סמארטפונים

איפה כדאי לקנות טלפונים?

אין ספק כי הטלפונים הינם בין אמצעי התקשורת החשובים ביותר שיש לנו כיום. באמצעות הטלפונים, אנו יכולים לתקשר האחד עם השני בקלות ובנוחות, ובאמצעות טלפונים סלולאריים חכמים ניתן אף לגלוש באינטרנט ולנהל אינטראקציה עם אנשים באמצעות הפייסבוק והוואצאפ – פלטפורמות חברתיות ידועות.

בכל מקרה, אין ספק כי כיום, אין אדם אחד שאין ברשותו טלפון – בין אם מדובר בטלפנים נייחים ובין אם מדובר בטלפון סלולרי, כאשר המצב הרווח ביותר הינו שאנשים מחזיקים גם בטלפון קווי רגיל וגם בטלפון חכם. כמובן שביקוש יוצר היצע, וקיימות חנויות רבות אשר מוכרות טלפונים, לעיתים במחירים דומים מאוד, עניין העשוי לבלבל את הצרכן. אז איפה כדאי לקנות טלפונים? הרי לפניכם מספר דברים שיש לתת עליהם את הדעת.

אחריות

היות וטלפונים, בעיקר טלפונים סלולאריים חכמים, אינם מוצר זול – יש לוודא כי לקניית המכשיר מתלווה תעודת אחריות. לרוב, תקופות האחריות על מוצרים כאלה נעות בין שנה לשלוש שנים, כאשר יש לתת את הדעת על החברה המספקת את האחריות. בכל מקרה, רצוי שלא להאמין להבטחות המוכר על תיקונים במידה ונגרם נזק כלשהו למכשיר, אלא לקנות אך ורק ממקום המספק תעודת אחריות מתאימה עם המוצר.

מקום מוכר ומהימן

בהמשך לסעיף הקודם – יש לוודא כי אתם רוכשים את המוצר ממקום מהימן ומקצועי. מקום כזה יכול להיות חנות פיזית של חברה מוכרת, או לחלופין – רכישה באינטרנט. בכל מקרה, יש לוודא כי מדובר בחנות אמינה, בעלת ותק רב בשוק בכלל ובמכירת טלפונים בפרט. על אף שלעיתים מחיר הטלפון זול יותר בכל מיני דוכנים למיניהם, רצוי שלא להתפתות לקנות את הטלפון ממקום ללא "אבא ואמא", שכן הדבר עלול לעלות לכם ביוקר בהמשך.

הניסיון עושה את ההבדל

לרוב, טלפונים קווים וטלפונים סלולאריים בפרט, רצוי לרכוש ממקום בעל ניסיון רב במכירת טלפונים, או בחנות ייעודית המספקת בעיקר מוצרים אלה, היות ואין ספק כי הניסיון עושה את כל ההבדל. ברגע שאנו רוכשים מכשיר טלפון מחנות או חברה המספקת מגוון של מכשירים חשמליים, הרי שלפעמים, אותה חברה או חנות לא תדע לתת לנו מענה איכותי לבעיות מורכבות יותר העלולות להתעורר בטלפונים. לעיתים קרובות, בחנויות המתמחות במכירת טלפונים עובדים גם טכנאים אשר מחזיקים בידע והבנה נרחבים בכל הנוגע לתקלות בטלפון ולאופן הטיפול בהן. מסיבה זו, רצוי מאוד לרכוש את הטלפון מחנות – אינטרנטית או פיזית – המוכרת ומשווקת טלפונים באופן אקסקלוסיבי כמעט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *