פוטושופ לצלמים – 5 טריקים שכל צלם חייב להכיר

מי שלומד צילום לומד במקביל את תכונותיה של תוכנת פוטושופ, שהיא התוכנה הבסיסית והנפוצה ביותר לעריכת תמונות. באמצעותה אפשר לבצע אין ספור שינויים בכל תמונה כדי שהיא תהיה מלוטשת ובגוונים שהצלם מעוניין להדגיש. 

פוטושופ לצלמים – 5 טריקים שכל צלם חייב להכיר

תוכנת פוטושופ היא מתוחכמת ולא לומדים את כל התכונות שלה ביום אחד. עם הזמן לומדים ליישם את היכולות השונות שלה כדי לשפר באופן משמעותי את נראותן של התמונות. קיימים 5 טריקים שהם בסיסיים ולכן כל צלם חשוב שיכיר אותם. לפרטים עבור קורס פוטושופ למעצבים

  • שימוש בכלי של פוטושופ אשר חותך את הנראות הכללית של התמונה על ידי שינוי בקנה המידה הבסיסי שלה, כמו היחס בין הגודל של חלקיו של הדגם הנראה בתמונה כדי להעניק לו את המראה המתאים ביותר באמצעות tool bar.
  • עריכה של שכבות התאמה על פי המיקומים השונים ברחבי התמונה הספציפית וזאת ללא פגיעה בשכבות אחרות. בדרך זו אפשר לבצע שינוי ברמת התאורה, בשינוי הגוון וביצירת מראה ערפילי, כמו שינוי הצבע של הספה במרחב של הסלון.
  • ליטוש של נקודות ספציפיות בתמונה שמפריעות לשלמות שלה, כמו לכלוך שקיים על המזנון וזאת בלי לפגוע במרקם הכללי.
  • הכפלה של פיקסלים כמו יצירת שטח בנראות בהירה או מבריקה, על ידי שילוב בין השכבות השונות. אפשר לבצע כמה שינויים, לראות את ההרמוניה החדשה ולהחליט מה להשאיר ומה למחוק.
  • שימוש בשיטת RGB אשר מסננת באופן נכון את השימוש בכל אחד מהצבעים, כדי שיהיה בטון הנכון ויעביר את המסר הרצוי של התמונה. 

הצלמים לומדים את התכונות הייחודיות של פוטושופ ומיום ליום משתמשים בטריקים השונים, כדי שהמוצר המוגמר יהיה מושלם. למידע נוסף עבור קורס פוטושופ לצלמים באתר ירוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *