יוטיוב – הרבה יותר ממה שנדמה לנו

יוטיוב – הרבה יותר ממה שנדמה לנו

עיקר השימוש שאנחנו עושים ביוטיוב, מתייחס לצפייה בשירים, סרטונים, סדרות או סרטים. כל אחד צופה במה שמעניין אותו, בין אם באופן קבוע ובין אם מעת לעת. הרבה פעמים אנחנו משתמשים ביוטיוב לצורך פתיחת ערוץ יוטיוב כדי לעלות תוכניות, קטעים מסרטים, מערכונים או שירים ישנים, שניתן למצוא רק שם. 

אך יוטיוב זה מעבר לכך, בוודאי עבור מי שמבקש לפרסם את עצמו או את העסק שלו. לא במקרה הרבה מאוד זמרים מתפרסמים היום דרך יוטיוב ולא בדרך הקלאסית כפי שהיה נהוג בעבר. אם לפני שלושים-ארבעים שנה, אמנים היו צריכים להופיע ולקוות שגורם מקצועי מחברת התקליטים או מהרדיו ייחשף אליהם, היום יש להם את יוטיוב בשביל לזכות בחשיפה. אך לא רק להם. 

יוטיוב משמש כי אידיאלי עבור בעלי מקצוע ובעלי עסקים אשר רוצים להתפרסם וכן עבור מי שרוצה לפרסם מוצרים ושירותים שהוא משווק. ניתן לעשות זאת בדרכים שונות ואם עושים זאת בחוכמה, אז גם זוכים לחשיפה וגם אפשר ליהנות מפרסום נרחב שמניב תוצאות. 

איך אנחנו יכולים לפרסם ולהתפרסם דרך יוטיוב?

התשובה לכך היא פשוטה. אנחנו יכולים לעלות סרטונים שונים ליוטיוב, בין אם זה באמצעות מודעה ובין אם זה כסרטון בעמוד שלנו. 

כלומר, אנחנו פותחים עמוד ביוטיוב ושם אנחנו יכולים לפרסם סרטונים מסוגים שונים. יש לנו אפשרות לפרסם את העמוד באתר שלנו, בפייסבוק ובכל מודעה שאנחנו מפרסמים. כך קהל הלקוחות שלנו וכל מי שנחשף יכול להגיע אל העמוד ולראות את הסרטונים שמופיעים בו. 

מבחינת מודעות, הרי שאנחנו יכולים לעשות קידום ממומן ביוטיוב ולעלות סרטונים שונים כמודעות לכל דבר, בדיוק כפי שהיינו עושים אילו היינו רוצים לפרסם פרסומות בטלוויזיה. ההבדל הוא, כאן מדובר על עלויות נמוכות יותר ועל אפשרות להגיע לקהל ברמת מיקוד גבוהה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *