מתכנת פרילנסר לפיתוח אפליקציה

איך לבחור מתכנת פרילנסר לפיתוח אפליקציה?

אם יש לכם רעיון לאפליקציה חדשה אבל אתם מחפשים את האדם הנכון שיפתח לכם אותה, זהו בדיוק הזמן לחפש מתכנת פרילנסר אמין, מקצועי ומנוסה. ישנם מספר פרמטרים אשר אותם יש לבדוק ככל שמדובר על העסקת פרילנסר, שכן לא כל אדם אשר מציג את עצמו כמתכנת ברשת יתאים למשימה וכדאי להיות בטוחים ולהשקיע מאמץ ניכר במציאת מתכנת מתאים.

מה כדאי לבדוק אצל פרילנסר?

אלה כמה מבין הפרמטרים החשובים ביותר שכדאי לבדוק לפני שיוצאים לדרך:

  • מומלץ לברר כמה שנות ותק יש לבעל המקצוע. אם הוא נמצא בשוק כבר יותר מחמש שנים, סביר להניח שמדובר במפתח אפליקציות מנוסה.
  • לבחון את תיק העבודות – אם לפרילנסר יש אתר אינטרנט, תוכלו למצוא בו על פי רוב דוגמאות לאפליקציות שהוא פיתח. כדאי להוריד אפליקציה או שתיים למכשיר שלכם (את הגרסה החינמית, כמובן) ולנסות אותה. האם האפליקציות נוחות לשימוש? האם הן מתאימות לסגנון העבודה שלכם?
  • פיתוח אפליקציות על ידי פרילנסר מצריך התרשמות מקצועית שלכם. כדאי לוודא שהמתכנת מכיר את תוכנת העבודה ויודע כיצד לעבוד אתה. זאת משום שכיום לא חסרים מתכנתים חובבניים ובלתי מקצועיים אשר אינם יודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • אם כבר יצרתם קשר עם פרילנסר איכותי, נסו לבדוק המשך שיתוף פעולה וליווי בעתיד.
  • האם הפרילנסר מספק שירותי תמיכה – לאחר שהאפליקציה שלכם יוצאת אל השוק, חשוב לוודא שאינכם נשארים לבד. פרילנסר מיומן ומקצועי תומך בכם גם לאחר ההשקה הרשמית של האפליקציה, והוא זמין במקרה של כל תקלה או שאלה.

בונים לך אפליקציה

בניית אפליקציה היא תהליך שדורש תשומת לב רבה, ולאחר שבחרתם את החברה שעמה אתם מתכוונים לעבוד, חשוב לוודא כי הוא פועל באופן מאורגן. השלב הראשון כולל את התכנון המדוקדק של האפליקציה – כולל סרטוטים מדוקדקים של מסכי האפליקציה. שנית, יש צורך לשפר את חווית המשתמש ולהתאים את האפליקציה לקהל היעד. בשלב הבא קובעים את השפה העיצובית של האפליקציה, ומתאימים את הצבעים והאפקטים הגרפיים השונים. לאחר מכן פונים לפיתוח עצמו הכולל כתיבת קוד בשפת התכנות הרצויה וחלוקת האפליקציה לשכבות. בשלבים האחרונים מתבצעת בדיקת QA כדי לוודא שהכול תקין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *