הקמת אתר וורדפרס – כיצד עושים את זה?

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר להקמת אתר אינטרנט, ללא צל של ספק, היא מערכת וורדפרס. מדובר על מערכת שמבוססת על קוד פתוח, כל מי שרוצה יכול לרכוש את המערכת, להתחבר אליה ולהקים עליה אתר אינטרנט.

בעיקרון, אחד היתרונות הבולטים של מערכת וורדפרס הוא, שאין צורך בניסיון מוקדם בתכנות. אפשר להקים את האתר גם בלי לדעת שפת תכנות וקוד. יחד עם זאת, בשביל שהאתר יעבוד כמו שצריך בצורה נכונה, חשוב להיעזר באנשי מקצוע, חברת שמתמחה בשירות הקמת אתר וורדפרס. אחרת עלולות להיווצר טעויות, לא רק באופן בו האתר נראה, אלא הרבה מעבר לכך, זה יכול להשפיע על תחזוקת האתר בצורות שונות.

חשוב לומר, אתר וורדפרס איננו שונה מאתרים רגילים. להיפך, בהרבה מובנים הוא הרבה יותר איכותי מהם, גם בגלל שהוא מהיר יותר, כולל הרבה מאוד פיצ'רים ייחודים, וכן קל מאוד לתחזק אותו, לעדכן בו חומרים וניתן ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות שונות, בין אם זה עבור אתר מכירות, אתר מידע, תמונות ועוד.

 

כיצד מקימים אתר וורדפרס

שלב ראשון הוא בסיסי ומחייב אפיון של האתר ובכלל אפיון של צרכי הלקוח, בשביל להבין מה בדיוק צריך לבנות, מה האתר אמור להכיל.

שלב שני, יש לשלם בשביל להתחבר למערכת, ואז יש לחבר אותה אל שרת אחסון. חשוב שהשרת יוכל להכיל אתרים בגודל הרלוונטי עבורנו.

שלב שלישי, אנחנו צריכים לבחור ערכת עיצוב לאתר. איך נרצה שהוא ייראה. זה אחד היתרונות של וורדפרס. אין צורך לבנות אתר בעצמנו, אנחנו יכולים ליהנות מערכות שונות גם של תוכן וגם של עיצוב.

שלב רביעי, עלינו להתחיל לבנות את הכותרות, קישורים, לעלות תכנים ותמונות לאתר.

 

מוזמנים לפנות לחברה מומלצת כמו Web3D.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *