סחיטה אינטרנטית – איך זה קורה?

כל אחד עלול למצוא את עצמו בסיטואציה הלא נעימה של סחיטה אינטרנטית. אומנם האינטרנט מהווה פלטפורמה נוחה ויעילה לצורך תקשורת עם אנשים וגישה למידע מגוון מתחומי החיים השונים, אך הוא עלול לטמון בחובו גם לא מעט סכנות. אנשים מסוימים עלולים לנצל לרעה את הרשת, על מנת לסחוט כספים. למשל, אם אדם מסוים הצליח לקבל גישה למידע רגיש כמו תמונות עירום או אפילו מידע עסקי חיוני, הוא עלול לנצל זאת על מנת לסחוט כספים או טובות הנאה שונות מאותו האדם שהמידע הזה עלול לפגוע בו. באמצעות איומים לגבי הפצת המידע בכל רחבי הרשת, הסוחט יכול לקבל כל דבר שהוא רוצה. באמצעות שימוש באנונימיות שרשת האינטרנט מציעה, העבריין יכול לבצע את העבירה מבלי שניתן יהיה לזהות אותו.

סחיטה אינטרנטית – כיצד ניתן להתגונן?

לא מעט עבריינים מנסים לגשת למידע רגיש של אנשים אחרים, במטרה לסחוט אותם. האנונימיות של האינטרנט מקלה על העבודה, ובמידה ואתם לא זהירים מספיק, אתם עלולים למצוא את עצמכם בתפקיד הקורבן בעלילה הזאת. שיטות הפעולה רבות ומגוונות, כך שחשוב להיות תמיד על המשמר ולהימנע ממסירה של פרטים אישיים לאנשים שונים. למשל, כדאי לדעת כי נציגי שירות לעולם לא יבקשו את הסיסמא שלכם לאתר הבנק או לאפליקציה של כרטיס האשראי, לכן במידה ומישהו מבקש מכם סיסמאות או פרטים אישיים, מומלץ לסרב. כמו כן, כדאי להימנע משליחת תמונות חושפניות או פרטי מידע רגישים לאנשים לא מוכרים ברשת, היות ובעולם הווירטואלי לא תמיד ניתן לדעת בוודאות מול מי אתם נמצאים. לפעמים זוהי הונאה של עבריינים יחידים ואילו בפעמים אחרות מדובר על כנופיית פשע מאורגנת. בכל מקרה, אתם חייבים להימנע ממענה למיילים או הודעות במדיות החברתיות, אשר בהן אתם מתבקשים למסור פרטים אישיים מגל סוג שהוא.

לסיכום, סחיטה אינטרנטית עלולה לקרות לכל אחד, לכן חשוב תמיד להיות ערניים ולהימנע ממתן פרטים אישיים לכל גורם שטוען שהוא חייב אותם, על מנת לסייע לכם באופן כזה או אחר. כדאי תמיד להתייחס בחשדנות לכל פנייה מגורם לא מוכר באמצעות האינטרנט.

> למידע חשוב ופרטים נוספים בעינייני סייבר בקרו באתר https://www.mr-adv.co.il/

למה חשוב לשים לב כשבוחרים מאגר תמונות באינטרנט?

השימוש בתמונות באינטרנט רווח מאוד. אנשים מתחומי עיסוק רבים עושים שימוש יומיומי נרחב בתמונות, לצד אנשים נוספים שאף הם מוצאים את עצמם מעת לעת מול צורך לבחור תמונות מתוך בנק תמונות. אך לא כולם יודעים את הכללים וחלקם עושים טעויות שעלולות לעלות להם ביוקר. לכן הבאנו במאמר הבא מספר כללים שיזכירו לנו למה חשוב לשים לב, וזאת כדי למנוע מצבים לא נעימים. אז קראו את השורות הבאות, ותדעו גם אתם למה עליכם לשים לב כאשר אתם בוחרים מאגר תמונות באינטרנט.

מאגרי תמונות

שימו לב

 • מאגרי תמונות נועדו להציע בפני הגולשים תמונות לשימושים שונים. אך לכל מאגר כזה יש תנאי שימוש או תקנון שמסביר כיצד השימוש בתמונות אפשרי. היות ולכל מאגר תמונות יש תכנית עסקית שונה ושיטת עבודה אחרת, חשוב לקרוא היטב את התקנונים ולהבין מה הדברים דורשים מכם. לא נכון לאשר הסכמים בלי לקרוא אותם, כי הדברים עלולים  להביא אתכם לחריגות ולשימוש לא מותאם בקבצים שתורידו.
 • ניתן להבדיל בין מאגר תמונות בתשלום לבין מאגר תמונות חינמי. אמנם יש מקרים בהם מתאים לנו לעשות שימוש בתמונות חינמיות, לדוגמה, עבור צרכים ביתיים או הדפסת עלון פנימי. אבל כאשר מדובר על פרסום, הפצה וכדומה, לרוב יהיה נכון יותר לבחור מאגר תמונות שאינו חינמי. וזאת בגלל העובדה שחשוב לנו יותר לדייק ולאתר את התמונות המדויקות שיבטאו את המסרים שלנו וייראו בדיוק כמו שמתאים לנו. לא שווה להתפשר על תמונה בינונית רק בגלל היותה חינמית. ללא ספק המאגרים בתשלום עשירים וכוללים מבחר עצום של תמונות.
 • יש מאגרים שבהורדת תמונות מתחייבים לציין את מקור התמונה. כלומר, כאשר אתם עושים שימוש באתר אתם מתחייבים לתת קרדיט על התמונה. במרבית המקרים אין בכך כל בעיה, אבל כאשר חשוב לכם שהתמונה תראה אותנטית ולא פריט שרכשתם מגורם חיצוני, הדבר הזה לא ימצא חן בעיניכם. בדקו זאת מראש.
 • אם לא מצאתם את התמונה הרצויה לכם, יש אופציה נוספת, והיא צילום מקצועי מותאם בדיוק לצורך שלכם. כך ניתן לתזמן ולקבוע צבעים, אווירה ועוד.

 

האם מאגרי תמונות הם בחינם?

החלטתם שהגיע הזמן לעשות מספר פעולות שונות כדי שניתן יהיה לקדם את האתר? כדי לגרום לכך שהוא ייראה רציני יותר? אם כך, אתם צודקים. מעבר לכך שהעסק שלכם מתחרה באינספור עסקים אחרים , יש לקחת בחשבון שגם האתר עצמו מתחרה באתרים של עסקים אחרים. לכן יש טעם לחשוב על העניין הזה ולראות איזה סוג של פעולות אתם יכולים לעשות כדי לקדם את האתר. מעבר לכך שתוכלו לכתוב מאמרי קידום ולעשות שימוש בכמה רשתות חברתיות, תוכלו כמובן לשלב בו תמונות, כמו כאן למשל. יש לכך ערך רב, שכן בעזרת התמונות האתר ייראה רציני יותר, מושקע, וגוגל גם יקדם אותו יותר בתוצאות החיפוש, אז למה אתם מחכים? 

 

כיצד לבחור את התמונות הנכונות? 

 

עוד לפני שננסה להבין האם מאגרי התמונות באינטרנט הם בחינם או לא, חשוב לשים לב לעוד עניין, והוא: בחירת התמונות המתאימות. האם אתם רוצים לשלב באתר תמונות שאתם בוחרים בצורה שרירותית? או שאולי דווקא עדיף לבחור תמונות ספציפיות שיכולות לגרום לאתר שלכם להיראות מעניין יותר? אם, לדוגמא, אתם מנהלים אתר של מסעדה, הרי שגם התמונות צריכות להיות קשורות לנושא האוכל ולא לנושאים כלליים. כדאי לדעת שיש אפשרות לשלב באתרים השונים תמונות ממאגרים שהם בחינם לצד תמונות ממאגרים שכן צריך לשלם על השימוש שבתמונות שנמצאות בהן. יש יתרונות לכל אפשרות ולכן שווה לבדוק לעומק מה יתאים לכם יותר. 

 

האם רצוי לשלב תמונות מקוריות שאתם בעצמכם צילמתם? 

 

זו כמובן עוד אפשרות, ובמקרים שונים יש לכך ערך. לדוגמא, אם אתם מנהלים אתר של מלון קטן, ברור שהתמונות צריכות להיות ספציפיות של המלון שלכם. במקרים כאלה חשוב מאוד להשקיע בצילום ברמה מקצועית ביותר שכן אין טעם לשלב תמונות שלא נראות מספיק טוב. שווה אפילו לפנות אל אנשי המקצוע המובילים ולהזמין מהם שירות בתחום הזה, כי אם אפשר ליצור אתר עם תמונות מנצחות, למה להתפשר? אתם תראו שכל ההשקעה הזאת, הן מבחינת הזמן והן מבחינת הכסף, תוכיח את עצמה ולא תצטערו על כך בעתיד.

לקריאה נוספת בתחום הכלכלי לחצו על הקישור הבא :http://hayeruka-meimad.org.il/

 

חברות שסוחרות במטבעות דיגיטליים

הדרך הנפוצה ביותר לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים זה בעיקר באמצעות מסחר. חברות רבות סוחרות במטבעות דיגיטליים על מנת להכניס את עצמן חזק אל השוק הזה. כל חברה מבינה כי כיום מטבעות דיגיטליים הם חלק בלתי נפרד מהכלכלה העולמית. לפיכך מרביתן עושות מאמצים רבים על מנת לבצע מסחר נכון במטבעות דיגיטליים מסוגים שונים.

אם בעבר היה זה מסחר בעיקר בביטקוין, כיום מדובר במסחר בסוגים רבים של מטבעות נוספים. כיום תוכלו למצוא חברות גדולות במיוחד שסוחרות במטבעות דיגיטליים, בעיקר בגלל הבאז הגדול שהם יצרו בעולם בשנים האחרונות. מדוע חברות צריכות לסחור במטבעות דיגיטליים והאם הן עושות מכך רווח? את כל התשובות לשאלות הללו תוכלו למצוא במאמר הבא שעוסק בדיוק בנושא הזה.

האם חברות מרוויחות ממסחר במטבעות דיגיטליים?

כמו במסחר בכל מטבע אחר, ישנו סיכוי להרוויח אך קיים גם סיכוי להפסיד. מהסיבה הזאת חברות גדולות אשר סוחרות במטבעות דיגיטליים עושים זאת בעזרת אנשי מקצוע מנוסים אשר מסייעים להם לעשות זאת בצורה נכונה. חברה שתעשה את כל הפעולות בצורה נכונה וחכמה תוכל להרוויח, בעוד חברה שתעשה טעויות גם תוכל להפסיד.

מדוע חברות סוחרות במטבעות דיגיטליים?

נכון להיום מדובר בדרך הקלה ביותר להשיג מטבעות דיגיטליים שונים, לעומת אופציות אחרות שיכולות להיות הרבה יותר סבוכות. חברות רבות שמבצעות מסחר נכון במטבעות דיגיטליים יכולים להרוויח סכומי כסף גבוהים במיוחד, דבר שהם היו מתקשים להשיג אילולא היו משקיעים באותו מטבע דיגיטלי בזמן הנכון שבו בדיוק הוא היה בעלייה.

האם כל חברה יכול לסחור במטבעות דיגיטליים?

בהחלט כן, כל חברה יכולה לסחור במטבע דיגיטלי – לא משנה מה הגודל של החברה או באיזה תחום היא עוסקת. מסחר במטבע דיגיטלי מתאפשר גם לאנשים פרטיים, כאלה שרוצים להשיג כמות גדולה יותר של מטבעות. לכן אם יש לכם את האנשים הנכונים בעסק תוכלו להגיע למצב שבו אתם מגדילים בצורה משמעותית את ההכנסות ואת השווי של החברה על ידי מסחר נכון ומדויק במטבעות דיגיטליים – בין אם מדובר על ביטקוין או על כל מטבע דיגיטלי אחר.
היכנסו לאתר של Bits of gold ותקראו בהרחבה על מסחר במטבעות דיגיטליים.

5 לפטופים מומלצים לסטודנטים

המחשב נכנס לחיינו באופן רב, שכך אנו מוצאים אותו בכל מיני הזדמנויות בחיינו, כשאנחנו הולכים אל קופת החולים, לסידורים במשרדי ממשלה, וכמעט בכל מקום שאליו אנו פונים, גם בבית הפרטי שלנו המחשב משמש אותנו למגוון רחב של שימושים כמו משחקי מחשב, הדפסות של מסמכים, ועוד. אך ניתן לומר שהאוכלוסייה שמשמשת הכי הרבה במחשבים והיא הצרכנית הכי גדולה של מחשבים ניידים, לפטופים הם אצל  הסטודנטים. כיום ניתן למצוא בכל כיתה של מכללה או אוניברסיטה טיפוסית, סטודנטים רבים זונחים את המחברות, הדפים והעט הרגילים, ועוברים להשתמש במחשבים ניידים להקלדת השיעורים במחשב. ההקלדה מתבצעת בזמן אמת מפי המרצה, והסטודנט מסכם זאת על המחשב, יש לכך יתרון רק כי אין צורך לבצע את העבודות באוניברסיטה בבית, אז מהם 5 הלפטופים המומלצים לסטודנטים?

> לינק לשם במועדפים /מעבדת-מחשבים-בתל-אביב/https://www.monitorpc.co.il

מהו לפטופ?

מחשב זה הינו מחשב אישי נייד וקטן היכול להתקפל בעת ההובלה שלו, וכן למחשב הנייד יש מקלדת מובנת ומסך כאשר הוא מתקפל, המסך והמקלדת מוגנים. מחשב נייד אינו נופל.

 מה הם 5 לפטופים מומלצים לסטודנטים?

 1. ,LENOVO LENOVO IDEAPAD S130

מחשב זה הוא זול ביותר הוא מגיע עם מעבד אינטל 4 ג'יגה זיכרון מסך מט בגודל 14 אינץ'

 1. ASUS X407UA

מחשב זה מגיע עם מעבד אינטל, זיכרון בנפח 8 ג'יגה מסך לד בגודל 14 אינץ', וכן כולל יתרונות רבים: כונן SSD  בנפח  256 גיגה, כרטיס רשת בחיבור אלחוטי. יש לציין פרט חשוב כי משקלו של המחשב קטן הוא שוקל רק 1.5 ק"ג.

 1. ASUS X509UA

הנייד מצויד במעבד טוב מאד, היכול להתמודד עם כל מה שהמשתמש יבצע בו למידע נוסף. יש לו זיכרון בנפח 8 ג'יגה, וכן יש בו שני כונני אחסון מהמסך מסוג לד עם 15.6 אינץ', אבל במחשב הזה אין כונן אופטי וכרטיס רשת

4. LENOVO IDEAPAD S-540-14IML

המחשב מצוין, הכולל בתוכו מעבד מעולה שני כרטיסי זיכרון וכונן.

5. ASUS VIVOBOOK FILP 14

מחשב זה אינו לפטופ רגיל אלא היברידי כלומר עם מסך מגע ותומך בעט של חברת ASUS

קידום ממומן – מתי זה כדאי?

כל התחום של הקידום הממומן נחשב לאפקטיבי במיוחד אם רק יודעים להפיק ממנו תועלת בצורה נכונה. ניתן לקדם אתרים ועסקים בגוגל, פייסבוק ויוטיוב בדרך הזו, והרי שזה ללא ספק יכול להיות רעיון לא רע בכלל בעבור אלו מכם שמחפשים לקוחות חדשים דרך הרשת.

כדי להבטיח שאתם אכן עושים את הדברים על הצד הטוב ביותר, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים בחברת ניו מדיה מנוסה שמתמחה בקידום ממומן בגוגל. אנו בטוחים שזה ישתלם לכם ויוביל לכך שתוכלו לעשות את הטוב ביותר על מנת לראות תוצאות משמעותיות לעסק שלכם כבר בתוך פרק זמן קצר למדי.

קידום ממומן של האתר בגוגל

מתלבטים איך בדיוק יהיה כדאי לכם לקדם את האתר באופן ממומן בגוגל על מנת להבטיח שאתם משיגים את התוצאות הטובות ביותר. זה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לשקול היטב ולשים לב שאתם בוחרים לקבל החלטה שתהיו מרוצים ממנה לחלוטין בכל הנוגע לדרך שבה אתם פועלים.

כל שנדרש מכם לעשות זה להביא בחשבון את הדרך שבה אתם פועלים על מנת לקדם את העסק שלכם ולזכור שיש לא מעט דברים שתמיד אפשר להשתפר בהם. אם רק תבחרו ליצור קשר עם חברה רלוונטית בתחום קידום האתרים, זה יוכל לעזור לכם ולהוביל לכך שתגבשו את ההחלטה הטובה ביותר, כך שזה הזמן שלכם להתחיל לפעול.

תתחשבו בצרכים של העסק שלכם

כמובן שאם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם לא פועלים בצורה כזו שתזיק לכם, אז כאשר אתם באים לקדם את האתר של העסק באופן ממומן, יהיה כדאי לכם לחשוב על כל פרט שקשור בתהליך הקידום ולוודא שאתם מקפידים לעשות את הדברים הנכון לאורך כל הדרך.

תתחילו לנתח את ההחלטות שלכם בעניין הזה ותנסו להבין בדיוק איך יהיה כדאי לכם לפעול. זה בוודאי הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות מבחינתכם על מנת להבטיח שאתם לא מקבלים החלטה שלא תעזור לעסק. תמיד תזכרו שיהיה כדאי לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם עם קידום העסק.

תיקון אייפון בבית – קל מאי פעם

אם תרצו להשיג מענה של תיקון אייפון בבית אזי תוכלו להיות בטוחים כי יהיה מדובר בעניין נגיש יותר מאי פעם. רק תצטרכו ליצור קשר עם טכנאי שמציע שירות עד הבית וכך תוכלו להשיג מבוקשכם בעניין הזה וללא יותר מידי בעיות. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם הגורמים הנכונים וכבר בפרק הזמן הקרוב. אך ורק כך תוכלו לראות כי תשיגו מענה אשר יביאו לשביעות רצונכם ובצורה המשכנעת ביותר שישנה.

לפעול בצורה נבונה – תיקון אייפון בבית

אופציה של תיקון אייפון בבית ללא ספק תהיה כדאית וזאת מכיוון שהיא תוכל לחסוך לכם לא מעט זמן. כך לא תצטרכו להעביר את זמנכם במקומות שונים וזאת על מנת להשיג מענה איכותי. רק תצטרכו לוודא כי אתם יוצרים קשר עם הגורמים הרלוונטיים וזאת על מנת שיוכלו לסייע לכם להשיג את הטיפול הראוי לפלאפון. אז שימו לב כי אינכם מתפשרים בכל הנוגע לכך וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם כל הגורמים הרלוונטיים על מנת שיסייעו לכם.

פשוט חשוב לדעת למי לפנות

כאשר מדובר על תיקון אייפון בבית יהיה כדאי לכל אחד מכם לוודא כי הוא יודע בדיוק אל מי לפנות וזאת לשם השגתו של המענה הראוי. כך כל אחד מכם יוכל להיות שבע רצון לחלוטין וזאת ללא יוצא מן הכלל. אז שימו לב כי אתם ניגשים אל העניין בהקדם האפשרי וזאת מתוך בחינה של כל האופציות השונות שתהיינה קיימות. אך ורק כך תוכלו להשיג מבוקשכם וזאת ללא יוצא מן הכלל. היו בטוחים בעניין הזה.

אז שימו לב כי אתם לא מבזבזים זמן בכל הנוגע לכך וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם כל הגורמים הרלוונטיים על מנת שיסייעו לכם עם הדבר. כך תוכלו למצוא עצמכם במצב מיטבי ולהשיג סוף סוף את המענה הרצוי לפלאפון שלכם. אז למה אתם מחכים? פשוט שימו לב כי אתם יודעים בדיוק במה לבחור לשם השגתו של המענה הרצוי.

להגיע לכל מקום בעולם

שום דבר לא עוזר להביא קהל לעסק שלך כמו סרטון תדמית יציב ממותג ומתמצת. סרטון וידאו מאפשר לקהל לראות את האופי האמיתי של העסק ואת ההצעות שלכם אליו. אנשים אוהבים לקנות מחברות, אם יש להם מספיק אמון בכם. 

סרטון תדמית באנגלית – למה זה חשוב |

כמו כל סרטון תדמית, אם שלכם מופק גם בשפה האנגלית, אתם תגיעו להרבה יותר קליינטים פוטנציאלים, כאלו ששפתם היא אנגלית, וסרטון השיווק שלכם גם כן יהיה בשפתם. קהל היעד המדבר אנגלית, הוא עצום. עסק טוב יעשה הכול כדי להגיע אליו.

חשיבות סרטון על טקסט |

"הסרטונים מעובדים על ידי המוח במהירות פי 60,000 מטקסט. וידאו הוא חוויה פאסיבית יותר מקריאת טקסט, הרבה יותר קל לקהל להתחבר למה שאתם מעבירים להם על ידי סרטון תדמית. רצוי כמובן שיהיה באנגלית. למוצרים ושירותים שונים באמצעות סרטוני וידאו הקלק כאן!

גוגל אוהבת וידאו |

גוגל נועדה להביא את המידע הרלוונטי ביותר למשתמש, ככל שגוגל אינפורמטיבית יותר ורואה את המידע או את התוכן שלכם, כך גדל הסיכוי שהיא תביא אותו עוד יותר ותקדם אותו לתוצאות החיפוש של המשתמש. 

כמו כן, Google מחזיקה ב – YouTube – מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, ומאז רכישה זו, אלגוריתמים של גוגל מעדיפים מאוד תוכן וידאו על בסיס טקסט.

הגעה ללקוחות פוטנציאליים באמצעות רשתות חברתיות |

הווידאו הוא אחד המופיעים הראשיים בראש התוכן המשותף במדיה החברתית. אם הסרטון שלך רלוונטי לקהל היעד שלך ומהדהד אצלם, הם ישתפו אותו עם אחרים שהם חושבים שזה יהיה שימושי עבורם או כדי לגרום לתגובה דומה. 

זה נותן למסר שלך את ההזדמנות לאסוף יותר לקוחות פוטנציאליים. מיקוד אורגני כזה של אנשים פירושו שהתוכן שלך יגיע באופן טבעי לאנשים הנכונים, אם הוא יהיה גם יעיל במסרים שלו.

עסקים קטנים ובינוניים, צריכים להבין את החשיבות של אסטרטגיות קידום ושיווק. קידום עסקי הוא תהליך פעיל שצריך לבדוק מקרוב מאוד בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אתם יכולים להשתמש בכוח האדם שברשותכם עד תום ולמצוא אסטרטגיות לקידום העסק שלכם ולתת לו לפרוח.

7 סיבות לפנות דווקא לסטודיו לאנימציה בארץ

1. אבא ואמא לתכנים.

לתכנים שיעשו בשבילנו אנשי מקצוע ישראליים, ישנו יתרון משמעותי שכן מוצרים אלו נעשו על ידי אנשים שחיים כאן ועובדים בישראל ומצב שכזה נותן סוג של שקט מסוים שכן הם מהווים סוג של אבא ואמא שידאגו לכל בעיה שרק תצוץ לאחר קבלת בסרטון מהם

2. קרובים ללקוח.

הקירבה היחסית של חברת ההפקה אל איש או בעל העסק והיתרונות שהיא מביאה, גם אלה נותנים שקט להמשך תפעול נכון ויעיל ובכל מקרה של בעיה, וכך איננו נתונים לחסדיהם של חברות מרוחקות, שאנו, לא בדיוק יהיו אלו הנמצאים בראש סדר העדיפות שלהם.

3. ישראלים וישראלים יוצרים אמינות.

סוג של גאוה לאומית או קרבת שפות ואחים ומשפחות ותרבויות וכל דבר שקיים בין ישראלים. זהו אכן יתרון משמעותי נוסף למה כדאי לעבוד עם סטודיו לאנימציה בארץ.

4. פרנסה לתושבים מקומיים.

הכי פשוט והכי אנושי ויהודי זה לתת קודם פרנסה לחברינו מכאן. ישראליים ויהודים כאחד. לשווק אותם ולתת להם להמשיך להפריח את השממה בכל נושא ועיסוק שאותו נצטרך. אכן זו מעלה גדולה, חשובה ואנושית.

5. חכמה שיש רק לישראלים.

מזה אי אפשר כל כך להתחמק: ישראלים יהודים חכמים יותר משאר העולם. פרסי נובל מחולקים – ביחס בלתי נתפס – ליהודים, משאר האומות. החכמה הזו לא נשארת רק בתחומים שבהם מקבלים את פרס הנובל, אלא על כל תחום עיסוק שבו ישראליים שמים את ידם. כן כן, גם כשמדובר על סרט תדמיתי מבוסס אנימציה!

6. חוסר דאגות מפני חברה לא חוקית.

חברות הפקה בעולם אפשר למצוא באינטרנט בכמויות. אלה יושבות מעבר לים ועד כאן הכל טוב ויפה, אך כמה פעמים שמעתם על אנשים שהשאירו פרטים שלמו כסף וה"חברה" נעלמה כלא היית. בארץ זה כנראה לא יקרה.

7. קידום עסקים ישראליים

אין כמו לקדם קולגות ולא רק. לקדם את החבר'ה שלנו. את הישראלים שחיים כאן שעושים את העבודה מכל הלב ודואגים לנו לפרטים הכי קטנים שרק נרצה בהפקת סרטון אנימציה לעסק שלנו. תענוג לעבוד עם ישראלים.

מגזין רכב חשמלי – מה שרציתם לדעת

כמעט בכל רכישת מכשיר, כלי שימושי או מוצר חדש, דרוש ידע טכני מקדים בכדי להבטיח רכישה נכונה ומשתלמת. הדבר נכון ככל שהרכישה הופכת ליקרה יותר, או לחלופין כאשר המוצר שאותו מבקשים לקנות או להתקין מבצע פעולה מורכבת יותר (ולרוב כמובן יש התאמה בין השניים). במיוחד בתחומי שירות חדשים, שהעולם לא הכיר עד לאחרונה ובמיוחד מוצרים שאין להם עדיין שוק רחב מאד בארץ ומידע רלוונטי באינטרנט בעברית, חשוב לדעת כיצד והיכן לחפש את המידע האמין והמקיף ביותר אודותיהם.

דוגמה מצוינת לכך היא רכבים חשמליים (פרטיים מן הסתם), תחום שהעולם לא הכיר עד לפני כעשר שנים, ופרץ בסערה לחיינו באוספי החדשות, באתרי טכנולוגיה ואפילו בין חברים. אז כיצד תדעו היכן לחפש את המידע הרלוונטי, ובכלל להעשיר את הידע הכללי שלכם בתחום הרכבים החשמליים? הנה ההמלצות שלנו לקבלת המידע האמין והטוב ביותר, בסדר עולה.

קבוצות פייסבוק רלוונטיות

אמנם בכל הנוגע לרכבים חשמליים מדובר בנושא שעודנו בחיתוליו בארץ, אך עדיין ניתן למצוא מידע מהימן וטוב לא פעם מקבוצות הרכב השונות הקיימות בפייסבוק. אם עד לפני כמה שנים היה מקובל לחפש את המידע בפורומים מקצועיים בזירות הפורומים הגדולות בעברית, הרי שכיום החלופה המרכזית שלהם היא קבוצות הפייסבוק, וכל מה שצריך לעשות הוא לשלוח בקשה להצטרפות אליהן. עם זאת חשוב לזכור כי כמו בכל זירה ציבורית, ישנן עצות שהן בפירוש לא טובות, ולכן חשוב לשים לב מי מציע איזה טיפ ומה מידת הידע שלו בתחום.

בלוגים מקצועיים

הזירה השניה והיעילה יותר לרוב, בכל הנוגע לרכבים חשמליים ולענף הרכב בכלל, היא מעקב אחרי הבלוגרים המקצועיים המתמחים בתחום. עם זאת כאמור, ענף הרכבים החשמליים באופן ספציפי עוד לא מוכר בארץ כל כך וטרם נראו במחוזותינו מכוניות חשמליות בהמוניהן, לכן יש לקחת בחשבון את הבלוגים הללו גם כן בערבון מוגבל, או לחלופין לנסות לקרוא מאמרים מבלוגים זרים בשפה האנגלית.

מגזין רכב חשמלי

האפשרות השלישית והמומלצת ביותר, היא לחפש אחר אתרים המשמשים כמגזינים מקצועיים לתחום. כמו בהרבה נושאים אחרים, גם בתחום המיוחד הזה ניתן למצוא שלל כתבות ומידע חשוב במסגרת מגזין רכב חשמלי, כאשר החוכמה היא לדעת לחפש את המידע במקום הנכון. אז אם התייאשתם משתי האפשרויות הקודמות ואתם מחפשים מידע שימושי ואיכותי באמת, מגזין רכב חשמלי הוא ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר עבורכם להעשרה בנושא.

איך לבחור שירות מחשוב לעסק שלך

כל עסק, גדול או קטן, צריך למצוא לעצמו סביבה עסקית שתספק לו את השירותים הטובים ביותר במטרה שהוא יוכל לבצע את עבודתו כמו שצריך, זאת בשביל לספק ללקוחות שלו את השירות הטוב יותר. 

מה הם שירותי מחשוב לעסק

אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל מה שקשור לסביבה עסקית, ללא ספק, זה שירותי מחשוב לעסקים. הכוונה לכל מה שקשור לתחום המחשבים, בין אם מדובר במחשבים עצמם, מדפסות, שרתים פנימיים, מחשבי ענן, מוקדים טלפוניים, מרכזיות ועוד. כל דבר שקשור לחומרה, לתוכנה ולאופי השירות שהעסק נדרש לקבל בשביל לבצע את השירות שלו ברמה הכי גבוהה שיש. 

כיצד בוחרים שירותי מחשוב לעסק?

השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים שירות מחשוב לעסק בצורה נכונה, בצורה אפקטיבית. אנחנו יכולים למצוא מספר דרכים, מספר פרמטרים שיכולים להשפיע על כך. לפני שאנחנו נציג אותם, צריך להדגיש, הבחירה בחברה כזו או אחרת, מתבססת כמובן על האפיון של העסק. מה שטוב לנו, לא יהיה בהכרח טוב למישהו אחר, מה שטוב לנו בשלב זה, לא בהכרח יספק אותנו בעוד כמה שנים אם נהיה עסק גדול יותר. לכן חשוב שאנחנו נשקיע מאמץ וזמן באפיון העסק בנקודות זמן שונות, בשביל לקבל את המוצר הטוב ביותר. 

אז כיצד בוחרים את השירות הטוב ביותר בשבילנו?

אחרי שנאפיין את העסק, עלינו לבחון מה החברה יכולה להציע לנו, איזה שירות היא יכולה לספק לנו. אנחנו צריכים לבחון אותו על פי פרמטרים שונים, למשל, אנחנו צריכים לבחון אותו על פי החומרה, על פי התוכנה, אנחנו צריכים לבחון אותו על פי אופי השירות שהחברה מספקת לנו ברמה היומיומית ובפרט במצבי חירום. 

כמו כן, אנחנו צריכים לבחון האם מדובר בשירות מחשוב שפועל אך ורק בתוך העסק או גם מחוצה לו, כלומר, האם השירות כולל מחשוב ענן לעסק, אפליקציות ואלמנטים אחרים שיאפשרו לנו לעבוד על העסק מבחוץ ולא רק מבפנים. 

נקודה אחרנה, חשוב לבדוק האם השירות מסתנכרן בין הכלים השונים. למשל, האם אנחנו יכולים לחבר מוקד טלפונים למחשבים, מערכות אבטחה ואמצעים אחרים. ככל שהעסק גדול יותר, זה יהיה הרבה יותר הכרחי עבורנו. 

 

שיווק מוצרים ושירותים באמצעות סרטוני וידאו

המדיה הדיגיטלית מציעה כיום פתרונות רבים ומרתקים עבור מטרות שונות. גם תחום השיווק עושה שימוש רב במדיה, והוא חותר להגדיל מכירות, לחשוף מוצרים ולהניע לקוחות פוטנציאליים שיהיו לקוחות בפועל, באמצעות כלים דיגיטליים שונים. אחד הכלים השימושיים והיעילים הוא שיווק בוידאו באמצעות סרטון וידאו. מדובר על סרטונים שמפיקים אותם במטרה שיווקית מוצהרת כדי להציג בפני הצופים שירות או מוצר בצורה מעוררת לפעולה.

מהם היתרונות של השיטה?

סרטוני וידאו מאפשרים לנו להגיע אל הצופים בצורה מוחשית וסוחפת. הם יכולים לראות את המוצר, לשמוע ולקבל מידע וכמובן לעקוב בעניין אחר הפעולות והתנועה. באמצעות סרטונים מצליחים לעורר עניין בקרב הצופים, ולגרום להם לעקוב אחר המוצר. במקרים רבים צופה יחוש את הצורך במוצר או בשירות, והוא ידע מהי הכתובת אליה נכון לפנות כדי לקבל את המענה.

ההשקעה והפירות

אמנם הפקת סרטון וידאו זה סיפור יקר. מדובר על השקעה משמעותית של משאבים רבים. אבל במקרים רבים זה הצעד הנכון שאכן מוביל את העסק ליעדים אותם הוא מעוניין להשיג. אם כי כדי להשיג את התוצאות הרצויות חשוב מאוד לפעול בצורה חכמה ונכונה. וזאת באמצעות הגדרת קהל היעד, בחירת תסריט מעורר עניין לסרטון, לוקיישן שובר שגרה, ניצב וכן הלאה. כאשר הסרטון בנוי היטב הוא עשוי להיות יעיל מאוד ואכן להניב את התוצאות המקוות לשמן הפיקו אותו.

לבחור חברה מקצועית

אם הנכם מתלבטים באשר לשיווק מוצרים ושירותים באמצעות סרטוני וידאו, עליכם לאתר חברה מקצועית אשר עוסקת בהפקת סרטי תדמית וסרטוני וידאו למטרות שיווקיות. חברה אשר יודעת כיצד לבצע את העבודה ואיך להשלים את ההפקה על הצד הטוב ביותר. במידה והצלחתם לאתר חברה כזו, הרי הפקדתם את המשימה בידיים הנכונות. הצוות של החברה עמל על ההפקה שלכם. מה שיישאר לכם זה להפיץ את הסרטון או לבחור היכן לפרסם אותו. בסופו של דבר אתם עושים צעד שיווקי משמעותי אשר עשוי להיות תועלתי מאוד, ולקדם את העסק שלכם בכמה צעדים קדימה. הן בעניין התדמית שלכם והן בכמות המכירות שתצליחו להגיע אליה.

קידום אורגני – שאלות ותשובות

כל הזמן אנחנו שומעים על חברות קידום ולא מבינים לעומק מה הן בדיוק עושות. חברות קידום יכולות להיות כאלה שפועלות עם קידום ממומן ו/או עם קידום אורגני עבור הלקוחות, וכאן הבאנו מספר שאלות ותשובות שיעשו את כל העניין לפשוט מאוד.

למה לא קידום ממומן

אומנם זו שאלה די טריוויאלית, הרי למה לא להשקיע בצורה שנראית על פניו יותר פשוטה מאשר להתחיל ולבצע מחקר מילים ,לעבור על פני הקוד של האתר, להפיץ קישורים ולהכין תוכן שהוא הכי איכותי על ידי מקדמים מיומנים.

השקעה ביצירה של מסע פרסום בגוגל היא לא דבר מסובך, ועם מסכים שאיתם עוברים שלב אחר שלב כל אחד יכול בכמה דקות ליצור לעצמו מסע פרסום ולפרסם ולהפיץ את העסק שאת המחזור שלו הוא מעוניין להגדיל. למה לא? כי אם לא יודעים מה עושים מבזבזים סכומים גדולים באופן לגמרי לא יעיל. מלבד זאת, הגולש החכם כבר מבדיל בין תוצאות של קידום ממומן שאותן הוא באופן מיידי הוא פחות מעדיף.

מה זה קידום אורגני

קידום אורגני  SEO הוא כזה אשר פועל על האתר ומחוצה לו במטרה לגרום לגוגל לראות את האתר בתור התוצאה הכי רלבנטית ואיכותית, כאשר לקוח מתייחס לביטויים מסוימים בשורת החיפוש. העבודה הזו אשר פועלת בכמה מישורים מביאה להעלות את הלקוח אל הדף הראשון שאותו לקוחות הכי אוהבים.

הקידום מתאים לכל עסק

קידום אורגני יכול להתאים עבור כל סוג של עסק. זה יכול להיות יקב וזה יכול להיות עסק של בגדי תינוקות. כל עסק רוצה להופיע בתוצאות חיפוש ראשונות כדי לקבל כמה שיותר תנועה אליו, ובכך להגדיל את ההכנסות החודשיות והשנתיות.

מתי רואים תוצאות

בקידום אורגני הדבר הראשון שאותו צריכים הוא סבלנות. מכיוון שמדובר בפעילות ענפה בכמה מישורים של קידום, עד אשר רואים תוצאות יכול לחלוף זמן מה, ותוצאות מהירות הן תוצאה של קידום לא איכותי שעדיף שלא לנסות.

איך בוחרים חברת קידום

שאלת המיליון. כאן צריכים לבחון היטב את הקריטריונים שכוללים עלות, אמינות ושירות. את אלה בוחנים היטב לפני שבוחרים חברת קידום אתרים.

איך לייצר סרטון למוצר שאשכרה יעבוד?

המאמר באדיבות Blue Monkeys

כל חברה עסקית מנוהלת על פי שיטה שונה ולכל מנהל יש את האג'נדה שלו שאותה הוא מנסה להביא לידי ביטוי וכך להעלות את החברה על דרך ההצלחה. אך כיום זה ברור כי כל חברה צריכה לקחת בחשבון שהדבר החשוב ביותר שעליו היא צריכה לתת את הדעת זה איך למכור את המוצר שלה בצורה הטובה ביותר. אתם יכולים להיות הכי חכמים, הכי יפים, הכי מוצלחים, אך אם לא תצליחו למכור אתם לא תהיו שווים הרבה. על רקע זה יש לציין כי כיום זה גם ברור כי הדרך הטובה ביותר למכור מוצר ולהגיע אל הלקוחות זה להפיק סרטון. האימפקט של סרטון איכותי על הקהל הוא עצום והוא לא משתווה לשום דבר אחר ועל כן הוא כל כך מומלץ וזהו משהו שלא כדאי לזלזל בו אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה וטובה.

מה הם שני הדברים החשובים ביותר בסרטון?

שימו לב אתם צריכים להבין שאם אתם רוצים לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר אתם חייבים סרטון ברמה הגבוהה ביותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הסרטון תלוי קודם כל ברמת הצילום שמצלמים אותו. על הסרטון להיות מצולם בצורה היפה ביותר ואסור לכם להתפשר על נושא זה עקב העבודה כי צילום משפיע על הקהל בצורה עצומה. לצד זאת יש לזכור כי על הסרטון להיות עם הרעיון הטוב ביותר וזאת בכדי שהוא יהיה מעניין ויהיה בו מסר עוצמתי שהקהל לא יכול להתעלם ממנו. רק שילוב של שני הדברים הללו יבטיח סרטון מוצלח ועל כן אתם חייבים לשים עליהם דגש ולא לזלזל בהם.

מדוע ניסיון הוא דבר כל כך חשוב בעולם הסרטונים?

עליכם לתת את הדעת על כך כי עליכם לבחור את החברה הטובה ביותר להפקת הסרטונים ובכדי לעשות זאת כדאי לכם לבחון לעומק את הניסיון של החברה ולראות את העבודות שלה, אם היא יודעת להפיק סרטי תדמית לעסקים או סרטי אנימציה. בעולם בו כל סרטון חייב להיות שונה מאחר לניסיון יש משמעות אדירה מכיוון שבעזרתו ניתן להפיק גם סרטים איכותיים במיוחד וגם סרטונים מיוחדים מאוד וזה שווה זהב.

כתיבה שיווקית – כיצד עושים את זה נכון

לא פעם כשאנשים שומעים על כתיבה שיווקית, הם נוטים לחשוב שמדובר בכתיבה פשוטה, חסרת עניין, חסרת משמעות, כתיבה שכל המטרה שלה הוא לגרום לאנשים לרצות לקנות מוצר או שירות מסוים. יש הסבורים בוודאי שמדובר בכתיבה הכי פחות "רצינית" שיש.

אך זה לא מדויק. לא רק בגלל שהרבה מאוד סגנונות כתיבה אשר אינם נחשבים במובהק, כתיבה שיווקית, הם בסופו של דבר כאלה וצריכים להכיל אלמנטים שיווקיים במובנים מסוימים, מאחר ומי שאחראי על הטקסט, רוצה למשוך קוראים שיקראו אותו.

אך לא רק בגלל זה, אלא גם בגלל, שבסופו של יום, כתיבה שיווקית, צריכה לעמוד בכללים מסוימים, בשביל לקיים את המטרה שלה, במילים אחרות, זאת לא יכולה להיות כתיבה לא מבוקרת ולא רצינית. אם כך יהיה, אז הכתיבה תפספס את המטרה שלה ואפילו תפגע בה.

כשאנחנו ניגשים לכתוב טקסט שיווקי, אנחנו חייבים להבין, למי אנחנו מייעדים אותו, מי אמור לקרוא את הטקסט, מה אנחנו רוצים להציג דרך הטקסט, למה בדיוק אנחנו מכוונים. האם אנחנו רוצים למכור מוצר, להציע שירות, להזמין אנשים לאירוע, למשוך אנשים להצטרף לתוכנית מסוימת? מה המטרה שלנו?

מעבר לכך, כתיבה שיווקית לא יכולה להסתפק רק בטקסט שיווקי נטו, או כפי שנהוג לומר הטקסט לא אמור להריח רק ממכירות. הוא חייב להכיל נתונים, מידע אמין, מדויק, מידע רלוונטי שניתן לעשות בו שימוש. כל מי שקורא אותו, צריך לקבל תועלת ממנו, צריך לקבל דברים שיכולים לעזור לו. אין טעם לכתוב טקסט שיווקי שמבוסס רק על מילות תואר או על משפטים שמיועדים למכור. מהר מאוד מי שיקרא את הטקסט, יבין שאין מאחוריו שום דבר אמיתי וינטוש אותו.

כפי שאנחנו יכולים להבין, כתיבה שיווקית איננה מיועדת רק לטקסטים של מאמרים ותכנים ארוכים. שכן גם פרסומות מבוססות על כתיבה שיווקית, גם הזמנות לאירועים, הפניות ועוד. כל דבר שנועד לשיווק וקידום מכירות, מכיל אלמנטים של כתיבה שיווקית. לכן אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון בכל פעם כשאנחנו מבקשים לפרסם דבר מה.

למה דווקא קורס טכנאי סלולר בקריות

כל מי שחי ועובד באזור הקריות וחיפה רואה איך צצות מעבדות סלולר חדשות ברחובות הראשיים והצדדיים. יש סיבות טובות למגמה שרק ממשיכה להתרחב עם הזמן, ומי שנרשם לקורס טכנאי סלולר באינטלקט אקדמון בוודאי עולה על הגל הנכון.

 

ביקוש עצום לתיקוני סלולר באזור הקריות

 

בואו נתחיל בעובדות: באזור חיפה והקריות חיים למעלה ממיליון בני אדם. כמו כן, כמעט לכל אחד מאיתנו יש מכשיר נייד (בדרך כלל סמאטרפון) החל מילדים, דרך בני נוער לעד למבוגרים. עבור מרבית האנשים, המכשיר הנייד הפך לכלי החשוב ביותר בחיים – לצורך שמירה על קשרים חברתיים, לקבלת מידע ועדכוני חדשות, לביצוע רכישות והעברות בנקאיות, לצפייה בסרטים ותמונות, ועוד. לכן, כאשר המכשיר הנייד מתקלקל מסיבה זו או אחרת יש צורך דחוף לקבל שירות שכן החיים ממש נתקעים ועומדים – שלא לדבר על חוסר האפשרות לבצע שיחות והחשש לשלום רשימת אנשים הקשר, התמונות שנשמרו על המכשיר וכיוצא בזאת.

 

את המענה לכל אלו, כמו גם לרכישת אביזרים ומכשירים חדשים, ניתן לקבל במעבדות סלולר הפזורות ברחבי הקריות. בעבר, מעבדות אלו היו בשליטתן הבלעדית של חברות הסלולר, אך בשנים האחרונות השוק פתוח לתחרות ולכל מי שיש ידע וציוד הולם מותר לפתוח מעבדה עצמאית. הנתונים מראים שהביקוש לשירתי מעבדות אלו בכל רחבי ישראל רק הולך ועולה, ומטבע הדברים גובר הביקוש גם לטכנאים מיומנים בעלי הכשרה והסמכה הולמת. כאן בדיוק נכנס לתמונה קורס טכנאי סלולר וטאבלט של מכללת אינטלקט אקדמון, המאפשר לכם להשתלב בתוך זמן קצר כטכנאים במעבדות ואפילו לקבל את היסודות לפתיחת מעבדה משלכם. עם סיומו ועמידה בכל המטלות תזכו בתעודת מטעם משרד הכלכלה , שהיא הרצינית, המבוקשת והנחשבת ביותר בשוק מעבדות.

 

קצת על מה שלומדים בקורס

 

קורס טכנאי סלולר במכללת אינטלקט אקדמון הינו מקיף ומקצוע ביותר, ונערך במעבדה המתקדמת ביותר מסוגה באזור הצפון עם ציוד טכנולוגי חדיש. מדובר בקורס שנפרש על פני 204 שעות אקדמיות בליווי רצוף ואישי של מרצים מנוסים מאוד, המספקים גם טיפים חיוניים לייעול העבודה והשתלבות בענף. השעות הראשונות של הקורס מוקדשות למבוא הכולל את עמדת הטכנאי במעבדה הסלולרית ובו תלמדו על הציוד והכלים שיעמדו לרשותכם כגון ספקי כוח, בלאוורר ומלחם, תלמדו על בטיחות בעבודת הטכנאי, על המרת אותות, מבנה העבודה במעבדה, שיטות שידור, ועוד. עם סיום המבוא תמשיכו ללימודי דרג אלף ובית הכוללים היכרות עם מערכת ההפעלה אנדרואיד ו – IOS ושורה ארוכה של פעולות נדרשות במערכות אלו. בהמשך הקורס עוברים ללימודי דרג גימל ודלת העוסקים בעיקר בהלחמות של נגדים, כבלים, סלילים, שקעים ועוד רכיבים של המכשיר הסלולרי.

 

זו הייתה רק סקירה קצרה של תכני הקורס ומי שמעוניין בפרטים נוספים ובביצוע הרשמה מוזמן לפנות אל נציגי המכללה בטלפון *9233.

 

 

 

 

איך לבחור חבילות סלולר?

חלקנו עדיין זוכרים את הימים שבהם שילמנו מאות שקלים מדי חודש לחברות הסלולר. לעתים זה נראה כמו היסטוריה רחוקה, אולם כדאי לזכור שהרפורמה בשוק זה ופתיחתו לתחרות אמיתית התרחשו בסך הכל בסוף 2011 ובמהלך 2012, כשלשוק – שנשלט עד אותם ימים על-ידי 3 חברות בלבד שגבו כולן מחירים גבוהים מאוד (סלקום, פלאפון ואורנג') – הצטרפו רמי לוי תקשורת, הוט מובייל וגולן טלקום. מרכיב חשוב נוסף בצניחת המחירים הדרמטית היה החלטת הממשלה לאפשר מעבר בין חברה לחברה מבלי לאבד את מספר הטלפון, ועוד צעד חיוני בדרך לחבילה סלולרית במחיר שפוי היה לאסור על מכירת מכשירי טלפון נעולים (כלומר כאלה שניתן להשתמש בהם רק עם SIM של חברה אחת).

התוצאה: כיום ניתן לבחור מבין שפע אפשרויות של חבילות סלולר וליהנות הן משירות איכותי והן ממחיר תחרותי באמת.

ממה מורכבת חבילת סלולר?

חבילת סלולר כוללת 3 רכיבים עיקריים: דקות שיחה, הודעות SMS ונפח גלישה. אם בעבר כמות דקות השיחה ומספר ה-SMS-ים שהיינו מורשים לשלוח בחודש היו המרכיבים החשובים ביותר, הרי שכיום, בעידן הסמארטפונים וכשכולנו מבצעים אינספור פעולות דרך הסלולר, רובן כאלה שנשענות על רשת האינטרנט, לנפח הגלישה ישנה חשיבות רבה לא פחות ולפעמים אף יותר.

עוד כדאי לזכור שבמרבית המקרים אין הבדל אמיתי בין חבילות סלולר שמציעות דקות ללא הגבלה לבין חבילות שמציעות כמות דקות משמעותית (אפילו אלף בחודש ואפילו יותר), שכן נדירים המקרים שבהם אדם מדבר כל כך הרבה בטלפון (שכאמור ממילא משמש לשלל מטרות אחרות, וגם הקומוניקציה עם אנשים אחרים מתבצעת בשלל דרכים ולא רק שיחות).

עבור מי שמרבה להשתמש בסמארטפון, מומלץ לחפש חבילת סלולר עם נפח גלישה של לפחות 7-8 ג'יגה בייט. למשתמשים הצנועים יותר עשוי להספיק גם 1GB. במידת הצורך ניתן לצרף חבילות חו"ל לחבילה הבסיסית.

חבילות סלולר למשפחה או עסק

עוד המלצה חשובה היא לחפש חבילות סלולר שמיועדות לבעלי עסקים או למשפחות – במרבית המקרים כשמצרפים מספר קווים לחבילה שכזו ניתן ליהנות ממחירים משתלמים באמת, כך שכלל לא נרגיש את ההוצאה החודשית על הסלולריים.

חבילות לגיוס עובדים עבור עסקים קטנים ובינוניים

עסק קטן בישראל נחשב לכזה שיש בו עד 200 עובדים כאשר עסק בינוני הינו גדול יותר מבחינת כמויות העובדים שיש בו ועסק גדול – זה כבר דבר שנמדד בקנה מידה אחר לגמרי!

עם זאת בכל הנוגע לגיוס עובדים לעסק קטן או בינוני ואפילו לגיוס עובדים לעסק גדול, התהליך הוא אותו תהליך בדרך כלל והוא כולל סינון של העובדים על ידי פרסום משרה וקבלת קורות חיים, קיום של ימי ראיונות עבודה מרוכזים, כמו גם בחינת מועמדים דרך כמה שלבים לבדיקת התאמה למערכת.

מי שיש לו עסק קטן  גדול, יודע כמה זמן ומשאבים חיפוש עובדים עלול לגזול, החל מעלויות פרסום המועד עד לימי עבודה שמוקצים לאיתור העובדים, ראיונות וזימון העובדים לתהליך הראיונות.

עם זאת חשוב לדעת כי באמצעות חבילות לגיוס עובדים עבור עסקים קטנים ובינוניים –  ניתן לטפל בנושא ביתר יעילות.

אבל מהן בכלל חבילות לגיוס עובדים עבור עסקים קטנים ובינוניים?

כיום ישנם לוחות דרושים אשר מציעים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים חבילות משלמות לגיוס עובדים בצורה נכונה וחסכנית. באמצעות פורטלי הדרושים הנכונים ולוחות המודעות יכולים רבים לגייס את המועמדים בצורה נכונה ויעילה יותר לעסק קטן או בינוני, לשלב עובדים חדשים בצורה נכונה בעסק, כמו גם לבצע חיפוש יעיל ומשוכל יותר אחרי עובדים לעסק קטן.

מדוע החבילות אטרקטיביות?

חבילות לגיוס עובדים לעסק קטן נחשבות אטרקטיביות יותר מבחינת מחיר של פרסום הצעות עבודה לחברות גדולות  כמו גם שהן באמצעות מידע ושיטות סינון מתקדמות עוזרות לבעל העסק לבחור עובדים המתאימים ביותר לעסק שלו.

בכך יכולים רבים ליהנות מגיוס עובדים ללא הקצאת משאבים יקרים ללא הפסד ימי עבודה, תוך קבלת חבילות גיוס עובדים מלוחות מודעות ופורטלים שנחשבים הגדולים ביותר בארץ שמאפשרים מקסימום חשיפה. בכך אפשר כבר עכשיו להתחיל לגייס עובדים לעסק קטן ובינוני בצורה טובה!

מיתוג באינטרנט – איך זה עובד

כל בית עסק נפתח במטרה שזה יצליח, אבל העובדות הן כי רוב העסקים אשר נפתחים נסגרים עוד טרם חלפה שנה תמימה לקיום שלהם. לעומתם ישנם עסקים וותיקים אשר היו קיימים כבר עשורים רבים, אבל עם הזמן הם מגלים כי כיוון הרוח השתנה, וכל מה שהיה יעיל עבור העסק בזמן ההוא לא ממש נראה יעיל נכון לזמן שבו האינטרנט הוא המקום לביצוע של עסקה. לשני אלה ישנו מכנה משותף והוא המותג, כאשר מותג אשר נבחן בצורה קפדנית בתחילת הדרך וגם לאחר תקופה ארוכה יכול להיות כזה אשר יצלח את מבחני הזמן וישביע את רצון לקוחותיו.

מותג שעובד עבור בית העסק

אולי בתחילת הדרך פועלים על מנת ליצור את המותג ולהעניק לו את הכלים הכי טובים עבור מדד של צמיחה גדולה ככל האפשר, אבל לאחר ההשקעה הראשונית הזו יכולים לראות בצורה די טובה עד כמה הרבה מן ההשקעה הזו ממשיך ליצור את האפקטים החיוביים בצורה של לקוחות חוזרים לצד חוויית שירות חיובית שעוברת הלאה ללקוח הבא.

יצירה של בידול עבור העסק, העברה של מזרים שיווקיים אסטרטגיים, יצירה של שם עסק, לוגו וסלוגן, בחירה של תכנים, בחירה של שפה גרפית  ויצירה של תוכנית ופרסום באופן שכולל את ערוצי האינטרנט הם המכלול הזה אשר מסייע ליצור את התמונה המלאה, אשר בסופה יש את המותג.

יוצרים מיתוג גם באינטרנט

כאשר לעסק ישנה נוכחות גם בערוצים הפופולאריים והצומחים באינטרנט כך גם הלקוחות רואים את כל אלה בצרה שחוזרת על עצמה, ובכך מחזקת את המותג. לכן, כאשר אנו בונים מיתוג באינטרנט ופועלים בצורה שיווקית עבור העסק חייבים להבין כי חלק מכל העניין הוא יצירה של מערך נוח לשירות הלקוח בתור אסטרטגיה מקיפה. יצירה של אתר אינטרנט יכולה להביא לקוחות עסוקים להיכנס ולהתרשם מן החברה גם כאשר המשרד או החנות עצמה סגורה, ואף להשאיר פניות או לבצע רכישות כאשר העובדים של החברה אינם נמצאים בסביבה. הרושם עדיין מתרחש, וחוויית השירות הטובה מבליטה את המותג על פני כל השאר. בייחוד כאלה שלא טרחו להבליט את המותג בערוצים החשובים הללו גם.

דיסק און קי מעוצב

מעבר לשימוש הברור מאליו של אנשים בדיסקים און קי, המהווים עבורם זיכרון נייד ו"מחסן" יעיל מחוץ למחשב הנייח – הפריט הזה יכול גם להפוך למוצר אפקטיבי מאוד לצורך קידום מכירות. זוהי הסיבה שבעלי עסקים רבים בוחרים לרכוש דיסק און קי מעוצב עם לוגו מודפס או חרוט, שהופך את האביזר הזה גם לאמצעי שיווק נהדר.

מי צריך דיסק און קי מעוצב?

אין ספק שהוויזואליות בעולם המודרני, קיבלה מקום גבוה בסולם העדיפויות של הצרכנים – והם מעדיפים פריטים בעלי נראות נעימה לעין גם כאשר מדובר באביזרים שימושיים ש"נחבאים אל הכלים" ואינם גלויים באופן שוטף לעיני כל. לקוחות יעדיפו דיסקים און קי בעיצוב שמוצא חן בעיניהם, על פני עיצוב גנרי שייראה כמו חלק מהמחשב וללא כל ייחודיות.

את העניין הזה ניתן להפוך לכלי שיווקי נפלא, ובמידה ואתם בעלי עסק שמעוניינים להעניק ללקוחות שלכם שי שימושי, דיסק און קי מעוצב הוא פתרון מיטבי, שיעודד שימוש דווקא באביזר שאתם הענקתם על פני מוצר זהה ללא ייחודיות חיצונית, ומכאן שהוא יהפוך לפרסומת ניידת עבורכם.

איך בוחרים את הפריט המתאים לכם ביותר

ראשית כל, חשוב שתדעו כי ההבדלים העיקריים בין פריט אחד למשנהו בתחום הזה, מצויים בעיקר בקיבולות הזיכרון השונות. המחירים של דיסקים און קי מעוצבים יושפעו דווקא פחות מגודל הזיכרון שהם מכילים – פריט זה איננו יקר במיוחד בכל מקרה, אלא יותר ממורכבות העיצוב שתבחרו.

חשוב שכאשר אתם רוכשים דיסק און קי מעוצב, תשימו דגש גדול על נוחות השימוש, ואל תעדיפו את הוויזואליות על פני הנוחות בשום מצב. בחרו בגרפיקה ברורה ובחומר גלם שעוטף את הדיסק און קי שלא יתלכלך בקלות, חומר עמיד שיאפשר שימוש נרחב בלי לשחוק את ההדפסה או החריטה של הלוגו שלכם.

מחירים של דיסק און קי מעוצבים

באשר למחיר – התייעצו עם החנות ממנה אתם מזמינים, ובקשו הצעת מחיר שתשתלם לכם עד כמה שאפשר. בדקו האם מציעים לכם הנחה ברכישת פריטים מעוצבים בכמות גדולה, ובכל מקרה מוטב שתיקחו את הזמן ותבקשו להתרשם מגלריית העיצובים של המקום, על מנת להגיע לעיצוב המושלם של הדיסק און קי שתחליטו לקנות.

יחידת הינע עם דיוק גבוה מבית לוונשטיין טכנולוגיות

על מנת להגיע לדיוק מרבי בתהליכי יצור מתקדמים עלינו לעשות שימוש במערכות שונות שיבטיחו זאת. ככל שמדובר על יצור של מוצרים יקרים באופן רציף, אי דיוק יוריד לטמיון את כל המאמצים שלנו. יחידת הינע חייבת להיות קודם כל אמינה ומדויקת. כל מוצר הוא שונה מחברו ולכן יזדקק למערכת הינע שונה שתתאים לו ותספק את הפעולות הנכונות לו.

גם אם מדובר על פרויקט קצר טווח שבו אתם מתכננים יצור של סדרת מוצרים אחת ויחידה, תזדקקו ליחידת הינע ייחודית ולא תוכלו להסתמך על כל מערכת שקימת בשוק. אם אתם בעלי מפעל או עסק כל שהוא רצוי שתפנו לחברה אשר עוסקת בתחום זה על מנת שתייצר למענכם את במערכת, תתקין לכם אותה וגם תדאג לתחזוקה נאותה כך שהיא לא תתקל בעיכובים.

איך זה פועל

תפקידה של בקרת ההינע הוא כאמור לדייק ולבקר את התנועה של כל מיני סוגים של מנועים. לדוגמא בפס יצור, מכונת אריזה, סוגים שונים של מערכות אוטומטיות וגם מדפסות. המערכת כוללת רכיבים מכאניים ואלקטרוניים שיחדיו מווסתים, שולטים ומבקרים אל המנוע בצורה שנקבעה מראש. המערכת מסוגלת לשלוט ולבקר גם בכיוון המנוע, המהירות שלו, מה המומנט , הגבלת בכוח אשר מועבר אל המנוע וגם מניעה של עומס יתר שעלול להזיק מאוד לכל סוג של מנוע.

מה היתרונות של יחידת הינע

ישנם יתרונות רבים הנדסיים ותפעוליים וניתן כמובן להוסיף להם גם יתרונות מתקדמים אל מערכות מיכון ממונעות אשר קיימות בשטח ולבצע חיבור מלא של יחידת ההינע אל מערכת שממוקמת במפעל, באתר או בכל מקום אחר. המערכת מציעה בין השאר את היתרונות הבאים:

 • המערכת תשפר את תפוקת המכונה שעליה היא תורכב. כך תוכלו להשיג יעילות כלכלית מוגברת.
 • האמינות של פעולת המכונה תגבר ותישאר כך לאורך זמן רב.
 • הפחתה משמעותית של זמני ההשבתה אשר מיועדים לצרכי תיקונים. מדובר בחסכון רציני בזמן עבודה.
 • פיתוח מהיר יותר של מערכות שונות

לסיכום התקנה של יחידת הינע איכותית תגרום לייעול של כל תהליכי היצור שלכם ולעליה משמעותית בקצב בעבודה.

למידע נוסף על יחידת הינע עם דיוק גבוה

 

קניית מדפסות תלת מימד מורכבות ומוכנות לשימוש

מדפסת תלת ממדית היא חלומם של אנשים רבים אשר מעוניינים לייצר אובייקטים שונים בבית בפרטי שלהם. כל אחד היה שמח אם הייתה לו האפשרות להשתעשע ביצירת מודלים שונים כאוות רוחו. עובדה קיימת היא שמדפסות מסוג זה הן עדיין יקרות מאוד ולמעשה קשה מאוד לרכוש מכונה כזו באופן פרטי. ישנן מדפסות תלת ממד מסוגים שונים וכיום ניתן להשיג את הפשוטות יותר במחירים נוחים יחסית.

את המכונה ניתן לקנות כמו שהיא מחברת פריטק מדפסות כשהיא מוכנה ומורכבת ולהתחיל להשתמש בה מיד. מאידך ניתן להזמין מכונה בחלקים ולהרכיב אותה בכוחות עצמיכם. בסופו של דבר יש לשער שרוב האנשים יעדיפו לקבל מכונת הדפסה מורכבת מראש ולא ירצו להתעסק על הרכבה של מכשיר אלקטרוני.

אז מה עדיף?

אחת השאלות אשר אנו שואלים את עצמנו היא האם עדיף לקנות מכונת הדפסת תלת ממד מורכבת או בחלקים. ישנם יתרונות וחסרונות בכל אפשרות:

 • בכל מה שכרוך בזמן ועצבים אז מובן שעדיף לקנות מדפסת מוכנה לשימוש. מדפסת כזו תגיע גם בסבירות גבוהה ללא טעויות ומורכבת נכון.
 • כאשר בודקים את ההבדלים במחיר אז דווקא הזמנה של מדפסת בחלקים תתגלה כזולה יותר. המדפסת המוכנה תגיע בוודאי מחו"ל ומדובר יהיה בחבילה גדולה ויקרה.
 • חוויה – הרכבה עצמית של מדפסת תלת ממד היא ללא ספק חוויה מאתגרת שלא כל אחד יוכל לקחת על עצמו. במידה ויש לכם זמן פנוי וידיים טובות אז תוכלו ליהנות מהעבודה ולהיות גאים בתוצאה.
 • לא תמיד יגיעו הוראות בניה עם המדפסת ולעיתים כל מה שתקבלו היא רשימת חלקים אשר ימוספרו. במקרה כזה המשימה עשויה להיות מתסכלת וזו עוד סיבה להזמין מכונה מורכבת ומוכנה.

כיול המדפסת

לאחר שבניתם את המדפסת בכוחות עצמכם יש לבצע תהליך שנראה כיול המדפסת. כיול מדויק יביא להדפסה מדויקת. כיול לא נכון יביא להרבה עוגמת נפש שכן ההדפסה תצא עקום או לא תצא בכלל. בנוסף ההדפסה דורשת תכנון של האובייקטים. כאשר אתם מעוניינים להדפיס דבר מה יהיה עליכם לעבוד עם תוכנות מיוחדות. בסופו של דבר הבחירה היא בידיים שלכם אם לקנות מן המוכן או בחלקים.

פתרונות הנדסה – למה זה טוב?

כאשר שומעים את המושג "פתרונות הנדסה" לא תמיד יודעים במה בדיוק מדובר וזאת משום שהמושג 'הנדסה' או 'פתרונות' הם שני מושגים כלליים מאד שנוגעים למגוון רב של תחומים. אבל אם בכל זה ננסה להתמקד, מה חשוב לדעת על פתרונות הנדסה? ולמה זה טוב? כל התשובות בהמשך.

מהם פתרונות הנדסה?

פתרונות הנדסה עוסקים במגוון תחומים החל מפתרונות לתחום הצאבי, הרפואי לתחומי התעשייה ועוד. תחום זה נוגע למגוון פריטים, ביניהם משאבות ומנועים, תמסורות, רכיבים מכאניים ועוד, כאשר כיום ישנן חברות המתמחות בשלל תחומים המספקים אלמנטים חשובים לתעשיות שונות ביניהם:

אספקת רכיבים מכאניים ואלקטרוניים – חברות הנדסה מספקות שלל רכיבים מכאניים מדוייקים תוך אספקת מערכות מיקור מדויקות.

משאבות ומנועים חשמליים קטנים – חברות מקצועיות להנדסה מספקות שלל סוגים של משאבות ומנועים כמו מנועי סרוו, תמסורות פלאנטריות, תמסורות ללא חופש, בקרים אוניברסאליים ועוד.

רכיבים מכאנייםחברות פתרונות הנדסה הן כאלה אשר עוסקות גם בתחום הרכיבים המכאני כמו גם בתחום המערכות המקרו מדויקות. חברות טובות ומקצועיות מספקות לשלל תעשיות פתרונות שונים כמו ברגים מדויקים, מסיבים לינארים, סטייג'ים ואקטורטורים כמו גם מחברים מכאניים.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים חברת הנדסה?

התאמה לצרכי הלקוחות

כאשר אתם בוחרים חברה העוסקת בפתרונות הנדסה: שימו לב כי אתם יכולים לקבל מהחברה סל מוצרים רחב שבו שלל מרכיבים אלקטרוניים, סליפ רינגים, כבלים, מפסקים ועוד.

תו תקן

לצד המקצועיות של החברה שאתה בוחרים, חשוב בבחירת פתרונות הנדסה לשים לב כי החברה שמספקת כלם את הפתרונות מספקת כאלה שעומדים בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר של התעשייה וכי המוצרים בעלי תו תקן בינלאומי.

מי צריך את השירותים של חברה מסוג זה?

שירותי פתרונות הנדסה הם כאלה שמתאימים לשלל לקוחות ותעשיות ביניהן:  תעשיית החלל והתעופה, תעשיות ביטחוניות, חברות לייצור ציוד רפואי, לייצור מוליכים למחצה, אלקטרו-אופטיקה, חקלאות ועוד.

הוט מובייל – שלל מבצעים מעניינים

דעו לכם כי הוט מובייל תוכל לספק לכל אחד מכם שיהיה מעוניין בכך את האופציה ליהנות ממבצעים מעניינים למדי. אותם מבצעים יאפשרו לכם לחסוך כסף רב מידי חודש וכך לא תצטרכו לסבול מהנושא עוד כלל וכלל. כך בעצם תוכלו לשמור בצד כסף רב אשר יוכל לשמש אתכם לכל מטרה או רעיון שתוכלו להעלות בדעתכם.

הוט מובייל – מובילים ובכל המובנים

חברת הוט מובייל יודעת לספק ללקוחות שלה מענה מקיף למדי וכזה אשר עונה על הציפיות ובכל המובנים שישנם. לפיכך אלו מכם שירצו למצוא גלישה סלולרית מהירה במיוחד או מחיר משתלם ואטרקטיבי מאוד יוכלו להיות בטוחים כי זו תהיה הבחירה הטובה ביותר מצדם. זאת ללא שום ספק בכלל. אז קחו זאת לתשומת הלב שלכם ושימו לב כי אתם פועלים בהקדם האפשרי וזאת לשם השגת המענה הרצוי. כל אחד מכם שיפעל כך ללא ספק לא יתחרט על העניין כלל וכלל. היו בטוחים בכך ובמאת האחוזים! 

מדוע דווקא חבילת סלולר זו?

בניגוד למתחרים ניתן לראות כי הוט תוכל לספק לכל אחד מכם את האופציה ליהנות משירות אשר יעמוד על הציפיות שלכם ובמאת האחוזים. לפיכך יהיה מומלץ לנצל את הדבר וזאת על ידי כך שתיצרו קשר עם הגורמים הנכונים ובהקדם האפשרי. כל אחד מכם שיעשה זאת ללא ספק לא יתחרט על העניין כלל וכלל. אז שימו לב כי אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה וזאת אם יש לכם עניין אמתי שהכול ילך ובדיוק לפי התכניות שלכם. הרי בוודאי אף אחד מכם לא ירצה להתפשר על טיב חבילת הסלולר שלו.

אז שימו לב כי אתם מקבלים את ההחלטות הנכונות ביותר מצדכם וזאת כאשר אינכם מחכים עם הדבר עוד רגע אחד נוסף. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל להשיג מענה אשר יהפוך את החיים שלו להרבה יותר נוחים בעצם. לפיכך כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם הגורמים הנכונים וזאת על מנת למצוא את המענה הנכון עבורכם. הרי בוודאי כל אחד מכם ירצה בכך. זאת ללא שום ספק בכלל.

סרטון תדמית לעסק – ככה מוכרים עסק בימינו

היום זה כבר לא מספיק לפרסם את העסק באמצעות מודעות פרסום או שלטי חוצות, היום אנחנו צריכים קצת יותר מזה, התחרות בין עסקים, גם בשוק המקומי, גם בשוק הבינלאומי, גם אל מול עסקים וירטואליים, הופכים את הצורך לעבוד בצורה מקיפה יותר בכל הקשור לשיווק ופרסום, להרבה יותר משמעותית.

זו הסיבה שלא מעט עסקים בוחרים להשתמש באופציה של הפקת סרטון תדמית לעסק. סרטון שנועד להבליט את פעולותיו של העסק, הניסיון והמקצועיות שלו, סרטון שאמור להציג את העובדים בעסק, מוצרים ושירותים שלו. בצורה כזו קל יותר לחשוף בפני קהלים חדשים את המהות שלו וכן לשמר קהל ותיק.

הפקת סרטון תדמית נעשה כמובן בעזרת חברות שמתמחות בכך, חברות שיש להן את הציוד הנדרש לצורך הפקה והכנה, חברות שיש להן את האמצעים בשביל להכין סרטים כאלה בהתאם למה שהעסק צריך, כלומר בטכנולוגיה המתקדמת יותר. את השלב השני של הפצת הסרט, העסק כבר יעשה בעצמו דרך מערך שיווק, פרסום ויחסי ציבור.

מה צריך להכיל סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק אמור להיות מבוסס על מספר אלמנטים.

ראשית, הוא צריך להיות מבוסס על אנשי העסק. לא יכול להיות שסרטון על עסק לא יציג את אנשי העסק. רצוי מאוד שהוא יציג את כל השכבות, מהנמוכות ביותר ועד הגבוהות ביותר. כך הצופים יוכלו להכיר ולהתרשם מכל העובדים במקום. 

שנית, הוא צריך להציג את המוצרים והשירותים של העסק. הרי בסופו של דבר, זו התדמית של העסק, זה מה שהעסק מוכר. הוא לא מוכר את השם והוא לא מוכר את העובדים, הוא מוכר את המוצרים והשירותים שהוא מייצר ומשווק, לכן יש חשיבות גדולה שאלה יהיו בסרטון.

שלישית, רצוי מאוד שהסרטון יהיה מבוסס על דברים מהעבר ומהווה, זאת על מנת להמחיש שיש לעסק היסטוריה, שיש לו עבר משמעותי וכמובן שהוא קשור כך או אחרת להווה של החברה. זה נכון בפרט אם מדובר בעסק ותיק, שכן אז ההיסטוריה יכולה למכור אותו לא פחות מהעתיד שמבקשים לייצר עבורו.

שירותי גיבוי מאובטח בענן לעסק שלכם

מנהלים עסק שיש בו לא מעט מסמכים, סודיות וסיווג בין העובדים? יש שיתופי פעולות חובקי עולם בחברה שלכם ואתם תוהים איך תוכלו לגבות את כל הדברים הללו? אם כך, הגיע הזמן לדעת שיש רק תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת והיא: גיבוי מאובטח בענן. הענן, אותו דבר וירטואלי שקשה כל כך להגדיר במילים, זו הדרך הכי טובה שיש בימינו לשמור על כל מה שיש לכם ועל כל מה שנעשה בעבר בעסק. זה לא משנה אם מדובר על מסמכים, אימיילים, קבצים, תמונות או מצגות עסקיות כי בכל קרה גיבוי מאובטח בענן זה השירות שישנה את אופן ההתנהלות בעסק, אז למה לחשוב פעמיים?

ממי ניתן לקבל שירות כזה?

יש היום מספר חברות שעוסקות במתן שירותי גיבוי מאובטח בענן, אחסון וניהול אבטחת המידע בעסק. לכן עולה השאלה כמובן לאיפה פונים ומי היא החברה הכי טובה שיש לקבלת שירות כזה. חשוב שתדעו שאומנם אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, אך בהחלט יש כמה דברים שכדאי לכם לברר מראש לפני שאתם עושים מנוי עם חברה כזו או אחרת. בדקו על מה אתם משלמים, מה בדיוק כוללים שירותי הגיבוי בענן, האם יש הגבלת מקום והאם התנאים נוחים ומתאימים לדרישות שלכם. בצורה כזאת תוכלו לדעת שאתם עושים את המעשה הנכון וכי תקבלו תמורה מלאה לכסף שלכם.

האם זה שירות שיכול להתאים לכל סוגי העסקים?

התשובה היא חד משמעית כן, כי זה לא משנה באיזה תחום העסק שלכם פועל ואיזה סוג של שירות אתם מעניקים. זה אפילו לא משנה האם המידע שאתם רוצים לאחסן בענן סודי או לא, שכן בכל מקרה תקבלו עליו את מלוא הגיבוי והאבטחה הנדרשים. אפילו אם אין לכם מסמכים רבים מידי שהייתם רוצים להעביר לענן זה עדיין משתלם וכדאי, פשוט כי כך תדעו שכל המידע נמצא שם עבורכם לעד. אין סיבה שלא תשתמשו בכל הטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש בימינו אם היא עומדת לרשותכם, מתאימה לסוג העסק שלכם מנהלים וגם לא עולה לכם יותר מידי בכל חודש.

לימודי עיצוב גרפי – למי זה מתאים?

אם אתם שוקלים לימודי עיצוב חשוב שתתעכבו לרגע ותכירו מקצוע שהפך למבוקש במיוחד בעשורים האחרונים והוא עיצוב גרפי.

מקצוע זה הינו מבוקש בתעשיית הפרסום, העיתונות המגזינים, בתחומי ההייטק, בתחומי הדיגיטל ועוד, כאשר ניתן לאחר סיום הלימודים לעבוד גם כעצמאיים בתחום.

אבל מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי ולמי מתאימים הלימודים? כל התשובות בהמשך.

אז מה כוללים לימודים מסוג זה?

לימודי שעוסקים בעיצוב גרפי הם כאלה שכוללים עיצוב גרפי ואינטראקטיבי, הם חולשים על נושאי המדיה המודפסת, כאשר בתכנית הלימודים מבינים כיצד מעצבים שלטי חוצות, איך מעצבים עלונים ומגזינים, לומדים ומכירים את העולם המדיה הדיגיטאלית, עיצוב אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, משחקים ואפליקציות.

בלימודים אלה מכירים ומתנסים התלמידים בתוכנו עיצוב שונות שעמם עובדים רוב המעצבים הגרפיים, בזמן שלימודים כאלה מכשירים את התלמידים לעבוד עם כלל התוכנות ביניהן: פוטו שופ , אילוסטרייטור ואינדיזיין כאשר הזמן הלימודים התלמידים לומדים את כל מה שחדש בעולם עיצוב הממשק, עיצוב חווית משתמש, תוך למידת העולמות האינטראקטיביים בתחום העיצוב.

למי לימודים מסוג זה מתאימים?

לימודי עיצוב גרפי מתאימים לשלל אנשים המרגישים כי הם רוצים ללמוד מקצוע יצירתי שמתחדש כל הזמן, תוך עבודה בסביבה ממוחשבת. הלימודים מתאימים גם לחיילים משוחררים אשר רוצים ללמוד מקצוע מעניין אחרי הצבא, ולנצל את כסף הפיקדון לשם כך.

עוד הלימודים מתאימים למי שרוצה לבצע הסבת מקצוע אל מקצוע מעניין, צבעוני ומקסים, כאשר לימודים אלה מתאימים גם לאנשים שרוצים לעבוד במקצוע יצירתי ומתפתח וכמובן לאנשים שיש להם המון כשרון ויצירתיות והם רוצים להפוך את התחביב שלהם למקצוע.

אז כיצד מוצאים מוסד לימוד מתאים?

אם אתם רוצים למצוא את המוסד הלימוד הנכון ללימודי העוסקים בעיצוב גרפי, מצאו כזה שמקנה את כל התכנים הדרושים ללימוד ושליטה בנושא אותם הזכרנו מקודם, תוך שאתם בוחרים במוסד לימוד שמקנה לכם מקסימום התנסות מעשית בחומר הלימודי. אם אתם חיילים משוחררים – בחרו במוסד לימודי שניתן ללמוד בו את הקורס על חשבון הפיקדון.

שירותי ERP לעסקים

כיום בעולם בו הטכנולוגיה והעולם הדיגיטלי המתקדם הולכים ומתפתחים, ניתן לראות חברות וארגונים רבים אשר בוחרים להתאים את עצמם לטכנולוגיה המתקדמת ובכך לשנות ולייעל את תהליכי העבודה הפנים ארגוניים.

אחד מהשינויים הארגוניים שחברות רבות נחשפו אליהם הוא הכנסת מערכת מידע מתקדמת לצורך שיפור וסידור תהליכי העבודה. מערכות מידע קיימות כיום כמעט בכל חברה, בין אם מדובר בעסק קטן לבין ארגון גדול המונה אלפי עובדים. מערכת מידע היא תוכנה הקיימת במחשבים אשר מטרתה לנהל את המידע הקיים על החברה בצורה ממוחשבת.

הטמעת מערכות מידע:

אחת ממערכות המידע הנפוצות ומומלצות ביותר לצורך ניהול המידע בחברה היא מערכת ERP. מערכת זו נועדה לתכנן ולסדר את משאבי הארגון בצורה האפקטיבית ביותר. לצורך הטמעת המערכת בארגונים ובחברות יש צורך בחברה המתמחה במתן שירותי ERP.

חברות שירותי ERP, כמו זו שתוכלו לראות בקישור זה, מעניקות פתרונות ניהול מידע בהתאם לצרכי הארגון או העסק. חברה זו לומדת להכיר ביחד אתכם את מבנה הארגון, את מהלכי העבודה בו ואת כל המחלקות אשר קיימות באותו ארגון. לאחר הבנת כל התהליכים חברת השירותים תדע לספק עבורכם את מערכת המידע הטובה ביותר עבור העסק שלכם, כך שניהול העסק והתהליכים השוטפים בו ינוהלו בדרך האפקטיבית ביותר הודות למערכת המידע. הודות להטמעת המערכת ניתן לשפר ולייעל את תהליכי העבודה להם הייתם רגילים.

מערכת פריוריטי Priority

פריוריטי היא פלטפורמת מערכת מידע המרכזת בתוכה את כל פעילויות החברה או הארגון, ללא הגבלת נפח. במערכת מידע זו  קיימת תוכנה אשר עוזרת לניהול יעיל של החברה ובכל המחלקות הקיימות בה. המידע אשר קיים במערכת יכול לשמש את כל המחלקות בהתאם ללא תלות במערכות נוספות.

במידה והחברה שלכם זקוקה לייעול תהליכי עבודה ותפוקת עבודה מרבית בזמן קצר, זו המערכת עבורכם. בעזרת מערכת הפריוריטי ניתן לקשר ולהצליב נתונים עם כל המחלקות הקיימות בחברה, כך שאם יש צורך בנתונים אודות כספי החברה לצורך החלטה על גיוס נוסף של כוח אדם- מערכת הERP תוכל להעניק לכם את כל המידע והנתונים שאתם זקוקים להם בקלות וללא צורך בחיפוש אחר מסמכים ומידע.

תרגום מאמרים מעברית לאנגלית

דווקא אנשים אשר דוברים עברית צחה יהיו הראשונים לחפש תרגום איכותי משפתם האם שלהם לאנגלית. אנשים שאכפת להם מהמסר שהם רוצים להעביר, שחשוב להם שיבינו אותם ושלא מוותרים על איכות יבחרו תמיד בתרגום מקצועי ואמין. זה יכול להיות כאשר אתם מעוניינים להקים אתר אינטרנט ורוצים גישה לדוברי האנגלית, או כאשר אתם צריכים לשלוח מסמכים לקבלה ללימודים במדינה זרה. בכל המקרים יש להיות מדויקים מאוד ולא להיגרר לטעויות מביכות אשר עלולות להכשיל את כל המהלך.

התקבלתי להרווארד

כאשר אתם מבקשים להירשם ללימודים במדינה זרה תזדקקו לתרגום על מנת למלא את הפרטים שלכם בצורה נכונה. בנוסף בכל בקשה כזו ישנם חלקים שבהם עליכם לתאר את עצמיכם, לבטא רגשות ולספר על תחביבים ותכונות אישיות נוספות שלכם. השפה היא כלי הביטוי החזק ביותר ולכל שפה יש את המילים הנכונות שמבטאות טוב יותר את מה שרציתם לומר.

כמו בכל שפה גם באנגלית ישנם ביטויים שונים, צירופי מילים וסלנגים מיוחדים ששילוב שלהם בטקסט עשוי לקדם אתכם מאוד או להכשיל את כל המהלך.  פניה למתרגם מוסמך ומיומן תספק לכם את ביטחון שעשיתם כל מה שניתן על מנת להרשים, והבאתם את עצמיכם בצורה האמתית ביותר. תרגום מאמרים מעברית לאנגלית  עדיף שיעשה רק על ידי חברה מקצועית אשר מחזיקה צוות מיומן ונמרץ.

תרגום בגוף הסרט

בכל ענף ישנו צורך במתרגמים איכותיים. בעיקר כאשר מדובר במקצועות של כתיבה, דיבור ואפילו כאשר יש צורך לשאת נאום מול קהל.  פוליטיקאים רבים לא באמת יודעים אנגלית, מה שלעיתים גורם לטעויות מביכות ומצחיקות. אנשי עסקים גם המוצלחים שבהם ייעזרו תמיד בשירותו של מתרגם זה או אחר שיבטיח את העברת המסר הנכון.

כשאתם צופים בסרט אמתי (לא תרגום פיראטי) בבית הקולנוע תוכלו מיד להבחין שמדובר בתרגום קולח שמאפשר צפייה חלקה בסרט תוך הבנה אמתית של כל מה שמתרחש בו. תרגום פיראטי לעומת זאת הוא אמנם מביא את הסרט מהר יותר לקהל, אך לוקה בטעויות שבמקרה הטוב מביכות ובמקרה הגרוע מוציאות את כל ההקשר של הסרט.

תהליך רישום פטנט איך זה הולך?

אם יש לכם פטנט או המצאה (אמצאה) שיכולה להועיל גם לכם וגם לאוכלוסייה – הגיע הזמן שתוציאו אותו לפועל.

כדי להגן על הפטנט שלכם, חשוב להפוך אותו לפטנט רשום, וזאת על ידי רישום פטנט. אז כיצד רושמים פטנט? ואיך מתמודדים עם הבירוקרטיה של רישום הפטנט מול משרד הפטנטים הישראלי? הכל בהמשך:

לפני הכל –  בדיקות הפטנט שלכם

לפני שאתם ניגשים לרשום את הפטנט או האמצאה שלכם, חשוב לבדוק האם הוא קיים. כדי לעשות זאת חשוב לבצע בדיקה מקיפה ברשת האינטרנט ודרך חברות המתמחות בבדיקת מקוריות של פטנטים, שיוכלו לסייע לכם בבדיקה. אם הפטנט עדיין לא קיים, תוכלו לגשת לתהליך רישום הפטנט.

אז כיצד רושמים פטנט?

על מנת להתחיל את תהליך הרישום, חשוב בראשית לגשת לאתר של משרד הפטנטים ולהוריד את כל הטפסים הדרושים לרישום פטנט ויש לשלם את האגרה האמורה.

 

לאחר מכן יש למלא את הטפסים הרצויים ולשלוח אותם בחזרה למשרד הפטנטים. בנוסף יש להכין אב טיפוס של הפטנט שלכם, כדי שזה יהיה מוכן במידה ולמשרד הפנטים יהיו שאלות לגבי האמצאה שלכם.

 

לאחר כל אלה חשוב לדעת כי משרד הפטנטים יבדוק את בקשתכם, וזאת על ידי תהליך שיכול להמשך בין שנה לעד שלוש שנים.

 

במידה והתהליך אורך זמן רב מידי, מומלץ לפנות לחברות המתמחות ברישום פטנטים על מנת שאלה יעזרו לכם לצלוח את התהליך והבירוקרטיה הכרוכה בו.

 

כעת לאחר שבקשתכם תוגש –  תוכלו לקבל מכתב ואישור על כך שהפטנט שלכם רשום ויש לכם בעלות עליו התקפה ל 20 שנים. את רישום הפטנט יש לחדש לפי דרישות משרד הפטנטים בכל תקופה.

 

הגשת פטנט בינלאומית

מי שרוצה להוזיל עלויות ולזרז עניינים, יוכל לרשום את הפטנט שלו דרך אמנת PCT בה חברות יותר ממאה מדינות. בצורה זאת גם ניתן להבטיח את האמצאה שלכם.

 

את הבקשה לפטנט מגישים דרך מדינה אחת בתחילה, וזאת כדי לקבל בעלות על הפטנט שתהיה תקפה בכל העולם.  בעת הבקשה הפטנט יבחן תוך בדיקה אם הוא עומד בכל הקריטריונים הבינלאומיים.

 

אז כעת שאתם מבינים כיצד רושמים פטנט, החלו את תהליך ההרשמה מול משרד הפטנטים, או פנו לחברות המתמחות בתחום שיכולו לסייע לכם.