אייפון 5

iPhone 5: כל היתרונות

אנשים רבים שהתחילו לעשות שימוש במכשירי טלפונים חכמים לפני שנים כבר לא יכולים שלא לעבוד עם הטלפונים האלה, ומעבר לכך, רוב האנשים רוצים שיהיה להם את המכשיר החדיש ביותר. אתם מזדהים עם האמירה הזאת ושוקלים לקנות iphone 5? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי המכשיר הזה אפילו עוד יותר טוב מהאייפון 4, כך שבהחלט כדאי לכם לשקול קנייה שלו. אם נשווה אותו לקודמו, אנחנו נראה שיש לו מסך יותר גדול אשר מגיע לגודל של 4 אינץ', ובנוסף לכך, המכשיר עצמו הרבה יותר דק כך שאין ספק שיהיה לכם מאוד נוח לעשות בו שימוש.

פונקציות רבות במכשיר אחד

ממש כפי שקרה עם האייפונים הקודמים, גם במקרה של iphone 5 תקבלו בערכה שלו אוזניות (נוחות יותר לשימוש), מטען, מכשיר להחלפת סים ואפילו חוברת תפעול, ומבחינת הפונקציות שהוא ממלא אתם תראו שאין הרבה הבדל, רק שהוא עושה הכול יותר טוב. יש לו מצלמת HD של 8 מגה פיקסל וגם מצלמה קדמית, יש לו אפשרות להתחבר לאינטרנט כמובן, זיכרון פנימי, מסך מגע, נגן מוזיקה, נגן וידאו ועוד הרבה דברים אחרים. מדובר על מכשיר שמהווה מחשב של ממש, כי בגלל המסך הגדול שלו ניתן לעשות בו כל פעולה שהיא, כך שזה לא מפתיע שרוב האנשים שקנו את המכשיר הזה העידו על כך שהוא נוח ביותר לשימוש.

עמידות המכשיר

אייפון הוא מכשיר עמיד במיוחד, כך שזה לא מפתיע לראות שלפי מפרט יצרן יש לו זמן דיבור של עד 480 דקות. בנוסף לכך, יש לו קרינה בלתי מייננת והוא גם יכול לשמש בתור מודם, כך שאתם תראו שלא תוכלו לעזוב אותו מהרגע שבו תתחילו להשתמש בו.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *