מעבדה לתיקון אייפון – כיצד לבחור נכון?

מאז הופעת האייפון בישראל ובפרט מאז הרפורמה הגדולה בסלולר, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מעבדות לתיקון מכשירי אייפון. יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש את המכשירים שלהם באופן פרטי, כלומר לא דרך חברות הסלולר, ועל כן הם גם משתמשים במעבדות לתיקון אייפון במקרה הצורך.

מעבדות אלו נמצאות כמעט בכל עיר, לחלק גדול מהן יש אתרים באינטרנט, דרכם אפשר לראות אילו שירותים המעבדות מעניקות, אילו מוצרים ואביזרים הן מוכרות וכן, אפשר להזמין שירותי תיקון או שדרוג און ליין.

מעבדה לתיקון אייפון מעסיקה טכנאים אשר עברו קורסים מתאימים לתיקון מכשירי סלולר בכלל ומכשירי אייפון בפרט. הטכנאים עוברים הכשרה נדרשת בכל פעם כשיוצא דגם חדש, כך הם לומדים אודות מבנה הדגם, המערכת, וכך כיצד יש לתקן ולשדרג אותו במידת הצורך. חשוב להבהיר, לא פעם מעבדה לתיקון אייפון מטפלת גם במכשירי סמארטפון נוספים, למשל מכשירים עם מערכות הפעלה אנדרואיד ביניהם מכשירי גלאקסי, LG, סוני ועוד. בנוסף טכנאים לתיקון אייפון מתמחים גם בתיקון מכשירים נוספים מבית אפל, כמו טאבלטים אייפד.

אילו תיקונים מתבצעים במעבדה לתיקון אייפון

ישנם שורה של תיקונים שנערכים במעבדות שכאלה, התיקונים המורכים והנפוצים ביותר הם כמובן החלפת מסך במקרה וזה נשרט או התנפץ, כמו כן המעבדות מבצעות תיקונים של כפתור הבית, שקע ההטענה או האוזניות, מצלמת המכשיר, שדרוג המערכת, החלפת בטרייה ועוד. מדובר על מגוון של תיקונים שנעשים אחרי שהמכשיר עובד בדיקה מקיפה בשביל לאתר את מקור הבעיה ולבחון האם מדובר רק בבעיה אחת או יותר.

כמו כן במעבדות לתיקון אייפון נערכים תיקונים באפרכסת של המכשיר, בלוח המגע של המסך, גב המסגרת, בעיות שמע, לחצן הדלקה, לחצני ווליום, בדיקה של רטיבות ואבק ועוד.

חשוב לומר לרוב המכשיר יצטרך להישאר במעבדה למשך יום תיקונים אחד, בחלק מן המעבדות ניתן לקבל טלפון חלופי פשוט יותר. מעבדות רבות גם מפעילות שירות שליחים שמאפשר לכם לתת ולקבל את הפלאפון בלי להגיע למעבדה עצמה. מעבדות איכותיות מעניקות מענה 24/7, וכמובן שהן נותנות אחריות לחלקים ולתיקונים שהן מבצעות. כל החלקים המוחלפים צריכים להיות מקוריים.

כשאתם בוחרים מעבדה לתיקון אייפון, תעבדו שאתם מקבלים בדיקה ראשונית חינם, אחריות מלאה על התיקון, ושבכל מקרה שיש בעיה, תוכלו לגשת עם המכשיר למקום ולקבל תיקון בזמן המהיר והקצר ביותר, תוך כדי שימת דגש על איכות העבודה כך שהמכשיר שלכם יוחזר אליכם תקין לגמרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *