כלים דיגיטליים מומלצים ל2021

קיימים כמה כלים דיגיטליים שמאוד יסייעו לכם לשיווק העסק. בין אם מדובר על תמונות וגרפיקה, ובים אם על אחסון האתר שלכם או בניית רשימת תפוצה – יש כלים דיגטליים מומלצים ל2021 שאתם פשוט חייבים להכיר.

 

כלים דיגיטליים – לתמונות

השימוש בתמונות הוא חובה לנוכחות הדיגיטלית של העסק שלכם. בין אם אתם רק מעלים פוסטים בעמוד העסקי, ובין אם אתן מתחזקים בלוג או אתר תדמית – אתם חייבים להיעזר בתמונות אווירה והמחשה שילוו את הטקסטים. אי אפשר רק מלל כתוב ללא תמונות כי זה פשוט לא עובד. ולא רק תמונות אלא גם סרטונים. העין שלנו אוהבת לראות צבעים, תמונות וקולות, לצד הטקסט הכתוב.

אחד הכלים בתחום הזה שמאוד יעזור לכם הוא ה דיפוסטפוטוס (Depositphotos) – מאגר תמונות שמכיל מגוון עצום באיכות מאוד גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

שימו לב ששימוש בתמונות שאינן ממאגר תמונות חושף אתכם לתביעות משפטיות משום שאתם משתמשים בתמונות ללא זכויות יוצרים.

 

כלים דיגיטליים – לאחסון אתר הבית

במידה ויש לכם אתר וורדפרס חשוב מאוד שיהיה לכם שירות אחסון אמין ומקצועי. חשוב מאוד ששירות האחסון יכלול זמינות של אנשי תמיכה טכניים על מנת שתוכלו לקבל סיוע טכני ומקצועי. שירות אחסון איכותי כולל גם תשתית אמינה שמתופעלת בצורה טובה. חשוב ששירות האחסון יספק לכם את האפשרות לטעינה זריזה של האתר בפני הגולשים שלכם שהם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

 

כלים דיגיטליים – לשיפור יחס ההמרה

לצד האחסון והתמונות כלי דיגיטלי נוסף וחשוב משמש לשיפור יחס ההמרה כדי שיצטברו לכם יותר לידים. שיפור יחס ההמרה מתבצע על ידי פופאפים חכמים וטפסי השארת פרטים.

אל תוותרו על שימוש בכלים דיגיטליים מומלצים ל2021 לעסק שלכם!

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – https://digitalbox.co.il/.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *