והידע הנדרש, תיקון והחלפת מסך למכשיר האייפון עשויים לגרום נזק רב. גם אם ברשותך כלים המתאימים לביצוע התיקונים חשוב לזכור שלרוב חוסר הידע שלנו עם המכשיר עלול לגרום לנזק גדול ולהגדיל את התקלה. כך לדוגמא בחור שניסה להחליף את מסך התצוגה במכשיר האייפון 6 האישי שלו, עיקם את הברגים הקטנים וקרע את מסגרת הגומי שמחזיקה את המסך. זה גרם לכך שההוצאה שלו גדלה מאחר ולבסוף הבחור פנה לאיש סלולר מקצועי שנאלץ להחליף גם את מסך התצוגה וגם את הגומיות והברגים של המסך.

אז מה כן מומלץ?
חשוב לזכור, שבדומה לאנשי מקצוע אחרים, גם בעבור המכשיר הנייד שלנו, שלעיתים משמש ככלי עבודה ותקשורת מרכזי בחיי היום- יום שלנו, מומלץ לפנות לאיש סלולר מקצועי שיש ברשותו מעבדה משוכללת לתיקון טלפונים ניידים. עוד חשוב לדעת כי אין כלל אצבע או מחירון קבוע למחיר תיקון והחלפת מסך של אייפון 6, ולכן יש לבצע סקר שוק ומחקר בכדי לדעת מהו המחיר הנכון לתיקון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *