מגן לאייפון

מגני מסך לאייפון

 

בשנים האחרונות ניתן לשמוע על מצבים רבים בהם אנשים קיבלו מכשיר סלולר מסוג אייפון ולאחר תקופה קצרה הם חוו מצב לא נעים בו המכשיר נפל להם והזכוכית נסדקה. מאמר זה יעסוק בכל הקשור אל מגני מסך לאייפון.

 

למה מגני מסך?

נכון להיום מכשירי הסמארטפון אותם מייצרות היצרניות מגיעים אל החנויות ולאחר מכן אל הלקוחות ללא שום מגן מסך.

אנשים שלא חוו בעבר מכשיר סמארטפון וזוהי הקנייה הראשונה שלהם, אינם מודעים לעובדה שהמסך של המכשיר כה רגיש ופעמים רבות הם מגלים זאת רק כאשר הוא נסדק בעקבות נפילה של המכשיר על הרצפה. נכון להיום, כאשר קונים מכשיר סמארטפון חשוב מאוד לרכוש במעמד הקנייה גם מגני מסך לאייפון או לסוג המכשיר שיש לכם. ההמלצה של המומחים היא להחליף את המגן מדי שלושה עד שישה חודשים ולכן תמיד כדאי לקנות יותר ממגן מסך אחד. מגן מסך לאייפון יגן על המסך מפני שריטות, אבק וסדק.

 

מגני מסך לאייפון וסוגים נוספים

נכון להיום יש סוגים שונים של מגני מסך והעלות של מגנים אלו תמיד תהיה בהתאם לאיכות ולסוג המגן. אם יש לכם מכשיר אייפון חשוב מאוד לפנות אל אתר אינטרנט שמשווק מגני מסך לאייפון. יש מקרים בהם אנשים קונים מגני מסך ומגלים מהר מאוד שהם לא מתאימים לגודל ולסוג המסך של האייפון.

הסוגים של מגני המסך הם מט, מבריק, זכוכית ומעוצב אך כאשר מדובר על מכשיר האייפון יש להקפיד על מגן מסך שקוף ומבריק אחורי וקדמי. הקנייה תמיד צריכה להיעשות בחנות שמשווקת אביזרים לסלולר של היצרן ועוד. בנוסף, אם מחליטים לקנות מגני מסך לאייפון בחנות וירטואלית (לעיתים המבצעים בהן משתלמים יותר) חשוב לוודא שהאתר מאובטח בתקן PCI, שלא צריך להירשם לאתר, שהשליחות חינם ושהאתר מאפשר גם תשלום דרך הפאייפל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *