למה כדאי לכם לרשום את ילדיכם לחוג פיתוח אפליקציות לילדים?

למה כדאי לכם לרשום את ילדיכם לחוג פיתוח אפליקציות לילדים?

העידן הדיגיטלי שאנו חיים בו גורם לכך שהילדים מבלים זמן רב מול המסכים, דבוקים לסמארטפונים, למשחקי מחשב, לקונסולות הגיימינג ולרשתות החברתיות. מדוע אם כן לא לנצל את זה ולאפשר לילדים ללמוד מקצוע שיוכל לתרום להם לעתיד? ובכן זה הזמן שלכם להשקיע בילדים שלכם ולרשום אותם לחוג פיתוח אפליקציות לילדים. חוג זה מיועד לילדים ומאפשר להם ללמוד אונליין ואופליין, בכיתוב קטנות ועם מרצים מובילים המתמחים בלימודי תכנות ופיתוח אפליקציות לילדים. 

הילדים מבלים הרבה מול המסך? נצלו זאת לאפשר להם להתפתח:

כפי שהזכרנו קודם – הילדים מבלים שעות רבות מול המסכים. חלק מעדיפים לצפות בטלוויזיה אבל רוב הילדים צריכים אקשן, עניין, תעסוקה. הם מוצאים אותה באפליקציות בטלפון, במשחקי היריות והמרוצים במחשב וכו'. אם גם הילדים שלכם אוהבים לבלות זמן רב מול המסך, נסו להוציא מתוק מעז ולאפשר להם לפתח את היכולות השכליות שלהם ואף לרכוש ידע מקצועי שיפתח להם דלתות רבות בהמשך. מי יודע – אולי בגיל צעיר הם ימציאו אפליקציה שתכניס לכולכם הרבה מאוד כסף.

שיפור יכולות לימוד וטיפול בבעיות מורכבות:

בין היתרונות השונים של חוג פיתוח אפליקציות לילדים ניתן לצפות בילדים גדלים ומתפתחים לנגד ענינו. הם משפרים את הידע שלהם באנגלית, במתמטיקה ובפתרון בעיות וסיטואציות שונות, הכנת תוכניות עבודה ועוד. לימודי תכנות ופיתוח אפליקציות לא רק יעזרו לפיתוח השכלי אלא גם לפיתוח אפליקציות ופרויקטים תוך כדי הלימודים.

מספק להם בסיס למקצועות המובילים בשוק העבודה בעתיד:

לימודי מחשבים ו/או מגמות ומקצועות שונים בבית הספר נועדו לא רק כדי לפתח את היכולות השכליות של התלמידים אלא גם לספק להם בסיס מקצועי לעתיד. לימוד פיתוח אפליקציות ותכנות יעזור לילדיכם לפתוח לעצמם דלתות לא רק בשוק העבודה אלא גם לתפקיד בכיר ומסודר יותר שיוכלו לעשות בצבא, דבר החשוב לכל הורה. נוסף לתחום לימוד זה, הילדים יוכלו ללמוד כיצד לבנות אתרים כמו גדולים – קראו על לימודי בניית אתרים לילדים בשיטת leaplearner.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *