פרילנסר - עבודה נכונה עם רשתות חברתיות

מובייל – עמק הסיליקון של העולם החדש

אין זה סוד כי עולם המובייל מושך אליו יותר ויותר מתכנתים ויזמים חדשים, מהנדסים וחולמים בעלי חזון הרואים את העולם של מחר בסלולר. האפליקציות המפותחות, הרעיונות הזורמים אל השוק ללא הפסקה, הכניסה לכל תחום מסחרי, רפואי, טכנולוגי, לימודי ומשפחתי שקיים באמצעות הסלולר – היא הסימן האמיתי לפופולאריות ולכיוון שהשוק היזמי כבר מזמן תפס.

סלולרי לכל ילד

2014 – ולכל נער ונערה יש סמארטפון מתקדם המבצע מגוון עצום של פעולות שונות. למעשה, ככל שהשימוש במובייל גובר – נדמה שיותר ויותר אפליקציות ומשחקים שוטפים את השוק וככל שיוצאים לשוק יותר אפליקציות ומשחקים – העיסוק במובייל – גובר. כנס המובייל הנערך מדי שנה מוכיח כי הכיוון הכללי הוא אכן פיתוח אפליקציות בתחום הסלולר.

שינויים במגמות בשנים האחרונות

המגמות החזקות של השנים האחרונות מעידות כי הרווחים העיקריים מהסלולר אינם מגיעים מההודעות הכתובות (ה SMS) או מהשיחות הטלפוניות. למעשה, הרווחים העיקריים מהסלולר הם אלו המגיעים מהמשחקים ומה- Video Streaming. כבר לא מדובר רק במערכות ההפעלה השונות – ביניהן חלה תחרות מתמדת בתחום הסלולר. מומחים מעריכים כי בית עסק שלא יהיה פעיל באפליקציה בסלולר – פשוט ייעלם מהמפה.

מקבלות המימון הגדולות: בתחום המובייל

נושא ההשקעות בהון בסיכון בכל הקשור למובייל מושך אש ומתעניינים כתמיד. רוב החברות והיזמים כגון גיא גלבויז – בעלי הסטארט אפים המשכנעים כיום הם חברות בתחילת דרכן ורובן בתחום המובייל.ישראל, כרגיל, מוכיחה את כוחה על המפה ומראה שאינה מתכוונת להיעלם מכאן מהר כל כך, עם ייצוא של סטארט אפים לכל העולם ורובם בתחום המובייל.

בעולם

כמו בארץ, גם בעולם מסמנים את הסטארט אפים החזקים ביותר בתחום המובייל – אלו שיש להם פוטנציאל לאקזיט מרשים. הניו יורק טיימס מדרג את הסטארט אפים המשמעותיים ביותר בשיתוף הגולשים והמשתמשים. הרשימה הסופית מפורסמת במגאזין. הבנו אליכם את המצליחה שבהן.

Pinterest מסתמנת כאחת הרשתות החברתיות שעשו שמות בכל העולם. תוך מספר חודשים עשתה החברה היסטוריה שלא נראתה כבר הרבה זמן, באמצעות מתן אפשרות לגולשים לסימון תחומי העניין ופיסות המידע שעניינו אותם יותר מכל. מדובר ברשת החברתית השלישית בפופולאריות שלה ברשת, אחרי פייסבוק וטוויטר. קהל המשתמשים של הפינטרסט מורכב בעיקרו, אגב, מנשים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *