שיחות ללא הגבלה

וואווי P10 – למה לא צריך לחשוש ממותג פחות מוכר?

אנו בני האדם בתור צרכנים תמיד מסתכלים דבר ראשון על המותג, בין אם מדובר ברכישת משקה מסויים, רכישת בגד כזה, רכישת מכשירי חשמל ואפילו ברכישה של טלפונים סלולאריים חכמים.

ברוב המקרים, כאשר נשווה בין שני מוצרים שונים אותם אנו מעוניינים לרכוש רחשי ליבנו יניעו אותנו לרכוש דווקא את המותג המוכר יותר אותו אנו מכירים מהפרסומות ומשלטי החוצות. אך אם נניח לשנייה אחת בצד את עניין המיתוג ונסתכל על המפרטים הטכניים והנתונים היבשים של שני מוצרים כאשר האחד הוא מותג מוכר והשני פחות נוכל לגלות שהמוצר הפחות מוכר שאינו נחשב למותג יוקרתי יכול להיות לעיתים דווקא מוצר טוב יותר מזה שממותג בצורה יוקרתית ומכובדת יותר. לכן כאשר אנו רוצים מוצר מסויים כדאי לא רק להשוות בין מותגים אלא גם בין איכות המוצר ולא פחות חשוב הוא להשוות בין המחירים, והטלפון החדש וואווי P10 מסביר למה לא צריך לחשוש ממותג פחות מוכר. 

מסך טוב יותר

אחד הדברים שלקחו בחשבון כאשר יצרו את הדגם החדש בוואווי הוא חווית המשתמש אשר מקבלת משמעות שונה לגמרי בעזרת המסך המשופר שלה. מעבר לכך שדגם הפלאס משלב מסך קמור, הכרטיס הגרפי של הP10 חזק יותר ומאפשר למשתמש להנות מרזולוציה גבוהה מה שנותן לנו לצפות בסרטים וסרטונים באיכות גבוהה ביותר. 

מכשיר חזק ומהיר יותר

בנוסף לכרטיס גרפי חזק יותר גם המעבד שבו השתמשו בחברת וואווי למכשיר ה-P10 נחשב לחזק יותר ממכשירים קודמים מה שמאפשר ביצועים חזקים ומהירים יותר למכשיר. בנוסף המכשיר ימכר בשתי גרסאות כאשר אחת תומכת ביותר שטח אחסון שיגיע עד ל-128 ג'יגה בית של אחסון וגרסא נוספת שתיתן למשתמש 64 ג'יגה של אחסון תמונות, קבצי קול ועוד. 

טכנולוגיות נוספות

בנוסף לשינויים הללו ניתן למצוא בגרסא החדשה של מכשיר הP10 מספר שדרוגים נוספים כמו טכנולוגיית זיהוי טביעת האצבע של המכשיר שנמצאת בקדמתו של המכשיר בניגוד לגרסאות קודמות ובנוסף לכך ניתן למצוא גם שדרוג באיכות המצלמה דבר שיאפשר למשתמש תמונות חדות יותר וזום חד יותר מה שיקנה למשתמש תמונות באיכות גבוהה. לכן, בפעם הבאה בה אתם מתכננים לרכוש טלפון חכם, תשימו לרגע אחד את עניין המותגים בצד ותערכו השוואה מקצועית ומעמיקה בין כל המשתנים של המכשיר ויכול מאוד שתגלו כי במחיר מופחת יותר תוכלו לקבל מכשיר טוב יותר באיכות גבוהה יותר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *