החלפת מסך

החלפת מסך גלקסי 6

סדרת גלקסי של סמסונג הינה מבין המכשירים הנמכרים ביותר בעולם. לאחרונה, יצאה החברה עם דגמים מוזלים אך כל אלה, אינם חפים מתקלות כמו למשל התיקון הנפוץ ביותר שהוא החלפת מסך גלקסי 6. בעת רכישת המכשיר, יש לרכוש בנוסף, מגן איכותי, כזה אשר ייצור מחצה בין הטלפון לכיסוי ובולם זעזועים. מלבד הכיסוי, רצוי לרכוש מסך זכוכית שיגן על המסך משבירה היות ותיקון זה, הינו התיקון היקר ביותר במכשירי הגלקסי. ישנן המלצות נוספות לשמירת מכשיר מסוג גלקסי 6 כגון רכישה של מטען מקורי, מה שיפחית את התקלות  וישמור על תוחלת חיים ארוכה יותר של הסוללה במכשיר חכם זה.

מבנה המסך של גלקסי 6

מסך הגלקסי 6, בנוי מכמה שכבות וכל שכבה היא הכרחית לתפקוד הצג כמכלול שלם. ניתן יהיה להחליף את הזכוכית בלבד אבל יש לדעת, כי פעולה זו, פוגעת באיכותו של המסך וכן המסך אינו מקורי, היות ולא ניתן להשיג חלקים מהמסך. יש לציין, כי בעת החלפת מסך גלקסי 6, מעבדות איכותיות מזמינות חלקי מסך מקוריים מחברת סמסונג היות ומדובר ביחידה אחת שלימה שיש בה את כל השכבות. כל טכנאי מקצועי במעבדת טלפונים מכיר בעובדה כי סדר פעולות לא נכון בעת החלפת המסך, עשוי לגרום להשבתה של המכשיר הנייד, לפגיעה נוספת במסך התצוגה ואפילו בחלקים שונים הנמצאים במכשיר ליד המסך.

האם יש להחליף מסך לגלקסי 6 גם אם יש רק שריטה או סדק קטן?

היות ומדובר על התיקון היקר ביותר בגלקסי שהוא החלפת מסך גלקסי 6, כאשר מדובר על שבר קטן, שריטה או סדק, המכשיר הנייד ימשיך לעבוד כרגיל ומסך ה- LCD, יעבוד כשורה. אם מדובר על תקלות רציניות יותר, כמו למשל כאשר המסך מקרין את צבעי המסך ומורכב מפיקסלים ותאורת מסך יחד, יש לבצע החלפה של מסך חדש ומקורי במכשיר הנייד.מסכים מסוג AMOLED של סמסונג, נחשבים למסכים איכותיים ביותר בעולם, אבל מצד שני הם אף רגישים מאוד למגע, לחץ ופתיחת המכשיר הנייד מסוג גלקסי 6. יש לציין, כי סביבת העבודה של תיקון המכשיר חייבים להיות מתאימים להחלפת המסך, היות ובעת החלפת המסך, יש לפרק אותו ממסגרתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *