סמארטפון

פיתוח אפליקציות לאייפון

עולם הסלולר עובר שינויים חדשות לבקרים. מאז היוולדו של האיפון לפני כחמש שנים חלו בו שינויים רבים ופותחו אפליקציות לאין ספור. תחום זה של פיתוח אפליקציות לטלפון רק הולך וגדל ומכסה את תחומים רבים של חיינו המודרנים. פעולות רבות שעשינו בעבר בבית או במשרד מול המחשב אנו יכולים לבצע דרך המכשיר החכם שלנו כשאנו יושבים ברכבת, ממתינים בתחנת האוטובוס, שותים קפה בבית קפה או הולכים לטיול רגלי.

פיתוח אפליקציות לאייפון – מענה לכל אחד.

באמצעות החנות של אפל ניתן לרכוש אפליקציות קיימות, אך למעשה משתמשים רבים זקוקים לפיתוח אפליקציה עבור הצרכים הספציפים שלהם. בין אם זה יזם שרוצה לפתח רעיון לפתרון בעיה ספציפית, או אתר שרוצה להנגיש את שירותיו למשתמשים רבים ככל האפשר, חברת ביטוח שרוצה להקל על לקוחותיה לדווח על תאונה, עיתון שמבקש לפרסם עצמו ללא נייר, או קופת חולים שרוצה להקל על מבוטחיה להזמין תורים. בעצם – תחשבו על רעיון, מישהו כבר חשב על זה או שוקד על פיתוחו ברגעים אלה.

לימודי פיתוח אפליקציות לאייפון

זו הסיבה שרבים פונים היום ללימוד פיתוח אפליקציות. זהו שוק שמבטיח תעסוקה מעניינת ומשתלמת לבאים בשעריה. הביקוש הגובר לפתח אפליקציות לאייפון ובכלל מראה כי אין די מפתחים לפגוש את הדרישה לפיתוחים. לימודים אלה מעניקים ללומדים את הכלים הדרושים לפיתוח. כך נלמדים בקורסים אלה נושאים כמו שפת תיכנות Objective C שהיא ייחודית לאייפון, שימוש בכלי הפיתוח הספציפם שלה כמו Xcode ו-Interface Builder, ולצידם שימוש בממשקים השונים. משך הלימודים ועלותם נמוכים באופן משמעותי משנת לימוד אוניברסיטאית.

שיווק אפליקציות

אחד התחומים החשובים שמפתח אפליקציות מקצועי צריך לדעת הוא שיווק האפליקציה, כדי שלא תעלה אבק וירטואלי על מדפי האפל סטור. אחד הכלים השיווקיים החשובים הוא קוד ה-QR שאותו ניתן לשלב בתהליך פיתוח האפליקציה. זהו הברקוד שאנו מכירים, ואותו ניתן לסרוק מעל דפי העיתון, המכתב מחברת הביטוח, המודעה, או המסך. וכך הלקוח מוריד בקלות את האפליקציה שלכם למכשיר הנייד, וממליץ עליה למכריו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *