מכשיר של אפל

איזה מכשיר של אפל הכי מומלץ ביחס למחיר?

מדי שנה, כמעט כמו שעון שוויצרי, חברת אפל עורכת כנס שנתי בו היא מציגה את מכשירי הסלולר החדשים שלה, לצד המצאות חדשות אחרות, בין אם מדובר בטאבלטים חדשים, שעונים חכמים חדשים, מערכות ניהול ועוד. 

באופן טבעי, מה שתופס את מרבית תשומת הלב הוא מכשיר אייפון חדש שיוצא לשוק. בעבר, החברה היתה מוציאה דגם אחד מדי שנה והוא זכה להצלחה מסחררת. אנשים היו עומדים מחוץ לחנויות החברה בשביל להזמין מכשיר או בשביל לקבל אותו. היום לעומת זאת, אפשר לרכוש את המכשירים בהרבה יותר חנויות ואתרי אינטרנט, וכן החברה מוציאה יותר דגמים של מכשירים, זאת על מנת להגיע אל קהלים רבים יותר, בין אם זה על פי סוג המכשיר ובין אם זה על פי המחיר שלו. 

השאלה היא, כיצד אנחנו יודעים לבחור מכשיר מסוים של אפל שנחשב מומלץ ביחס למחיר אותו צריך לשלם עבורו. אנחנו יכולים ליהנות מכל המידע הרלוונטי בתחום זה, דרך אתרי אינטרנט שונים ואז לקבל את התמונה המלאה. 

מה נחשב מכשיר מומלץ ביחס למחיר?

בעיקרון, מחיר של מכשיר אפל, מתחיל במינימום של 1500 שקל, זה תלוי בדגם (אייפון 13 למשל), תלוי בשנתון שלו וכן במפרט הטכני. ההבדל בין מכשיר יקר למכשיר זול, נע בדרך כלל על פי היחס של זיכרון המכשיר מחד ומאידך עד כמה המכשיר חדש. 

ההמלצה היא לקנות מכשיר בדגם חדש או דגם אחד פחות (כלומר דגם של שנה שעברה), אז סביר להניח המחיר יהיה זול יחסית וכן נוכל לעשות שימוש במכשיר באופן אופטימאלי. מוטב לא לקנות דגמים ישנים מדי, מאחר ואז סביר להניח שלא נוכל לשדרג את המערכת ואפליקציות רבות לא יעבדו בו. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *