אפליקציות ששינו את העולם

5 אפליקציות ששינו לנו את העולם

הופעת האפליקציות בעשור הנוכחי שינתה ללא ספק את עולמנו ואת הרגלי הצריכה שלנו. היכולת לבצע פעולות רבות ממרחק ובזמן קצר, וגם לקבל מידע רב ולערוך קניות – פתחה בפני כל משתמשי הסמארטפונים והטאבלטים עולם חדש של אפשרויות, וחלק מהאפליקציות הפכו להכרחיות ברמת שימוש יומיומי. השימוש בהם מקל מאוד על ההתמצאות במרחב ומייעל תהליכים מורכבים יחסית. לכן הן הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. לכל אחד מאיתנו יש צרכים והעדפות משלו אבל יש אפליקציות שהן הכרחיות עבור כמעט כל משתמש.

לפני שנעסוק בחמש האפליקציות ששינו עולמות, נביא לידיעתכם שאם ברצונכם להפוך מחשבה על אפליקציה למציאות נמליץ לעשות זאת עם צוות שטיבל.קום מפתחי אפליקציות מדופלמים! הכירו מקרוב בלינק https://www.shtibel.com/אודותינו

אפליקציה כזו היא WAZE, אפליקציית הניווט הפופולרית בכל העולם. האפליקציה מקלה מאוד על הנסיעה ברכב ומדווחת למשתמשים על הדרך המהירה ביותר להגיע מיעד ליעד תוך התחשבות בפקקי תנועה והפרעות בדרך. בכל פעם שאתם במכונית ומעוניינים בדרך הקלה ביותר – תוכלו לגלות אותה באמצעות אפליקציה זו. אפליקציה ממפורסמת אחרת שגם היא קשורה לצורך הבסיסי בתחבורה והפעם 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע היא  Gett – באמצעותה  ניתן להזמין בקלות ובמהירות מונית מהמקום בו אתם נמצאים ליעד הרלוונטי. בזכות אפליקציה זו אין צורך בוויכוחים עם סדרני מוניות או בהמתנה מייגעת לתשובה חיובית לשאלה "מי פנוי ב..". האפליקציה תאפשר לכם לעקוף את המגבלות הידועות ולהזמין את המונית. האפליקציה אפקטיבית לא רק עבורכם אלא גם עבור מכרים וחברים. ייתכן שאינכם זקוקים כלל למוניות אבל הורדת האפליקציה תאפשר לכם להזמין מונית במקרה הצורך עבור נוסע אחר.

אפליקציה שלישית שנמצאת בשימוש המוני היא המסנג'ר של פייסבוק. דרך המסנג'ר אפשר לנהל באופן שוטף צ'אטים עם כל מכרינו ועם הרשויות דרך הסמארטפון, להתעדכן במידע ולקבל תשובות לשאלות חיוניות. האפליקציה שימושית בעיקר כאשר אתם נמצאים במצבי לחץ וחוסר התמצאות במרחב שסביבכם, למשל במדינה זרה, וכך תוכלו לקבל את המידע הנחוץ בקלות ובמהירות. שתי אפליקציות פופולריות נוספות ששינו את העולם הן אינסטגרם וסנאפצ'ט. מדובר באפליקציות לשיתוף תמונות אשר פופולריות בעיקר בקרב בני נוער אבל העך המסחרי שלהן הפך אותן לפריט חובה עבור שחקנים דוגמניות וסלבס אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *