המרת קלטות

המרת קלטות: סוגי הקלטות שאפשר להמיר כיום

זוכרים שהיו פעם קלטות? האמת שזה לא היה לפני כל כך הרבה זמן. הטכנולוגיה פשוט התקדמה במהירות. לכן, הרבה אירועים שהנצחתם באמצעות סרטוני וידאו ותמונות לפני בסך הכל 10-20 שנה. זקוקים לחילוץ והמרה לקבצים אשר ניתן יהיה להשתמש בהם במחשב הטכנולוגי החדיש שלכם. במזל, אחת ההשלכות של התפתחות הטכנולוגיה היא מציאת דרך להמיר קלטות. הרי אף אחד לא ירצה לוותר על הזיכרונות שלו מהחתונה, טיולים, אירועים ועוד. אז אילו קלטות ניתן יהיה להמיר כיום ומה התהליך? מיד תגלו.

סוגי קלטות שאפשר להמיר


ישנן לא מעט חברות וחנויות אשר החלו לעסוק בהמרת קלטות. לפני שאתם לוקחים את הקלטות שלכם להמרה, ערכו בדיקת איכות קלה על מנת לוודא שהקלטות שלכם יגיעו לידיים מקצועיות ומנוסות.
וכמובן, לפני שאתם ניגשים להמיר את הקלטות, וודאו שהן נכללות ברשימת סוגי הקלטות אשר ניתן להמיר:

תקליטים, קלטות וידאו, אודיו, סרטי 8ממ / סופר8 (frame by frame) –
VHS, HDV, MINIDV, DVCAM – ניתן יהיה להמיר לכונן חיצוני, דיסק און קי, DVD או D-H.

וכמובן לפורמטים – AVI, MOV, NTSC\PAL, MP-3, MPG4

איך זה עובד?


בתוך התחלה, בדקו אם הקלטות שברשותכם אכן ניתנות להמרה ומתאימות לאחד הסוגים המוזכרים בתחילת המאמר. לאחר מכן, מצאו מקום אשר ניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה בצורה מקצועית ונכונה שעוסק גם בקריינות מקצועית. זכרו שמדובר פה בזיכרונות שלכם ואסור שיאבדו. שימו לב גם שלחלק מהעסקים העוסקים בהמרה ישנם שירותים כמו 'איסוף חינם מבית הלקוח' או משלוחים (למה שלא נוריד מאיתנו מעט אחריות?). אחרי שמצאתם את המקום המתאים ושלחתם את הקלטות הנדירות, בבית העסק יבדקו את תקינותן לאכן מכן יעברו עיבוד מותאם. ולבסוף יועתקו התכנים לקבצים ווירטואליים במחשב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *