טאבלט

פיתוח אפליקציות – האם זה חייב להיות יקר?

עניין העלות הוא דבר קריטי בכל מוצר, ובטח בפיתוח מוצר קטן יחסית, שבדרך כלל היזמים שלו אינם אנשים עשירים. קודם כל חשוב לומר שככל שתפתחו מוצר איכותי יותר, פופולארי יותר ומדויק יותר לצרכים של המשתמשים, ככה הסיכוי שתכניסו הרבה כסף בחזרה גדול. בנוסף, אפשר לפתח אפליקציות בצורה זולה יחסית מבלי להוריד את האיכות. אבל כמובן, שכסף בסכומים של עשרות אלפים וצפונה הוא דאגה עבור רוב האנשים, ורבים שואלים את עצמם – האם זה חייב להיות יקר?

פיתוח אפליקציה – נתונים רלוונטיים לכל כיס

חשוב לאפיין את האפליקציה, לעצב ולתכנת אותה במקום טוב כדי שהיא תצליח. התחרות גדולה, על כל נישה, ולכן אל תתפשרו בגלל כסף. כן, הפיתוח הראשוני והבריף יעלה לכם כסף. חשוב שתשקיעו אותו לבד, כדי להיראות רציניים – עבורכם וגם עבור משקיע פוטנציאלי. את שאר הכסף עבור פיתוח אפליקציות תשיגו באמצעות משקיעים שיאמינו ברעיון שלכם, וסייעו לכם להגיע לרווחים יפים באמצעות תכנית עסקית ברמה גבוהה, אל דאגה. כל אחד מהשלבים האלו ישפיע לכאן או לכאן, ולכן לפני בחירה של כל אחד מהמבצעים של כל שלב, חשוב לעשות תכנית כלכלית מסודרת. כל דבר יכול לעלות מעט או הרבה, וחשוב לבחור משהו באמצע. הממוצע של העליות הוא בין 45 אלף שקלים ל-200 אלף שקלים.

קצת מידע שיכניס לכם מוטיבציה

  • מחקרים מראים שחברת פיתוח אפליקציות שיזמה רעיון טוב והשקיעה בכל הנושאים המדוברים לעיל מבלי לעגל פינות, הגדילה את הסיכוי לעשות אקזיט ב-73%
  • עיצוב גרפי ושימושיות פשוטה הם כלי מפתח להצלחה של האפליקציה – עם או בלי אקזיט
  • חלקו את העבודה לשלבים, וככה תשלטו בהתקדמות ובהוצאת הכספים – אפיון, החלטה על פלטפורמה רצויה – פיתוח אפליקציות NATIVE עבור אייפון / אנדרואיד, פיתוח צד שרת, בדיקות איכות, עיצוב גרפי, ממשק משתמש, תכנית שיווק ותכנית כלכלית ועוד. לצערכם כל אחד מהשלבים האלו דורשים אנשי מקצוע ייעודיים – אבל כאמור, אם זה מבהיל אתכם, קראו שוב את סעיף 1.

לסיכום, אל תוותרו על אף אחד מהשלבים, ועשו כל אחד מהם ביסודיות. אם תקפידו על זה, תרוויחו הרבה מאד כסף במהירות.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *