לימודי עיצוב גרפי – למי זה מתאים?

אם אתם שוקלים לימודי עיצוב חשוב שתתעכבו לרגע ותכירו מקצוע שהפך למבוקש במיוחד בעשורים האחרונים והוא עיצוב גרפי.

מקצוע זה הינו מבוקש בתעשיית הפרסום, העיתונות המגזינים, בתחומי ההייטק, בתחומי הדיגיטל ועוד, כאשר ניתן לאחר סיום הלימודים לעבוד גם כעצמאיים בתחום.

אבל מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי ולמי מתאימים הלימודים? כל התשובות בהמשך.

אז מה כוללים לימודים מסוג זה?

לימודי שעוסקים בעיצוב גרפי הם כאלה שכוללים עיצוב גרפי ואינטראקטיבי, הם חולשים על נושאי המדיה המודפסת, כאשר בתכנית הלימודים מבינים כיצד מעצבים שלטי חוצות, איך מעצבים עלונים ומגזינים, לומדים ומכירים את העולם המדיה הדיגיטאלית, עיצוב אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, משחקים ואפליקציות.

בלימודים אלה מכירים ומתנסים התלמידים בתוכנו עיצוב שונות שעמם עובדים רוב המעצבים הגרפיים, בזמן שלימודים כאלה מכשירים את התלמידים לעבוד עם כלל התוכנות ביניהן: פוטו שופ , אילוסטרייטור ואינדיזיין כאשר הזמן הלימודים התלמידים לומדים את כל מה שחדש בעולם עיצוב הממשק, עיצוב חווית משתמש, תוך למידת העולמות האינטראקטיביים בתחום העיצוב.

למי לימודים מסוג זה מתאימים?

לימודי עיצוב גרפי מתאימים לשלל אנשים המרגישים כי הם רוצים ללמוד מקצוע יצירתי שמתחדש כל הזמן, תוך עבודה בסביבה ממוחשבת. הלימודים מתאימים גם לחיילים משוחררים אשר רוצים ללמוד מקצוע מעניין אחרי הצבא, ולנצל את כסף הפיקדון לשם כך.

עוד הלימודים מתאימים למי שרוצה לבצע הסבת מקצוע אל מקצוע מעניין, צבעוני ומקסים, כאשר לימודים אלה מתאימים גם לאנשים שרוצים לעבוד במקצוע יצירתי ומתפתח וכמובן לאנשים שיש להם המון כשרון ויצירתיות והם רוצים להפוך את התחביב שלהם למקצוע.

אז כיצד מוצאים מוסד לימוד מתאים?

אם אתם רוצים למצוא את המוסד הלימוד הנכון ללימודי העוסקים בעיצוב גרפי, מצאו כזה שמקנה את כל התכנים הדרושים ללימוד ושליטה בנושא אותם הזכרנו מקודם, תוך שאתם בוחרים במוסד לימוד שמקנה לכם מקסימום התנסות מעשית בחומר הלימודי. אם אתם חיילים משוחררים – בחרו במוסד לימודי שניתן ללמוד בו את הקורס על חשבון הפיקדון.

החלפת מסך גלקסי 6

סדרת גלקסי של סמסונג הינה מבין המכשירים הנמכרים ביותר בעולם. לאחרונה, יצאה החברה עם דגמים מוזלים אך כל אלה, אינם חפים מתקלות כמו למשל התיקון הנפוץ ביותר שהוא החלפת מסך גלקסי 6. בעת רכישת המכשיר, יש לרכוש בנוסף, מגן איכותי, כזה אשר ייצור מחצה בין הטלפון לכיסוי ובולם זעזועים. מלבד הכיסוי, רצוי לרכוש מסך זכוכית שיגן על המסך משבירה היות ותיקון זה, הינו התיקון היקר ביותר במכשירי הגלקסי. ישנן המלצות נוספות לשמירת מכשיר מסוג גלקסי 6 כגון רכישה של מטען מקורי, מה שיפחית את התקלות  וישמור על תוחלת חיים ארוכה יותר של הסוללה במכשיר חכם זה.

מבנה המסך של גלקסי 6

מסך הגלקסי 6, בנוי מכמה שכבות וכל שכבה היא הכרחית לתפקוד הצג כמכלול שלם. ניתן יהיה להחליף את הזכוכית בלבד אבל יש לדעת, כי פעולה זו, פוגעת באיכותו של המסך וכן המסך אינו מקורי, היות ולא ניתן להשיג חלקים מהמסך. יש לציין, כי בעת החלפת מסך גלקסי 6, מעבדות איכותיות מזמינות חלקי מסך מקוריים מחברת סמסונג היות ומדובר ביחידה אחת שלימה שיש בה את כל השכבות. כל טכנאי מקצועי במעבדת טלפונים מכיר בעובדה כי סדר פעולות לא נכון בעת החלפת המסך, עשוי לגרום להשבתה של המכשיר הנייד, לפגיעה נוספת במסך התצוגה ואפילו בחלקים שונים הנמצאים במכשיר ליד המסך.

האם יש להחליף מסך לגלקסי 6 גם אם יש רק שריטה או סדק קטן?

היות ומדובר על התיקון היקר ביותר בגלקסי שהוא החלפת מסך גלקסי 6, כאשר מדובר על שבר קטן, שריטה או סדק, המכשיר הנייד ימשיך לעבוד כרגיל ומסך ה- LCD, יעבוד כשורה. אם מדובר על תקלות רציניות יותר, כמו למשל כאשר המסך מקרין את צבעי המסך ומורכב מפיקסלים ותאורת מסך יחד, יש לבצע החלפה של מסך חדש ומקורי במכשיר הנייד.מסכים מסוג AMOLED של סמסונג, נחשבים למסכים איכותיים ביותר בעולם, אבל מצד שני הם אף רגישים מאוד למגע, לחץ ופתיחת המכשיר הנייד מסוג גלקסי 6. יש לציין, כי סביבת העבודה של תיקון המכשיר חייבים להיות מתאימים להחלפת המסך, היות ובעת החלפת המסך, יש לפרק אותו ממסגרתו.

קונסולות משחק- פלייסטיישן אקס בוקס ומה שבניהם

עולם משחקי המחשב לילדים לא עוצר. הקדמה שלא מפסיקה להפתיע מביאה עמה כל הזמן עוד חידושים ועוד המצאות שגורמות לילדים שלנו לנוע באי שקט. כל הזמן משחקים חדשים ופיצ'רים חדשים שפעמים רבות עולות סכומי כסף גדולים. אם נקח את הפלייסטיישן לדוגמא, אז היה לנו את השלט והמצלמה שאיפשרו לכולם להרגיש שהם חלק מהמשחק ולשחק לפי הידיים. הביקוש היה עצום, והיום, כמה שנים אחרי, כמעט ואף אחד לא עושה שימוש בפיצ'ר הזה.

אחר כך הגיע גם נושא התלת מימד וה- VR , וגם מכאן מכרה חברת סוני מאות אלפי משקפיים שבכלל לא בטוח שיש להם צורך או הצדקה, שכן מלאי המשחקים התומכים בטכנולוגיה זאת הוא די מצומצם. כפי שאתם רואים, העולם הזה לא עוצר.

עכשיו גם ברור שכל "שטות" קטנה שכזאת, וכל גדאג'ט ופיתוח חדש מצריכים מאתנו ההורים להוציא לא מעט כסף. יחד עם עלויות המשחקים ורף השיעמום של הילדים, ההורים מוצאים את עצמם נפרדים מלא מעט כסף מדי חודש.

אז מה עושים? חוזרים קצת אחורה בזמן.

גם כיום, כאשר פלייסטיישן ואקס בוקס הן ללא ספק השליטות בתחום, עדיין אפשר למצוא את אותם משחקים שאנו כילדים אהבנו לשחק. בתוך כל הטירוף והחדשנות הזאת, ניתן למצוא גם את משחקי הגיימבוי הישנים והטובים.

אף על פי שעברו שנים מאז שאתם כהורים שיחקתם בזה, אין כל צל של ספק כי משחק הגיימבוי עדיין פופולארי. כן הוא עבר ועובר עדכונים והגרפיקה השתפרה, ולמרות שהגרפיקה (על אף השיפור) עדיין די פרימטיבית – לגיימבוי עדיין יש קהל מעריצים גדול.

אם אתם תוהים מדוע זה כך, הנה הסבר קצר.

הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא המחיר. המכשיר עצמו זול יותר. הדבר השני הוא המשחקים – אין צורך לשלם פעם בחודש או חודשיים 300 ₪. בגיימבוי ניתן לשים עשרות או מאות משחקים. ודבר שלישי- הוא נייד ולא מצריך מהילד ישיבה ממושכת מול הטלוויזיה כל היום.

אם אם אתם מחפשים קונסולות משחק לילדים, את תשכחו מהגייבוי הישן והטוב.

תרגום מאמרים מעברית לאנגלית

דווקא אנשים אשר דוברים עברית צחה יהיו הראשונים לחפש תרגום איכותי משפתם האם שלהם לאנגלית. אנשים שאכפת להם מהמסר שהם רוצים להעביר, שחשוב להם שיבינו אותם ושלא מוותרים על איכות יבחרו תמיד בתרגום מקצועי ואמין. זה יכול להיות כאשר אתם מעוניינים להקים אתר אינטרנט ורוצים גישה לדוברי האנגלית, או כאשר אתם צריכים לשלוח מסמכים לקבלה ללימודים במדינה זרה. בכל המקרים יש להיות מדויקים מאוד ולא להיגרר לטעויות מביכות אשר עלולות להכשיל את כל המהלך.

התקבלתי להרווארד

כאשר אתם מבקשים להירשם ללימודים במדינה זרה תזדקקו לתרגום על מנת למלא את הפרטים שלכם בצורה נכונה. בנוסף בכל בקשה כזו ישנם חלקים שבהם עליכם לתאר את עצמיכם, לבטא רגשות ולספר על תחביבים ותכונות אישיות נוספות שלכם. השפה היא כלי הביטוי החזק ביותר ולכל שפה יש את המילים הנכונות שמבטאות טוב יותר את מה שרציתם לומר.

כמו בכל שפה גם באנגלית ישנם ביטויים שונים, צירופי מילים וסלנגים מיוחדים ששילוב שלהם בטקסט עשוי לקדם אתכם מאוד או להכשיל את כל המהלך.  פניה למתרגם מוסמך ומיומן תספק לכם את ביטחון שעשיתם כל מה שניתן על מנת להרשים, והבאתם את עצמיכם בצורה האמתית ביותר. תרגום מאמרים מעברית לאנגלית  עדיף שיעשה רק על ידי חברה מקצועית אשר מחזיקה צוות מיומן ונמרץ.

תרגום בגוף הסרט

בכל ענף ישנו צורך במתרגמים איכותיים. בעיקר כאשר מדובר במקצועות של כתיבה, דיבור ואפילו כאשר יש צורך לשאת נאום מול קהל.  פוליטיקאים רבים לא באמת יודעים אנגלית, מה שלעיתים גורם לטעויות מביכות ומצחיקות. אנשי עסקים גם המוצלחים שבהם ייעזרו תמיד בשירותו של מתרגם זה או אחר שיבטיח את העברת המסר הנכון.

כשאתם צופים בסרט אמתי (לא תרגום פיראטי) בבית הקולנוע תוכלו מיד להבחין שמדובר בתרגום קולח שמאפשר צפייה חלקה בסרט תוך הבנה אמתית של כל מה שמתרחש בו. תרגום פיראטי לעומת זאת הוא אמנם מביא את הסרט מהר יותר לקהל, אך לוקה בטעויות שבמקרה הטוב מביכות ובמקרה הגרוע מוציאות את כל ההקשר של הסרט.

למה אפליקציית סמארטפון משתלמת יותר מאתר אינטרנט?

עידן הסמארטפונים כבר כאן, וכבש את העולם

פיתוח אפליקציות (וגם תחום ה-Web למובייל) הוא תחום משמעותי בגלל שעסקים ומפתחים לא יכולים להתעלם מהנוכחות המשמעותית של הסמארטפונים. המפתח צריך להכיר להסתגל לתנאים המיוחדים שהסמארטפונים מציבים (כמו מימדים שונים, מאפייני שימוש שונים ויכולות שונות). בתוך עולם המובייל יש לעסק שתי אופציות- להתאים את אתר ה-Web למובייל, או לפתח אפליקציה. מה שבטוח שבכל מה שקשור לטלפונים סלולאריים, אם אתה לא שם אתה לא קיים. בכתבה זו ננסה להבין איזה תחום משתלם יותר- פיתוח אפליקציות או פיתוח אתרי Web.

אז למה אפליקציה ולא אתר?apps-2558373__340[1]

 • פיתוח אפליקציות עבור חברות יכול להגדיל את מס' הלקוחות הפוטנציאלים לשימוש בשירות שהן מציעות. לפי כתבה שפורסמה בנושא ב- Mobilesmith משתמשים מעדיפים אפליקציה מאשר אתר בשימוש במובייל. ב-Forbes פורסם כי משתמשי סמארטפונים נמצאים 86% מזמנם עם האף במכשיר באפליקציות (לעומת אתרים מהדפדפן).
 • לא רק האיכות, גם הכמות- בשנים האחרונות הייתה עלייה חדה במשתמשי הסמארטפון, שב-2015 כבר עקפה את משתמשי ה-Desktop, לפי האתר Smartinsights.
 • יותר קל למשתמש לעשות התאמות של האפליקציה לצורת השימוש האישית שלו, ובכך גם מתאפשר מעקב יותר מפורט על השימוש בשירותים ובתכנים של האפליקציה. כמו-כן המיקום הגיאוגרפי במן אמת מוסיף פילוח גיאוגרפי של המשתמשים.
 • שליחת התראות- בעוד פרסומי מייל צונחים באפקטיביות שלהם, אפליקציה מאפשרת לשלוח יותר התראות, קצרות וממוקדות.
 • שימוש בתכונות המכשיר- לאפליקציה יש את היכולת להשתמש במצלמה, מפה, אלבום תמונות, אנשי קשר ועוד מאפיינים שהנייד מציע. לא רק שהיכולת הזו יכולה לשפר את חוויית המשתמש, היא גם חוסכת ממנו את הטרחה שהיה לוקח לו לבצע את הקישור בין פעולות אלה לאתר Web.
 • לעבוד בלי אינטרנט- ברגעים שאין חיבור לאינטרנט (ולפעמים יש גם רגעים כאלה…) ניתן לפתח לאפליקציה יכולת לעבוד במצב Offline.
 • עצמאות- בעוד שאתר Web נשען על הדפדפן לביצוע פעולות מסויימות, כמו רענון הדף, חזרה אחורה וכד', באפליקציה יש למפתח חופש לעצב כרצונה החופשי את כל האופציות האלו, בהתאם לעיצוב הייחודי של המותג.
 • ניתוב המשתמשים- באפליקציה יותר קל לנתב את המשתמש בצורה מהירה ויעילה למקור אחר רצוי כמו רכישה, פרסומות המקשרות לאתר אחר ועוד.
 • להישאר במודעות- כשהמשתמש מוריד את האפליקציה, גם אם הוא לא נכנס אליה- הוא עדיין חשוף ללוגו של החברה על מכשירו. גם אם הוא לא שם לב, נוכחות המותג מלווה אותו וכשיצטרך את השירותים הרלוונטיים יזכור למי עליו לפנות.
 • מהירות- אפליקציה שתוכננה ופותחה נכון יכולה לעבוד מהר יותר מאתר דפדפן. סיבה מרכזית היא שפיתוח אפליקציה ה-Data מאוחסן לרוב מקומית במכשיר, בעוד באתרים האחסון הוא לרוב בשרתים אינטרנטיים חיצוניים.

משתלם להיות מפתח אפליקציות

פיתוח אפליקציות משתלם עבור בעלי עסקים, רווחי ומהיר יותר כפי שניתן לראות. להרבה חברות מוטב להשקיע יותר באפליקציה טובה מאשר באתר המיועד לשימוש במובייל. מסיבה זו שוק האפליקציות גדל ויחד עמו הדרישה לאנשי ומשרות הפיתוח למובייל. קורס פיתוח אפליקציות מעשי יעניק ללומדים בו את כל הכלים, ידע נרחב ויכולות מעשיות שמאפשרים להשתלב בשוק העבודה כמה שיותר מהר. גם יזמים ועצמאים יצאו מהקורס עם פרויקטים שיכולים להוות בסיס לפיתוח אפליקציה שתעמוד פני עצמה בחנויות האפליקציות.

איך מקדמים עסקים?

בימים של רשתות חברתיות ובזמן שכל חיפוש מתבצע באינטרנט, חשוב לדעת כיצד מקדמים עסקים בצורה הטובה ביותר. במאמר הבא נסביר מדוע קידום אתרים לעסקים ברשת חשוב במיוחד, וניתן כמה טיפים טובים לשיווק וקידום עסק באופן עצמאי.

מדוע קידום עסקים ברשת חשוב?

אם בעבר קידום, פרסום ושיווק עסקים היה מתחיל ונגמר בשירותים של משרדי פרסום שכללו: מודעות, שלטי חוצות, פרסומות ברדיו או בטלוויזיה וכדומה, הרי שכיום אתם כבעלי עסק יכולים לוותר על כל אלה, ולבצע שיווק ברשתות החברתיות ודרך אתרי האינטרנט. כיום ישנם פלטפורמות מעולות לשיווק עסק, שמגיעות לתודעתם של לקוחות פוטנציאליים ושל לקוחות קיימים.

אז כיצד משווקים?

תכנים באתר – אחת השיטות הראשונות לשיווק היא דרך תכנים באתר האינטרנט. על מנת להעלות תכנים טובים שיגיעו לכמה שיותר קהלי יעד, חשוב לבצע מחקר מילות מפתח כדי להבין אילו מילים חשוב להכניס לתוכן. שימו לב שאתם מבצעים מחקר מילות מפתח שיוביל לכך שתוכלו להתמודד עם התחרות, וזאת בכך שתמקדו כמה שאפשר את מילות המפתח בתחום שלכם.

פרסום ברשתות החברתיות – כפי שהזכרנו, כיום קל ופשוט יותר לפרסם עסק וזאת באמצעות פרסום ברשתות החברתיות. כדי לעשות כן יש לפתוח חשבון עסקי, ולהתחיל לשווק אותו על ידי העלאת תכנים, תמונות, פוסטים והודעות על מבצעים. את הדף העסקי חשוב לתחזק ולפרסם בו לפחות 3 פעמים בשבוע, תוך שאתם מפרסמים את העסק בקבוצות שמטרגטות את קהל היעד שלכם.

קישור מהרשתות החברתיות – פרסמתם פוסט אודות מבצע? חשוב תמיד לקשר את הפוסט לאתר שלכם. הכניסו פוסט שבסופו תוכלו להוסיף קישור לאתר ולמוצרים שאת משווקים.

שמרו על קשר טוב עם הלקוחות – חשוב מאד לשמור על קשר עם הלקוחות, להשיב בצורה אסרטיבית להודעות שנכנסות, לנסות לייצר מועדון לקוחות על ידי צירוף לקוחות חדשים דרך פוסטים, ולשמור על קשר עם לקוחות באמצעות ניוזלטר אותו תשלחו ללקוחות שלכם על בסיס שבועי. הניזולטר שנשלח במייל ללקוחות ממועדון הלקוחות עליו להכיל תכנים שבתוכם טיפים, עצות טובות הקשורות לעסק, הודעות על מבצעים והודעות על הטבות.

שחזור מידע – מי צריך את זה ולמה

כמה פעמים קרה לכם, שעברתם על המחשב שלכם וגיליתם שבטעות מחקתם ממנו מידע חשוב או שווירוס או תקלה אחרת גרמה לכך שמידע חשוב נהרס ונעלם? לכל אחד מאיתנו זה קרה בצורה כזו או אחרת, ולכן חשוב שנכיר את האפשרות של שחזור מידע.

מדובר בתחום שזוכה להצלחה גדולה, בין היתר בזכות העובדה, שלא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתמודדים עם אובדן מידע כזה או אחר, ברמות שונות. הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מצב בו מידע חשוב הולך לאיבוד או נהרס, אין לנו דרך לשחזר אותו אלא באמצעות שימוש בכלים חיצוניים של שחזור מידע. כאן המקום לומר, שהשירות הזה ניתן הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים מתחומים שונים.

הרעיון של שחזור מידע הוא פשוט, מידע שנמחק או נהרס, משאיר אחריו עקבות במערכת, אפשר למצוא את העקבות ולשחזר אותן, לעיתים תוך כדי בניית חלקים מתוך המידע שהלכו לאיבוד ונמחקו לגמרי. מדובר בתהליך לא פשוט שיכול לקחת זמן ולא מבטיח תוצאות מלאות. על פי רוב ההצלחה של שחזור מידע עומדת על סביב שמונים אחוז בנקודה האופטימית. הכוונה היא, שרק שמונים אחוז מכלל המידע ניתן לשחזר באופן אמיתי ומלא.

תהליך של שחזור מידע מתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים שמכירים את התחום, ומבינים בדיוק מה לחפש, כיצד לחפש, וכיצד להשתמש במידע שנמצא על מנת לשחזר אותו כך שהוא יבנה את עצמנו מחדש על פי הצורך.

חשוב לבהיר, שחזור מידע לא יכול לשחזר את כל המידע והוא גם לא יכול לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לבנות את המידע מחדש. בסופו של דבר, אנחנו יכולים להשתמש בחלקיקי מידע, מתוך כוונה לשחזר חלקים ממנו.ייעוץ עסקי לחברות סטארט אפ

מי משתמש בשחזור מידע

שחזור מידע, כאמור, הוא תחום מקיף ורחב, כזה אשר נמצא בשימוש בלא מעט תחומים במשק, עסקים רבים נאלצים להשתמש במידע זה, בין אם זה בגלל שהם מוחקים פריטי מידע חשובים ובין אם זה בגלל שהם מותקפים תדירות על ידי גורמים מבחוץ. זו גם אחת הסיבות העיקריות מדוע לקוחות פרטיים משתמשים באופציה של שחזור מידע, בפרט כשהמערכות קורסות, קרי, אם כונן קשיח נהרס, יהיה צורך לבצע שחזור מידע, אם זה אפשרי.

נקודה שחשוב לזכור, שחזור מידע יכול לשחזר גם חלק מן המידע אשר קיים במערכת. זה אומר, ייתכן ואנחנו נזמין שירות שחזור מידע אך לא רק שהוא לא יצליח לבצע את השחזור אלא שהוא ישחזר חלק קטן מהמידע, ייתכן ולא נוכל לעשות בכך שום שימוש וייתכן שנוכל להדביק חלקים של קבצים וליצור קובץ מידע אחד משוחזר. זה לא פשוט ולא תמיד אפשרי, אך אנחנו יכולים להשתמש בכלים שונים שעומדים לרשותנו בשביל לעשות כך.

מהם השינויים בין קידום אתרים אורגני כיום לקידום בעבר?

אחת לכמה שנים גוגל מבצעים עדכונים חשובים באלגוריתם על מנת להתאים את הליך הקידום לרוח התקופה. כך למשל שינויים שונים וחשובים שנכנסו בשנים האחרונות לתוקף ונמצא כי חברות קידום רבות כבר מתחילות לעבוד לפיהן דרך קבע עם כל לקוח שלהן. גם לכם, בין אם אתם מקדמים את האתר שלכם באופן עצמאי או שאתם מקדמי אתרים במקצועכם, רצוי שתשימו לב לשינויים ולדגשים החשובים מהשנים האחרונות.

איכות הקישור ולא הכמות:

אחד השינויים היותר גדולים שנעשו בקידום האורגני של היום לעומת הקידום האורגני בעבר היא שינוי בדפוס בניית הקישורים לאתר שאנו מקדמים. כך למשל כיום מנועי החיפוש מעדיפים קישור אחד איכותי על פני עשרות או מאות קישורים פחות איכותיים. במילים אחרות, קישור אחד איכותי מאתר מוכר, סמכותי, וותיק ומוביל יכול לספק לכם הרבה מאוד נקודות זכות בקידום האתר, משהו שיכול להיות שווה למאות קישורים מאתרים פשוטים בעלי סמכות נמוכה.

חשיבות התוכן באתר:

התוכן מאז ומתמיד היה חשוב אך כיום ישנם סוגים שונים של תוכן כמו תמונות, ווידיאו ואודיו שגם הם חשובים בכל אתר כיום. גיוון התוכן באתר חשוב הן לתפעול טבעי ושוטף של האתר בעיניי מנועי החיפוש והן כתרומה לשיפור חוויית המשתמש באתר. הקפידו על תוכן איכותי ומסודר וכן היררכיה ברורה של ביטויי המפתח המקודמים לכל עמוד על מנת שלא תהיה התנגשות של אופטימיזציה בין עמודי האתר.

פלטפורמות מומלצות לקידום:

אנשים חושבים שמומלץ לקדם אתרים רק בוורדפרס אולם את גוגל לא מעניין על איזו פלטפורמה בנוי האתר שלנו כל עוד הוא מספק חוויית משתמש טובה ואיכותית ללקוח. לכן אם אתם נתקלים בפלטפורמות שקיבלו שם רע לאורך השנים, הרי שכיום עם מרביתן אפשר לעבוד ולקדם את האתר ככל פלטפורמה אחרת.computer-767776__340[1]

חשוב לבדוק שהפלטפורמה מונגשת לציבור הרחב ככל שניתן ולא אתם עלולים למצוא את עצמכם בחיפוש אחר שירות הנגשת אתרים שיוביל אתכם לעלויות גבוהות ממה שציפיתם, מומלץ להתייעץ עם המתכנת ולבדוק עד כמה הפלטפורמה איתה הוא עובד מותאמת לנגישות וכמה תעלה עבודת השלמה להנגשת האתר במלואו

רשתות חברתיות ושיתופים:

לאורך השנים האחרונות התפתחו באופן משמעותי הרשתות החברתיות והעשירו את העולם שלנו בכך שניתן להתחבר לאנשים שונים בתחומי עניין דומים לשלנו בקלות ומהירות. כמו כן ניתן לשתף תוכן לחברינו ולהמליץ על מקורות שונים ברשת למה שאנו חושבים שעשוי לעניין/להצחיק/להועיל למעגל החברים שלנו. לכן כיום מומלץ שבכל אתר יהיו כפתורי שיתוף לרשתות חברתיות, דבר שעשוי לסייע משמעותית לא רק לקבלת תנועה בחינם לאתר אלא גם לקידום האורגני של האתר.

 

 

קמטי הבעה – אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש

 

רובנו לא חושבים על כך יותר מדי, אך העור הוא אחד הדברים החשובים ביותר בגוף שלנו. הדבר נכון פי כמה כאשר אנחנו מדברים על הפנים שלנו. הפנים שלנו הם דבר חשוב ביותר ואנחנו צריכים להבטיח כי העור שלנו בהם יהיה כמה שיותר טוב. אך הצרה היא שככל שאנחנו מתבגרים כך צצים להם עוד ועוד קמטי הבעה. קמטי הבעה הם צרה צרורה המשפיעים על האופן שבו הפנים שלנו נראות ועל כך כמובן יש להצר. כאשר אנחנו נמצאים בחברתם של אנשים אחרים, הרי שהדבר שהם ישימו לב אליו יותר מהכול זה הבעות הפנים שלנו. אם מתלווים להבעות הפנים הללו קמטים הרי שמדובר בבעיה אליה אנחנו צריכים להיות מודעים ולטפל בה בהקדם בכדי להבטיח כי לא יהיו לנו קמטי הבעה שיציקו לנו ויפריעו לנו.

איך אדע שעלי לטפל בקמטים?

שאלה מרכזית היא איך אדע שעלי לטפל בקמטים, התשובה היא שהדבר תלוי בכם בלבד. ישנם כאלה שקמט אחד מציק להם וישנם כאלה להם הרבה קמטים לא מפריעים. עליכם לדעת עם עצמכם מהו הדבר המועדף לכם וכך לבחור לטפל בקמטים. כמובן שתמיד ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע, כגון קוסמטיקאים אשר ימליצו לנו מתי לטפל בקמטים. איש מקצוע יכול לעזור לנו במידה רבה להחליט באיזה קמטים לטפל וכך לעזור לנו לקבל החלטה מושכלת.

טיפול בקמטי הבעה – בכדי להבטיח כי הקמטים ייעלמו

בכדי להילחם בקמטי הבעה אנחנו צריכים לעשות טיפול בקמטי הבעה אצל פרופסור קשוק. טיפול בקמטי הבעה צריך להיעשות על ידי רופא פלסטיקאי המומחה בזה ויכול להבטיח כי קמטי ההבעה שלנו ייעלמו. ככל שתטפלו בקמטי ההבעה כך תרגישו יותר טוב. בכדי לטפל בקמטי ההבעה בצורה הטובה ביותר אנחנו צריכים לבחור את הרופא הטוב ביותר. הרופא האיכותי ביותר שיכול לעזור לנו במידה הרבה ביותר הוא כזה שהוא בעל ניסיון רב ביותר. רק רופא איכותי יבטיח כי הקמטים שלנו ייעלמו וכי אנחנו לא ניקלע לקשיים איתם וזהו דבר בעל משמעות רבה עליו אנחנו צריכים לחשוב.

למה אתם חייבים בניית אתר לעסק?

עד היום ניהלתם את העסק שלכם בלי אתר?
הייתם בטוחים שעצם העובדה שהרבה אנשים מכירים אתכם ואת מה שאתם עושים זה באמת מספיק טוב? אם כך, כדאי שתדעו שזה כלל לא מדויק. על מנת שתוכלו להגיע כמה שיותר רחוק, להגדיל את העסק וגם לגרום לכך שעוד ועוד אנשים יפנו אליכם, אתם צריכים להזמין שירותי בניית אתר.

בניית אתר אינטרנט משמש לא רק בתור סמל סטטוס ואתם צריכים שיהיה לכם אתר לא רק בגלל שהלקוחות שלכם מצפים לכך.
בכוחו של האתר גם לגרום לכם לגידול משמעותי בהכנסות ולכן אנחנו מציעים לכם לפנות עוד היום אל המומחים בתחום.

מדוע עדיף להקים אתר אינטרנט בעזרת המומחים?

אין ויכוח על כך שאם תשקיעו קצת זמן, תקראו אונליין ותראו סרטונים בנושא, הרי שתוכלו להקים לבד את אתר האינטרנט שלכם.
עם זאת, האם זה באמת כדאי?
לא בטוח. העניין הוא שבימינו אפילו גולש מממוצע שייכנס לאתר שלכם יוכל לקבוע תוך שניות ספורות האם מדובר על אתר מקצועי או לא ולכן עדיף להשקיע. חלק מהמטרה של בניית האתר היא ליצור לעצמכם ולעסק שלכם רושם רציני ואמין, אז מה פתאום שתזלזלו בעניין הזה?
כאשר מפקידים את משימת בניית האתרים בידי מי שיש לו ניסיון וידע אפשר להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת יותר וזה כדאי.
שימו לב, בעת בחירת חברת בניית האתרים, שאתם פונים אל חברה שמגיעה עם הרבה המלצות של לקוחות אחרים.

פריוריטי

איך יודעים ממי כדאי להזמין שירות בניית אתרים ?

בניית אתר זה מסוג אותם הדברים שהיום יש כבר הרבה מאוד חברות שיכולות לעזור לכם, מה שאומר שקיים בלבול לא קטן, כי מה אתם באמת מבינים בענף הזה?
ואיך תוכלו לדעת ממי אתם רוצים להזמין את השירות? בניית אתר זו עבודה שכדאי להשאיר בידי:

 • מי שלמד את התחום
 • מי שעוסק בו מזה שנים
 • מי שאתם אוהבים את סגנון העבודה שלו

בנוסף לכך, בעת הזמנת שירותי בניית אתר אינטרנט לעסק בהחלט כדאי יהיה לבדוק האם תוכלו גם להזמין שירותי קידום אתרים. קידום של אתר זו עוד עבודה חשובה כי אתם לא באמת חושבים שזה שיהיה לכם אתר זה יספיק.
בפועל בימינו יש כל כך הרבה אתרי אינטרנט שעוסקים בכל תחום כך שהתחרות ביניהם לא פשוטה ולכן יש לפעול למען קידום האתר בצורה מקצועית.

 

 

בניית אפליקציות – חשיבות ממשק המשתמש

כאשר אנחנו פונים אל חברה חיצונית שתבנה לנו אפליקציות ישנן דברים רבים אליהם אנחנו צריכים לשים לב בכדי להבטיח כי האפליקציה תהיה איכותית וטובה. אך אחד מאותם דברים עליהם אנחנו צריכים לשים דגש בכדי שהאפליקציה תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש הוא ממשק המשתמש של האפליקציה. ישנה חשיבות מכרעת לממשק המשתמש של האפליקציה ולאיכויות שלו. עלינו לדאוג כי האפליקציה תהיה נוחה לשימוש וכי המשתמשים יוכלו לעשות בה שימוש נוח וקל. ככל שהאפליקציה תהיה יותר נוחה לשימוש כך אנחנו נהיה בטוחים כי היא תענה על הצרכים של המשתמשים יותר בקלות. זהו דבר בעל משמעות אדירה עליו אנחנו צריכים לחשוב ולפעול בהתאם לו. אל תתפשרו על איכות בניית האפליקציות ועל איכות ממשק המשתמש שלכם מכיוון שיש לו חשיבות מכרעת והדבר יכול להשפיע על איכות ההרגשה של הלקוחות שלכם בצורה גדולה.  

בניית אפליקציות – חשיבות מחקר השוק

כאשר אנחנו בונים אפליקציה, לא די להסתכל על איכות ממשק המשתמש אלא יש להסתכל על דברים נוספים. אחד הדברים החשובים ביותר עליהם אנחנו צריכים להסתכל הוא מחקר השוק שאנחנו צריכים לעשות לפני שאנחנו בונים את האפליקציה. אנחנו צריכים להסתכל על המתחרים שלנו, על המוצרים השונים בשוק ולא פחות חשוב מכך על הלקוחות שלנו. ככל שנדאג לבצע דברים אלו, לנתח אותם וליישם אותם באפליקציה שלנו כך נהיה בטוחים כי בניית האפליקציה הינה יותר איכותית ולנו יהיה קל יותר לבנות אותה כהלכה. ישנה חשיבות גדולה למחקר שוק איכותי שאנחנו צריכים לבצע לפני בניית אפליקציה ויש לתת לחברה מומחית לבצע זאת בכדי להבטיח כי המחקר יבוצע כהלכה וכפי שצריך.

בניית אפליקציות – חשיבות הגנת הסייבר

דבר נוסף שחשוב מאוד לשים אליו לב הוא נושא הגנת הסייבר על האפליקציה. ככל שנדאג לשמור על אבטחת המידע בצורה יותר טובה כך נהיה בטוחים כי האפליקציה שלנו יותר בטוחה לשימוש. ישנה חשיבות גדולה לכך שהמשתמשים יהיו בטוחים וכי לא יגרם להם כול נזק משימוש באפליקציה ואנחנו צריכים לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו בונים אפליקציה חדשה.

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך 

הלוואות

 

מצבים שונים ביום יום, גורמים לכך שאנשים יזדקקו להיעזר עם מימון בגלל לחצים כלכליים. יוקר המחיה, המשכורות הנמוכות של אנשים ממוצעים, הם אלה שגורמים לאנשים רבים לבקש הלוואות אם מהבנקים בהם מתנהל החשבון של כל לווה, או אם באמצעות חברות חוץ בנקאיות.  גם מימון באמצעות החזר בשקים, ניתן למצוא ע"י חברות חוץ בנקאיות שהן וותיקות וניתן למצוא עליהן  מידע ברשת.

 

היתרון הבולט היום במתן מימון למטרות שונות, אם באמצעות הבנקים או חברות מימון אחרות הוא, שאין צורך בערבים.

 

רוצים הלוואה והבנקים מקשים? יש מקומות אחרים

 

כמה זה יכול להרגיז, כשאתה מנהל חשבון בנק במשך שנים, אך כשאתה מגיע לבקש הלוואה מהפקיד או הפקידה, אתה נתקל בסירוב. גם הבירוקרטיה בכל ההליכים של קבלת הלוואות, יכולים להיות מתישים. האופציה הטובה ביותר היא להתעניין בכמה חברות שמעניקות מימון חוץ בנקאי, כגון: חברות הביטוח, חברות האשראי, חברות מימון חוץ בנקאיות, הלוואה ממקום העבודה וכדומה.

 

ניתן למצוא חברות מימון שמחברות בין אנשים. הכוונה היא אנשים שיש להם כסף פנוי והם מלווים לאנשים שונים, חברות אללה מחברות ואחראיות על החזר ההלוואה. סידור זה הוא מעולה, היות ושני הצדדים מרוויחים, הן המלווה שמרוויח יותר על כספו והלווה שהיה זקוק במידי להלוואה עם פרישת תשלומים נוחה וריבית אטרקטיבית.

 

הלוואת בלון? למי זה מתאים

 

ניתן למצוא מסלולים שונים של הלוואות, כמו למשל הלוואת בלון שעליה מקבלים את הכסף במידי. את ההחזר נותנים בסיום תקופת ההלוואה. הלווה נותן לגוף הפיננסי מממנו לקח את המימון כאשר הוא משלם על הריבית בלבד. הלוואת בלון, נקראת בשם נוסף "הלוואת גרייס" יש לדעת, כי הלוואה זו, אינה מתאימה למי שזקוק לסכום מידי מי שלווה את הסכום בהלוואת בלון, צריך לדעת כי ייכנס לו סכום לבנק, השווה לסכום הקרן, רק אז הוא יוכל לקחת הלוואה זו.

 

כאשר מדברים על מימון למטרות השונות, כדאי לזכור כי הלוואה, יכולה להיות גם למשכנתא, כאשר זוגות מעוניינים לשמוע על הלוואה זו, מהבנק בו הם מתנהלים או באמצעות בנקים שמתמחים במשכנתאות. כמו בכל מוצר, על הלווה לבדוק היטב היכן כדאי למצוא את הריביות הנמוכות ביותר בהשוואה לבנקים וגופי מימון אחרים.  אם אתם מעוניינים בסכום גבוה של סף, כדאי, כי תתחילו להתעניין מול יועצים בלתי תלויים בתחום הפיננסי, היות והם אלה שימצאו לכם את החברה או הבנק עם הריבית הכי משתלמת ופרישת תשלומים נוחה. יש לדעת כי התשלום ליועץ פיננסי בלתי תלוי, שווה כל שקל וכדאי ביותר.

מהי בניית אפליקציות ללא שורת קוד?

אין כמעט כיום עסק שלא מעוניין שתהיה לו אפליקציה שתשרת אותו בצורה הטובה ביותר. פיתוח אפליקציה איכותית תשדרג את העסק בכמה דרגות ותבטיח כי אנחנו נגדיל את שורת הרווח באופן נרחב. ככל שהאפליקציה של העסק שלנו תהיה יותר טובה כך אנחנו נבטיח כי נקבל מוצר יותר איכותי וכך נבטיח כי הלקוחות יותר יאהבו את העסק שלנו ויחזרו להשתמש בשירותי האפליקציה ולמעשה בשירותי העסק שלנו. בשנים האחרונות נפוצו שירותים שונים של פיתוח אפליקציות ללא שורת קוד. בפיתוח זה כל אחד יכול לבוא ולבנות אפליקציה על פי תבנית מוכנה של האפליקציה וכך להתאים אפליקציה לעסק שלו. זהו שירות חדש יחסית וימים יגידו אם הוא מוצלח, אך אנו רוצים להצביע על בעיה בשירות זה ואת זאת נעשה בפסקה הבאה.

מה הבעיה עם שירות זה?

פיתוח אפליקציות ללא שורת קוד טומן בחובו מספר בעיות אליהן אנחנו חייבים להיות מודעים. ראשית הבעיה המרכזית היא שהאפליקציה שנבנה לא תהיה מותאמת לעסק שלנו באופן ספציפי, כך אנחנו ניקלע לבעיה חמורה ולא נוכל לנהל את האפליקציה לפי ההעדפות האישיות שלנו. ברגע שאנחנו לא יכולים לקבוע איך תיראה האפליקציה ולהחליט להכניס בה שינויים מיוחדים אנחנו ניקלע לקשיים מרובים ולא נדע מה לעשות. זוהי בעיה חמורה עליה צריך לתת את הדעת ועלינו להיות מודעים אליה כאשר אנחנו יוצרים אפליקציה כזו או אחרת.

אז מה הפתרון לפיתוח אפליקציות?

אז כיצד אנחנו יכולים לפתח אפליקציות בצורה איכותית ולהתגבר על בעיה זו? התשובה היא שהדרך הטובה ביותר להתגבר על פיתוח האפליקציה היא באמצעות פניה לחברה אשר תהיה מומחית בתחום ותוכל לעזור לנו לפתח את האפליקציה הטובה ביותר שיש. חברה איכותית תעצב לנו אפליקציה המותאמת אישית לנו ותוכל לעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אנחנו מודעים לאפליקציה אנחנו יודעים בדיוק כיצד האפליקציה תיראה ואנחנו נהיה בטוחים כי האיכות שלה תהיה הגבוהה ביותר שיש. אל תתפשרו על איכות האפליקציה שלכם ופנו אל חברה שתבצע זאת בשבילכם בכדי להבטיח כי האפליקציה תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

מאמר נוסף שיכול לעניין אותך- מה זה פיתוח אפליקציות מורכבות?

המתנה הכי שווה שתוכל לקנות לעצמך לחג

רוב האנשים המבוגרים שעובדים שעות רבות ביום כדי לממן את חיי המשפחה זקוקים מידי פעם לחופשה ולפינוקים כי אחרת פשוט לא יהיו לנו כוחות להמשיך הלאה. לכן ברור מדוע גם אתה חושב האם לא הגיע הזמן שתקנה לעצמך מתנה מיוחדת והאמת היא, שאין כמו חג הפסח בשביל זה. האביב כבר כאן, הכול פורח וזה בדיוק הזמן הכי טוב שיש להתחדש עם מתנה מדליקה כמו iphone 6s, אז למה אתה מחכה? זה לא משנה אם עד היום בכל האייפונים שלך לא לגמרי ניצלת את כל היכולות כי המכשיר החדש הזה שמחכה לך הוא לא משהו שכדאי יהיה להתעלם ממנו.

כל היתרונות של מכשיר מודרני כל כך

כשמדברים על קניית iphone 6s אומנם מדברים על הוצאה כלכלית לא קטנה אך מנגד – מדברים גם על מכשיר משוכלל ביותר. תוכל לעשות כל מה שתרצה עם המכשיר הזה, בין אם זה להוציא שיחות, לקבל, לגלוש באינטרנט או להשתמש במצלמה הנפלאה שיש לו. לכן, אם נמאס לך מהמכשיר הקודם שהיה לך ואם אתה רוצה להתקדם הלאה, האייפון הזה זו הבחירה הכי טובה שתוכל לחשוב עליה. בנוסף לכך, גם אם מה שאתה מחפש היום זה דווקא את מתנה המושלמת לאשתך ולא לך, הרי שאייפון כזה יוכל לעשות את העבודה. אין אדם שלא היה שמח לקבל ממך מתנה כזאת כך שכל מה שנותר לך לעשות זה לבחור את הצבע ואת גודל הזיכרון שלו אתה זקוק.

איפה קונים מכשירים כאלה?

השאלה האמיתית בקניית טלפונים ניידים חכמים היא איפה כדאי יהיה לבצע את הרכישה והאמת היא שיש אופציות רבות ומגוונות. אתה יכול לבחור בין קנייה פיזית בחנות בישראל לבין קנייה בחו"ל או אפילו קנייה אונליין. כדאי כמובן להשוות מחירים ולראות איפה זה יוצא לך יותר זול לקנות אייפון 6s אך בהחלט חשוב גם להתייחס לשאלת האמינות של המקום שבו אתה עומד לבצע את הרכישה. זה נכון בעיקר אם אתה חושב על קנייה באינטרנט כי מדובר על סכום לא מבוטל ועדיף להבטיח שאתה קונה באתר אמין.

פתרונות הבינה העסקית של מייקרוסופט Microsoft BI

היום זה כבר ידוע שהתחרות בין העסקים השונים מובילה לכך שכל בעל עסק יצטרך להתאמץ יותר. העניין הוא לא רק למצוא את הלקוחות הראשוניים שיפנו אלינו אלא גם לשמר אותם ואף לנסות ולהגדיל את היקף האנשים שפונים לקבל מאיתנו שירות. לכן, אם גם אתם מנהלים היום עסק ומנסים להבין איך תוכלו להגדיל אותו, הגיע הזמן שתעשו שימוש בכלים המשוכללים של מייקרוסופט בכל מה שקשור לבינה עסקית. ניתן לראות שיש שלוש קבוצות של כלי עבודה שמחכים לכם במייקרוסופט מבחינת הבינה העסקים והן:

 1. כלים שמיועדים לאסוף את המידע

 2. כלים שמיועדים לבנות מודלים

 3. כלים של ויזואליזציה של כל הנתונים שנאגרו

אתם יכולים להיות בטוחים שאם תבחרו את הכלים הטובים ביותר ניהול העסק שלכם יהפוך להיות ממוקד ומוצלח יותר. לכן לא כדאי לדחות את העניין ומומלץ לבדוק איזה סוג של כלי בינה עסקית יוכלו לסייע במקרה הספציפי שלכם.

מדוע אתם בכלל צריכים נתונים על הגולשים?

כידוע, בימינו התחרות על כל לקוח נעשית בעיקר באינטרנט וזה אומר שאם יהיה לנו מידע אודות הגולשים ואודות הלקוחות שלנו, נוכל לנצל אותו לטובת קידום העסק שלנו. לדוגמה: אם תדעו שבאיזה שלב הלקוח הפסיק את תהליך הרכישה באתר שלכם תוכלו להבין מה עליכם לשנות ותוכלו גם לדעת איך לפנות בעתיד לאותו לקוח. מהמידע הזה תוכלו להבין מה מעניין אותו, כמה הוא מוכן להשקיע ומה ניתן לנסות למכור לו. לכן איסוף המידע הזה ובמיוחד העיבוד שלו, יוכלו לקחת את העסק שלכם קדימה ולגרום לכם להצליח לעמוד בתחרות המורכבת שמקיפה אתכם.

איך לבחור את פתרונות הבינה העסקית המתאימים לכם

אם כל התחום של בינה עסקית נשמע לכם כמו סינית ואתם לא יודעים בכלל מאיפה להתחיל, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. יש היום לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם להבין מהן האפשרויות הקיימות שעומדות בפניכם ובצורה כזאת גם תדעו מה כדאי לכם לבחור. בסופו של דבר, אחרי שהמומחים יסייעו לכם, אתם תראו שהתוצאה הסופית תהייה עסק מקודם יותר. עסק שפונים אליו יותר לקוחות הוא עסק שמגדיל את הסיכויים שלו להרוויח ולמכור ולכן לא כדאי שתוותרו על כך.

מה זה תכנון מכני?

מהו תכנון מכני? רבים אנשי ההנדסה שרוצים לדעת מה כולל תכנון זה. לכן במאמר הבא נסביר על אופי התכנון ומה הוא כולל.

תכנון שהוא מכני, כולל בעצם את המסמך שבו מתכננים את המוצר ואת כל מה שהוא דורש, כאשר התכנון עצמו כולל את כל מה שצריך כל מנת להתחשב בגורמים הסביבתיים ובמשתנים השונים שכוללים: סביבה, מכונות, הנדסת אנוש, ואת הדרך שהמכונה או המוצר צריכים לעבור ולעבוד בה.

אפיון

תכנון זה כולל אפיון מדוייק ואת כל הטכנולוגיות והמפרטים השונים הכוללים גם את המערכות השונות שחייבים לעשות בהן שימוש על מנת להפעיל ולתפעל את המוצר או המכונה.

מה עושים בתכנון מסוג זה?

כאשר מבצעים את התכנון, חייבים לבצע אפיון מדויק של כל שלב ושלב בתכנון המוצר, בתכנון מבצעים, הגדרות אופטיות, יכולות, מחשבות, ובד בבד מניעים את המערכות ובונים נקודות שונות כמו למשל: נקודות כשל, נקודות תורפה במערכת, מבצעים מבחנים דרושים למערכת, בודקים את המכלול השלם, ומבצעים תכנון מכני  של כל המערכות הדרושות למכונה או למוצר.

בחינת המנגנונים

חשוב לציין שאחד השלבים בתכנון מחייב בדיקת כל המנגנונים ובחינתם. בשלב זה יש לבדוק מהם המנגנונים הבעייתיים ולתקנם. חשוב להרכיב מנגנונים ספציפיים, לקבל אישור על פעילות, ורק לאחר מכן ניתן לעבור לשלבים הבאים של בנייה ותכנון.

בדיקות וניסיון

לאחר מעבר אל שלבים אלה, ניתן לבדוק ולבצע טסטים למוצר או למכונות. את הבדיקות מתעדים על ידי שרטוטים, וחישובים שחלים על כלל השינויים והבדיקות לפני שעובדים לייצור המוני או לעבודה על המכונות. חשוב בנוסף לבנות אב טיפוס כדי לבדוק ולנסות אותו עוד לפני שעוברים לייצור המוני. בצורה זאת בלבד ניתן לעבוד ולייצר מכונות או מוצרים.

כיצד ניתן לעשות תכנון נכון?

כיום ישנן חברות המתמחות בתכנון מסוג זה. חשוב למצוא חברה המתמחה בפיתוח הנדסי, מכניקה, אינטגרציה והנדסת מערכות. חברה מסוג זה יכולה לסייע לכם בכל שלב בתכנון בין אם מדובר בבניית מערכת, מכשור, מכל סוג, מכונה או פיתוח מוצר.

כל היתרונות של שימוש במילון עברי אונליין

רבים הם האנשים העושים שימוש במילון. אתה לא חייב להיות עולה חדש על מנת להזדקק למילון. גם כאשר אנחנו רוצים לתרגם מילה מסוימת שנתקלנו בה באתר כלשהו, או כאשר רכשנו מוצר כלשהו שהוראות ההרכבה שלו הם בשפה זרה, במיוחד היום כאשר העולם כולו הפך לכפר גלובלי קטן ואנחנו מזמינים מוצרים מכל העולם כאשר תוך ימים ספורים הם כבר נמצאים אצלנו. בזכות המילון, השפה הזרה לא מהווה מחסום ואנחנו מסוגלים להבין מה כתבו לנו ומה נכתב בהוראות ההרכבה וכדומה.

כמובן שגם תלמידים נעזרים במילון בלימודי האנגלית ואף מורים ללשון ולכל שפה אחרת עשויים למצוא את עצמם עושים שימוש רב במילון.

בעולם הרפואה אנחנו גם מוצאים את הצורך במילון כאשר אל בתי החולים מגיעים חולים שלא תמיד מכירים את העברית על בוריה ולעיתים קרובות נדרש הצוות להסביר ולהבין את החולה דובר הרוסית או הערבית וברור שידיעת שפות לא נכלל בין הכישורים הנדרשים מן הרופא. אז איך בכל זאת הוא יבין את החולה ויוכל להסביר לו את מה שיש להסביר? כמובן בעזרת המילון!

היתרונות שבשימוש במילון עברי אונליין –

השימוש במילון עברי אונליין הוא הרבה יותר נוח ומהיר מאשר כל שימוש במילון מודפס אחר. אם לקחנו כדוגמא את הרופא, הרי שבעבר, כאשר היה עליו להסביר לחולה דובר הרוסית מילה מסוימת, היה עליו לדפדף בספר ולאתר את המילה ולתרגם אותה, מדובר היה בתהליך ארוך ומייגע ולכן וויתרו גם הרופאים על חיפוש של התרגום. כיום שהדבר פשוט כל כך, כאשר בהקשה קלה במחשב או בסמארטפון עולה המילה המבוקשת, אין צורך לחסוך בתרגום ואכן החולה מקבל הרבה יותר מידע בשפה המובנת לו.

גם התלמידים נהנים מאפשרויות תרגום מידיות ומהירות של מילים מבלי להתייגע עליהם זמן רב. מובן שהדבר משפיע גם על שיפור הלמידה שלהם בפועל.

יתרון מהותי נוסף זה שהמילון מקיף וגדול הרבה יותר מכל מילון מודפס. המילון האינטרנטי מתעדכן ומתחדש כל העת ועל כן יש בו הרבה יותר מילים מאשר במילון מודפס שיכול להתעדכן לכל היותר בהדפסה של המהדורה הבאה.

מה עושה מערכת לניהול לקוחות שתתקשו לעשות בעצמכם?

עסקים רבים עברו להשתמש במהלך השנים במערכת ניהול לקוחות. מערכות אלו החליפו את השיטות הישנות והקודמות של קשרי לקוחות, בין אם אלה היו שיטות יעילות יותר או פחות.

סביר להניח שחלק מהעסקים שבחרו לעבור ולהשתמש בשיטות אלו, עשו זאת, בין היתר, מתוך הבנה שעדיף לנהל את קשרי הלקוחות דרך תוכנות מחשב ולא בדרכים אחרות, רבים מהעסקים עשו זאת גם מתוך הבנה שככל שכמות הלקוחות גדלה, אין היגיון לעשות את זה בעצמם אלא הם צריכים להיעזר במערכות תומכות, מה עוד שהמערכת מציעה אופציות שונות שלא ניתן לבצע אותן לבד.

בחלק הבא אנחנו נציג מספר דוגמאות לכך, על מנת להבין מדוע שימוש במערכת לניהול לקוחות הוא עדיף על פני ניהול הקשר באופן עצמאי. נכון, שלעיתים קשר ישיר הוא דבר חשוב וחיוני, ולא מעט בעלי עסקים, בוודאי כאלה שנחשבים לאולד סקול, יטענו שאין דבר יותר חשוב מקשר אישי עם הלקוח, אך כפי שנראה מיד, זה לא תמיד יעיל ולא תמיד נכון.

למה נכון ומשתלם לעבוד עם מערכת ניהול לקוחות?

הבסיס הוא שמערכת כזו מאפשרת לנו לשמור פריטי מידע רבים. אנחנו לא צריכים לשמור אותם במחברות או בספרים, אנחנו יכולים לשמור הכל במערכת, דרך קטלוגים ופילוחים שונים. זו דוגמא טובה בשביל להבין מה המערכת יכולה לעשות שאנחנו נתקשה. נניח יש קהל לקוחות במקום מסוים שאנחנו רוצים לפנות רק אליו, המערכת תדע לעשות את הפילוח הנכון, בשביל שנוכל לשלוח רק לקהל זה מייל או הודעה בסלולר. אנחנו נתקשה מאוד לעשות את הפילוח הזה באופן ידני.

כמו שאמרנו, עם הזמן העסק צובר לקוחות רבים, ככל שהוא צובר יותר ויותר לקוחות, יש יותר פריטי מידע שנכנסים. זה לא פשוט להתמודד עם זה. המערכת מסוגלת לעשות את זה ובצורה יעילה.

נקודה נוספת היא הקשר האישי. מלבד העובדה שזה דורש מאיתנו הרבה זמן, כיום אנשים הרבה יותר עסוקים מאשר בעבר, הם לא בהכרח מחפשים את הקשר האישי. לכן הם ישמחו לקבל מייל או הודעה בסלולר ולא בהכרח שיחת טלפון. המערכת תעשה זאת בשבילנו. כך אנחנו שומרים על קשר עם הלקוחות שלנו בצורה יעילה.

שרטוט חשמל

 

שרטוט חשמל הוא הבסיס לכל עבודה הקשורה במעגלים חשמליים. מדובר למעשה במפת עבודה עבור כל מפתח ואיש מקצוע אשר עוסק במלאכה. על מנת לקבת את המוצר הסופי ברמה הגבוהה ביותר חשוב מאוד להיות מדוייקים בשרטוט החשמל וקיימת חובה על המשרטט להתחשב בכל מוצר טכנולוגי שניתן להשתמש בו במהלך פיתוח המוצר עצמו.

שרטוט החשמל הוא תהליך אשר מזכיר מאוד תכנון בנייה. הפעולות אותם עושים האדריכל והקבלן כאשר הם מתחילים לשרטט מבנה שעתיד להיבנות, מזכירות את הפעולות אותן עושה האחראי על השרטוט החשמלי. רק לאחר אפיון מדוייק אפשר בסופו של דבר לצאת לדרך, שכן ללא שרטוט חשמלי של 100 אחוז, עתיד המוצר הסופי להיתקל באין ספור בעיות שונות. בדיוק כמו מבנה שיבנה לאחר שרטוט אדריכלי לקוי.

השרטוט החשמלי, אם כך, הוא מפת העבודה שעל פיה ישק דבר. בתוך השרטוט עצמו ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של סימונים והדגשות, שמטרתם העיקרית היא לייצג חיבורים חשמליים ורכיבים חשמליים כאלו ואחרים.

כל מעגל חשמלי מורכב מאין ספור מערכות ורכיבים המתחברים בסופו של דבר למקור מתח. אותו מקור מתח הוא זה שמפעיל את הרכיבים והמערכות ומאפשר להם לפעול. על מנת לייצר את המעגלים נדרשת עבודת תכנון מירבית כאשר שרטוט החשמל הוא כאמור הבסיס שלה ובלעדיו לא ניתן להתקדם עם הפרוייקט.אביזרים לסלולר

לכל משך שרטוט החשמל ידרשו בעלי המקצוע לחשב עוצמות זרמים שונות האמורות לנוע דרך הרכיבים השונים. עולם החשמל מונה בתוכו חוקים רבים כמו חוק הזרמים של קירכהוף, חוק המתחים ועוד רבים וכל אחד מהם חייב להלקח בחשבון במהלך התהליך.

שרטוט חשמל אינו עבודה שניתן לבצע על רגל אחת. מדובר בתהליך שדורש הבנה גדולה בחוקים הרבים ובמתחים השונים וניתן לבצע אותו רק לאחר התמקצעות מוחלטת בתחום. מכיוון שמדובר בבסיס של כל פיתוח רלוונטי לנושא, נדרשת רמה גבוה של שליטה בחומר והידע כיצד לשרטט את המרכיבים אשר יביאו בסיומו של יום לתוצאה המיוחלת. לכן, חשוב מאוד לוודא כי בעלי המקצוע הנבחרים מקצועיים בתחומם ויכולים לספק את העבודה ביעילות.

כמה זמן אמור לקחת קידום אתרים עד שמתחילים לראות תוצאות?

קידום אתרים אורגני הוא תהליך שבו בעלי האתרים או מקדמים מטעמם מבצעים פעולות שונות כדי לעודד את מנועי החיפוש (ובראשם גוגל) לדרג את האתר גבוה יותר במנוע החיפוש. בדרך כלל הקידום עובד לפי ביטויי מפתח מסוימים אולם כיום מקדמים משלבים גם פעולות שונות שמסיימות לשיפור המוניטין הכללי של האתר דבר אשר עשוי לשפר את המיקום לכל הביטויים לאורך הזמן.

טכניקת השיווק של קידום אתרים אורגני נחשבת כיום ליעילה ביותר מבחינת שיטות השיווק השונות (אולי ביחד עם הקמפיין הממומן) ואפילו מספקת את יחס ההמרה הגבוה ביותר מבין שיטות השיווק השונות. החיסרון בטכניקה זו הוא העובדה שהיא עובדת לטווח הארוך.

כמה זמן צריך לחכות עד שנראה את מילת המפתח שלנו בעמוד הראשון?

ברוב הביטויים שתקדמו את האתר שלכם תוכלו להתקדם לעמוד הראשון של גוגל בתוך 6-12 חודשים אם אתם שוכרים חברת קידום טובה ומקצועית. בביטויים מסוימים התחרות כל כך גבוהה והמתחרים גם הם משקיעים כסף רב בקידום שכן הקידום בהם עשוי לקחת גם שנים.

קידום אתרים דורש סבלנות מכיוון שלא ניתן לחזות מראש היכן גוגל תמקם את האתר שלנו לביטוי מפתח מסוים. מה שכן אפשר לעשות ולשם כך עשרות אלפי בעלי אתרים בישראל ומיליוני בעלי אתרים בעולם שוכרים את שירותיהן של חברות הקידום – הוא לבצע פעולות חוקיות שונות לקידום המוניטין של האתר ברשת ובעצם כך – עידוד הקידום של האתר במנועי החיפוש.

כיצד נבחר בצורה נבונה את ביטויי המפתח לקידום?

מהירות הקידום של האתר תלויה קודם כל בבחירת מילות המפתח לקידום. מילות מפתח תחרויות מדי יהיו קשות מאוד לקידום ועשוי לקחת שנים עד שתראו תוצאות אם בכלל. מילות מפתח מסוימות יכולות לתת תוצאות תוך מספר חודשים. לא תמיד כמות מילות המפתח היא החשובה אלא איכות מילת המפתח ועד כמה אותה מילת מפתח, אותו ביטוי חיפוש למעשה, יכול להביא לכם קהל ממוקד. לדוגמה: אם אתם מקדמים תרופה לפסוריאזיס המחשבה הרווחת היא שצריך לקדם את האתר למילה "פסוריאזיס" אולם יכול מאוד להיות שאנשים רבים מחפשים מילה זו רק כדי ללמוד עוד על המחלה, כדי לעשות עליהם עבודה למשל, או עבור מישהו אחר – ואינם חולים בה בעצמם ולכן גם אינם מחפשים עבורה פתרון. ייתכן ומדובר באנשים שכבר יש להם תרופה שהם מרוצים ממנה או מנסים אותה כעת (ולכן לא מחפשים כעת אלטרנטיבה אחרת) אלא רק רוצים לקרוא עוד על המחלה. מכאן שאולי תרצו לקדם ביטויים כמו "פתרון לפסוריאזיס", "תרופה לפסוריאזיס", "תוסף תזונה לפסוריאזיס", "טיפול בפסוריאזיס" וכו'.

בחרו בקפידה את ביטויי המפתח שאתם הולכים לקדם והיוועצו עם איש מקצוע בתחום. רק כך תוכלו להבטיח קידום אפקטיבי ומהיר באופן יחסי. זכרו כי בכל מקרה קידום אתרים היא טכניקת שיווק הפועלת לטווח הארוך יותר.

וואווי P10 – למה לא צריך לחשוש ממותג פחות מוכר?

אנו בני האדם בתור צרכנים תמיד מסתכלים דבר ראשון על המותג, בין אם מדובר ברכישת משקה מסויים, רכישת בגד כזה, רכישת מכשירי חשמל ואפילו ברכישה של טלפונים סלולאריים חכמים.

ברוב המקרים, כאשר נשווה בין שני מוצרים שונים אותם אנו מעוניינים לרכוש רחשי ליבנו יניעו אותנו לרכוש דווקא את המותג המוכר יותר אותו אנו מכירים מהפרסומות ומשלטי החוצות. אך אם נניח לשנייה אחת בצד את עניין המיתוג ונסתכל על המפרטים הטכניים והנתונים היבשים של שני מוצרים כאשר האחד הוא מותג מוכר והשני פחות נוכל לגלות שהמוצר הפחות מוכר שאינו נחשב למותג יוקרתי יכול להיות לעיתים דווקא מוצר טוב יותר מזה שממותג בצורה יוקרתית ומכובדת יותר. לכן כאשר אנו רוצים מוצר מסויים כדאי לא רק להשוות בין מותגים אלא גם בין איכות המוצר ולא פחות חשוב הוא להשוות בין המחירים, והטלפון החדש וואווי P10 מסביר למה לא צריך לחשוש ממותג פחות מוכר. 

מסך טוב יותר

אחד הדברים שלקחו בחשבון כאשר יצרו את הדגם החדש בוואווי הוא חווית המשתמש אשר מקבלת משמעות שונה לגמרי בעזרת המסך המשופר שלה. מעבר לכך שדגם הפלאס משלב מסך קמור, הכרטיס הגרפי של הP10 חזק יותר ומאפשר למשתמש להנות מרזולוציה גבוהה מה שנותן לנו לצפות בסרטים וסרטונים באיכות גבוהה ביותר. 

מכשיר חזק ומהיר יותר

בנוסף לכרטיס גרפי חזק יותר גם המעבד שבו השתמשו בחברת וואווי למכשיר ה-P10 נחשב לחזק יותר ממכשירים קודמים מה שמאפשר ביצועים חזקים ומהירים יותר למכשיר. בנוסף המכשיר ימכר בשתי גרסאות כאשר אחת תומכת ביותר שטח אחסון שיגיע עד ל-128 ג'יגה בית של אחסון וגרסא נוספת שתיתן למשתמש 64 ג'יגה של אחסון תמונות, קבצי קול ועוד. 

טכנולוגיות נוספות

בנוסף לשינויים הללו ניתן למצוא בגרסא החדשה של מכשיר הP10 מספר שדרוגים נוספים כמו טכנולוגיית זיהוי טביעת האצבע של המכשיר שנמצאת בקדמתו של המכשיר בניגוד לגרסאות קודמות ובנוסף לכך ניתן למצוא גם שדרוג באיכות המצלמה דבר שיאפשר למשתמש תמונות חדות יותר וזום חד יותר מה שיקנה למשתמש תמונות באיכות גבוהה. לכן, בפעם הבאה בה אתם מתכננים לרכוש טלפון חכם, תשימו לרגע אחד את עניין המותגים בצד ותערכו השוואה מקצועית ומעמיקה בין כל המשתנים של המכשיר ויכול מאוד שתגלו כי במחיר מופחת יותר תוכלו לקבל מכשיר טוב יותר באיכות גבוהה יותר. 

מוצרי פרסום ושיווק וחשיבותם לעסק

כל בעל עסק חייב להבין כי יש חשיבות עצומה למוצרי הפרסום והשיווק. בעזרת אלה ניתן להפוך את הצלחת העסק להרבה יותר ממשית וזאת עקב העובדה כי מדובר בדברים בסיסיים למדי וזאת בעבור כל עסק אשר יהיה מעוניין להשקיע בתחום השיווקי.

בעזרת מוצרי פרסום ניתן להפוך את העסק להרבה יותר ידוע וזאת תוך זמן קצר בלבד. לאור הדבר בחירה במוצרי הפרסום הנכונים ללא ספק תהיה קריטית וזאת בעבור אלו מכם אשר יהיה מעוניינים להביא לכדי מצב בו העסק שלהם יצליח.

שפע של אופציות שונות

בעלי העסקים מבינכם אשר יהיו מעוניינים לחלק לעובדים שלהם מוצרי פרסום שונים יוכלו להיות בטוחים כי תהיינה למולם לא מעט אופציות שונות. בין אם מדובר על חולצות ממותגות ובין אם על ספלים או צלחות אשר נושאות את שם העסק.

בסופו של יום החלק החשוב מבחינתכם יהיה לוודא כי אתם בוחרים לרכוש מוצרי פרסום אשר יתאמו את אופיו של העסק שלכם. במידה ותדעו לעשות זאת יתאפשר לכם לשדר לכל את תחום העיסוק של העסק שלכם, דבר אשר יוכל אך ורק לסייע לכם.

מתאים לכל סוגי העסקיםפריוריטי

דעו לכם כי היעזרות במוצרי פרסום זהו צעד נכון אשר יתאים לכל סוגי העסקים שקיימים. לאור הדבר היו בטוחים כי כל אחד מכם אשר ירצה בכך יוכל למצוא מבוקשו וזאת ללא יותר מידי קושי. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה וזאת על מנת להבטיח כי תמצאו את מוצר הפרסום אשר יתאימו לסוג העסק שלכם ועל הצד הטוב ביותר. הרי רק תצטרכו לגשת אל חברה שמתמחה בייצור מוצרי פרסום ולהציג את אופיו של העסק שלכם בכדי להבין את האפשרויות השונות.

כיצד עושים זאת נכונה?

על מנת להבטיח כי העסק שלכם יחלק את מוצרי הפרסום המתאימים לקהל לקוחותיו, עליכם יהיה לבחון בראש ובראשונה את אופיו של העסק שלכם. כך למשל, במידה ומדובר בעסק שפועל בתוך משרדים, אזי מתנות כמו עטים או ספלים ממותגים ללא ספק יוכלו להתאים.

לעומת זאת, בעבור עסקים אשר פועלים בתחום הביגוד למשל, חלוקה של חולצה ממותגת ללא ספק עשויה להיות דרך מוצלחת להשיג את תשומת הלב בו תהיו מעוניינים.

האם כדאי לרכוש דומיין ואחסון באותו מקום?

כיום ישנן מגוון חברות שמציעות רכישת דומיין ושירות אחסון אתרים לבעלי אתרים שונים. אבל מהי רכישת דומיין ומהו אחסון אתרים והאם בכלל כדאי לרכוש דומיין ואחסון אתר מאותה החברה? כל התשובות והמושגים במאמר הבא.

מהו אחסון אתרים?

אחסון אתרים בישראל הוא שירות הניתן על ידי חברות רבות. שירות זה ניתן מאז שישנם אתרי אינטרנט, והוא ניתן לארגונים עסקים וחברות שרוצים לשמור אתרים אינטרנט, דפי אינטרנט, מידע, קבצים, תמונות, קבצי אינטרנט וכל תוכן ברשת. האחסון מטרתו לשמור מיעד בטכנולוגיית ענן. כיום ישנן חברות אחסון המתחרות על ליבו של הלקוח דרך חבילות אחסון, מבצעים והצעות שונות לבדיקת חבילות האחסון השונות שמוצעות בגדלים ונפחים שונים.

מהו דומיין?

דומיין הוא שם ייחודי ברשת האינטרנט אותו מקבלים כאשר בונים אתר אינטרנט. הדומיין עוזר לזהות את אתר האינטרנט, והוא הופך את האתר זמין לציבור הרחב. את הדומיין רוכשים, ובשל האותיות הייחודיות שמקבל האתר (הדומיין) ניתן לזהות את השם הייחודי שלו. את הדומיין מאחסנים ברשת וכדי להגיע לאתר האינטרנט יש לרשום את האותיות הייחודיות (שם המתחם – הלוא הוא הדומיין) במנועי החיפוש ברשת.

האם כדאי לרכוש דומיין ואחסון אתרים באותו מקום?

כעת שאתם מבינים מהו אחסון ומהו דומיין, חשוב להבין גם האם כדאי לרכוש את שני האלמנטים באותו מקום. כדי להחליט, חשוב לדעת שכיום ישנן חברות שמציעות מגוון שירותים הקשורים לרשת באותו מקום. ישנם חברות שמציעות אחסון אתרים וקניית דומיין יחדיו, כמו גם חברות שמציעות אחסון אתרים וקידום אתרים יחדיו.

אם יש לכם אתר אינטרנט שהקמתם ואתם מעוניינים להקל על עצמכם, גם באחסון האתר וגם בתהליך של רישום דומיין – מוטב לרכוש את שני האלמנטים באותו המקום. בצורה זאת לא תתפזרו ותוכלו לקבל שירות במקום אחד. עם זאת, יש לשים לב למחירים שאתם מקבלים על הדומיין והאחסון ולבצע השוואות מחירים קפדנית לחבילות המוצעות לכם.

חודש ניסיון בחינם – עוד דגש שיש לשים אליו לב הוא כי החברה שאתם בוחרים מאפשרת לכם חודש ניסיון בחינם. חברות רבות אינן דורשות תשלום מראש על אחסון האתרים. קניית הדומיין היא בדרך כלל בתשלום חד פעמי לשנה. ולכן יש לבחור בחברות שמקנות לכם חודש ניסיון בחינם, ולאחר מכן קניית הדומיין. בחרו בחברה מסוג זה, ובחברה מומלצת ובעלת ניסיון.

 

 

הגיע הזמן לשלם מחיר הוגן על השימוש החודשי בסלולר שלכם

מי מאיתנו יוכל לחיות היום ללא טלפון נייד? האמת היא, שכולנו, מבוגרים וצעירים, זקוקים למכשירים הניידים. אנחנו עובדים בעזרתם, מתקשרים זה עם זה ואפילו מעבירים את שעות הפנאי שלנו עם תכנים שמהם אנחנו נהנים בעזרת המכשירים הסלולאריים שלנו. לכן ברור מדוע חבילות סלולר זה תחום שמעניין כל אחד מאיתנו במוקדם או במאוחר, כי מי היה רוצה לשלם על כך מחיר מופקע? אם מדובר על מכשיר שאתם תלויים בו ועושים בו שימוש אינסופי בכל יום, אז למה שהוא יעלה לכם יותר מידי? מהפכת הסלולר בישראל אכן שינתה את פני הדברים שכן היום אפשר ליהנות:

 • משיחות ללא הגבלה
 • מאינטרנט מהיר
 • מהודעות כתובות

במחירים מיוחדים. זה לא משנה באיזו חברה אתם לקוחות או מזה כמה זמן אתם נאמנים לאותה חברת סלולר, כי בכל מקרה כדאי לכם לבדוק מידי פעם האם יש מבצעים מיוחדים ששווה להכיר.

איך בוחרים את החבילה המשתלמת ביותר

כאשר מדברים על חבילות סלולר מדברים על מגוון רחב של אפשרויות ולכן הדבר הראשון שצריך לעשות הוא פשוט לבדוק. פנו אל כמה חברות שונות, בדקו מה כוללת כל חבילת סלולר וכך יהיה לכם קל יותר לבחור את החבילה המתאימה לכם ביותר. האם החבילה כוללת את האינטרנט הכי מהיר שיש והאם הוא מספיק לכם? האם יש מבצעים מיוחדים ללקוחות חדשים או ללקוחות שמגיעים מחברות אחרות? בדקו את כל הנתונים האלה כי אין סיבה שבגללה אתם צריכים להסכים לשלם מחיר מופקע על השימוש בנייד.

צפייה בסדרות דרך הנייד

בשנים האחרונות אפשר לראות שחבילות הסלולר כוללות לא רק אינטרנט, שיחות והודעות, אלא גם אפשרות לצפות בסרטים ובסדרות שונות. זה לא משנה אם מדובר על סדרות ישראליות או מהעולם, כי בכל מקרה אם אתם יכולים ליהנות גם מהשירות הזה אז למה שתוותרו עליו? זה נכון שלא לכולנו יש זמן פנוי לכך אך כדאי לבדוק האם בתוספת סמלית לחבילת הסלולר החודשית תוכלו ליהנות גם מהסרטים ומכל הסדרות הכי יפות שיש. הטכנולוגיה של ימינו שינתה את העולם ובהחלט מגיע לכם ליהנות ממנה מבלי שזה יעלה לכם הון.

 

איך בוחרים מצלמות אבטחה?

בחירה במצלמות אבטחה זה משהו שאתם צריכים לעשות אך ורק לאחר שאתם מבינים מה הצרכים שלכם בכלל, שכן חבל שתגיעו למצב שבו אתם מבזבזים את הכסף שלכם על מצלמה שאתם לא בהכרח צריכים. בכדי שאתם תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ולהיות בטוחים שאתם לא מבזבזים את הכסף שלכם לשווא, פשוט תקראו את המשך המאמר.

 • רזולוציית צילום – חשוב מאוד שתדאגו לקנות מצלמה שמסוגלת לצלם באיכות שמספקת אתכם ועונה על הדרישות שלכם. במידה ואתם לא רוצים להתאכזב מאיכות הצילום, עליכם לדעת להתייחס לנושא הזה מבעוד מועד ולערוך השוואה בין מצלמות האבטחה השונות ויכולות הצילום שלהן.
 • מצלמות במעגל סגור – אנו כמובן נמליץ לכם לרכוש מצלמות אבטחה במעגל סגור, כך שהן יוכלו לתעד כל שטח בחלל, ולא יישארו שטחים מתים שלא מתועדים. כך אתם תוכלו להבטיח את הביטחון של הבית או העסק שלכם, וזאת מבלי שתצטרכו לחשוש בכלל.
 • מצלמה שמסוגלת להקליט – אנו נמליץ לכם בחום להשקיע את הכסף שלכם במצלמת אבטחה שמסוגלת להקליט את המתרחש בסביבה, כך שאתם תוכלו להבטיח שכל דבר שנאמר מוקלט בצורה מדויקת, וכך אתם בעצם תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון.

קונים מצלמה בחנות עם אחריותcamera-1124585_960_720

קנייה של מצלמות אבטחה איכותיות זה דבר שיכול לעלות לא מעט כסף, ומטבע הדברים יהיה מומלץ מאוד שתדאגו למצוא חנות שלא רק תוכל לספק לכם מצלמות אבטחה איכותיות ככל שניתן, אלא גם תוכל להציע לכם אחריות ולעזור לכם בעת הצורך. כך אתם תוכלו להיות רגועים ולדעת שהכסף שלכם לא הולך לאיבוד.

השקעה במצלמות אבטחה איכותיות זה ללא ספק הדבר הנכון למען העסק שלכם ובמקרים מסוימים גם לאבטחת הבית שלכם. אם אתם מרגישים בחוסר ביטחון כזה או אחר או הרגשה שבכל רגע יכול להגיח לו פורץ מכל מקום, פשוט תדאגו להשקיע בהקדם במצלמות אבטחה איכותיות. זה בדיוק מה שאתם צריכים בכדי להיות מרוצים ולישון בראש שקט בכל לילה ולילה.

לא כל חנות יכולה לספק לכם תנאי רכישה זהים, ובמקרים רבים תוכלו לשים לב להבדלים מהותיים מבחינת המחירים, השירות והיחס שאתם מקבלים ואלו הם דברים שיש לייחס להם חשיבות בעת קניית מצלמות אבטחה.  בכדי שאתם תוכלו לצאת כלקוחות מרוצים באופן וודאי, פשוט תקפידו להשקיע את המאמצים שלכם בחיפוש אחר מקודם שיוכל להציע לכם את תנאי הרכישה הטובים ביותר. אם תשקיעו מעט מהזמן הפנוי שלכם, אתם ללא ספק תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים.

קורס קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים הוא תחום חדש יחסית ומאז שהוא הגיע אלינו הוא מושך אליו רבים. הסיבות לפופולריות שלו הן רבות: קידום אתרים זה מקצוע מבוקש, הוא קל יחסית ללימוד והבנה, הוא פותח צוהר אל עולם טכנולוגי נרחב ומשמתמקצעים בו ניתן לפצוח בקריירה מכניסה וארוכת טווח. לקידום אתרים בגוגל יש ביקוש רב, מכיוון שכל בעל אתר יודע מהי החשיבות וההכרח שבקידום האתר שלו בגוגל.

בדומה למקצועות אחרים גם כדי להתחיל בקריירת קידום אתרים צריך ללמוד את התחום באופן יסודי ומעמיק. למזלנו, בישראל מספר בתי ספר ומכללות שמציעות קורס קידום אתרים בגוגל. איך בוחרים את הבית ספר המתאים לנו ואיך יודעים שבית הספר, המכון או המכללה שבחרנו יספקו לנו את ההכשרה המקיפה והמקצועית ביותר?

דעו את תכני הלימוד

קורס קידום אתרים בגוגל אינו קורס זול, מדובר בהשקעה כספית וכדאי לערוך מחקר מקדים באשר לנושאי הלימוד לפני שמחליטים באיזה בית ספר ללמוד. תוכלו להשוות בין הסיליבוסים ותכני הלימוד המוצגים באתרים של בתי הספר לקידום אתרים אך במקביל תוכלו לבקש שישלחו אליכם סיליבוס מפורט מטעם המכללות השונות ולהשוות ביניהם.

כאשר תערכו את ההשוואה בדקו מי מציע תוכנית מפורטת יותר, מעמיקה יותר ונרחבת יותר. בדקו אם הלימודים הם עיוניים בעיקרם או גם מעשיים, רצוי שיהיה שילוב בין השניים כדי שתוכלו לקבל את התמונה המלאה, לרכוש כלים פרקטיים ויעילים וגם להבין את הדברים לעומקם.

קידום אתרים הוא תחום שמשתנה תדיר, הוא דינמי, ולכן חשוב לבחור קורס קידום אתרים בגוגל שמתאים את עצמו לזמן, ולהמנע מבתי ספר שנראה כי תכני הלימוד שלהם קפאו במקום מאז שנת 2002. גוגל מוציאה עדכונים תקופתיים ומשנה את האלגוריתם מדי פעם בפעם – בדיוק משום כך חשוב שתלמדו בבית ספר בעל תוכנית לימודים גמישה המקפיד על נושאי לימוד  מעודכנים עד כמה שניתן.ייעוץ עסקי לחברות סטארט אפ

הכירו את צוות ההוראה

כבר אמרו לפנינו שמורה טוב הוא מורה לכל החיים, אמרו וצדקו!. איכות סגל המורים הינה חשובה מאין כמוהה והיא תשפיע באופן ישיר על הצלחתכם בעולם האמיתי. מכללת Best-SEO ללימודי קידום אתרים בעלת סגל מרצים איכותי עם ניסיון רב.

עמדו על איכות המורים, כמות המורים, ניסיונם והוותק שלהם בתחום. נסו לגלות עד כמה הם קשורים לתעשיית הקידום היום, בדקו באם הם עומדים בראש חברת קידום אתרים ואם כן, בדקו מה מצב הלקוחות שלהם, האם הם מצליחים לקדם את הלקוחות שלהם או לאו?!. כל אלו יכולים לתת לכם אינדיקציה באשר לאיכות המורים.

מורים לא מקצועיים יכולים ללמד אתכם לבצע טעויות, וטעויות בעולם קידום האתרים עלולות להיות מאוד יקרות. בעלי אתרים או מקדמי אתרים שמשתמשים בשיטות לקויות לקידום האתרים שלהם יכולים להעילם כליל מתוצאות החיפוש עקב "ענישה" של גוגל, וכך להפסיד הרבה מאוד כסף, מוניטין ולא מעט לקוחות פוטנציאליים.

גיוון של סגל ההוראה הוא גם חשוב. במהלך קורס קידום אתרים בגוגל אמנם לומדים באופן המעמיק ביותר כיצד לקדם אתרים, אך עבודת הקידום לא פועלת בחלל ריק. היא משיקה לעוד עולמות תוכן ובתי ספר מקצועיים וטובים יחשפו אתכם גם לעולמות אלו. כך למשל, יש קורסי קידום אתרים שבנוסף מלמדים על כתיבה נכונה למנועי חיפוש באמצעות מורים שהם כותבים מקצועיים. כמו כן, במהלך עבודת הקידום עובדים עם תוכנות סטטיסטיות ויש בתי ספר לקידום שמביאים הרצאות אורח של מומחים אנליטיקס. הרשמו עוד היום, זו ממש עסקה משתלמת במיוחד

שיהיה בהצלחה!

היתרונות של בניית אתרים בוורדפרס

וורדפרס היא אחת מפלטפורמות בניית האתרים הטובות ביותר או לפחות מהפופולריות ביותר. ישנם עשרות אלפי דפי אינטרנט אשר נבנו בעזרת וורדפרס. המערכת היא חינמית, למרות שישנן תוספות או תבניות בתשלום, ופשוטה מאוד לשימוש גם ללא רקע בתחום. מסיבה זו ישנם אנשים אשר חושבים שזוהי מערכת בלוגים ולא יותר אך בפועל זה ממש לא כך. עסקים רבים מכל התחומים בוחרים במערכת זו עבור אתרים מסחריים והתוצאות הן בהחלט מרשימות. אם כך מהם היתרונות של בניית אתרים בוורדפרס?

אין צורך בידע קודם – ניתן לבצע בקלות בניית אתרים בוורדפרס גם ללא שום ידע בתחום. אין שום צורך בידע של HTML לצורך בניית האתר בפלטפורמה זו. השימוש הוא מאוד אינטואיטיבי וישנן תבניות מוכנות אליהן אתם רק צריכים לצקת תוכן.

אתרים רספונסיביים – מנועי החיפוש מעודדים שימוש באתרים רספונסיביים על מנת לתת פתרון אחד לגולשים ממכשירים שונים בעלי גודל מסך משתנה. מנוע החיפוש של גוגל נותן יתרון בדירוג האתרים הרספונסיביים על פני האתרים האחרים. מהבחינה הזו אתם לא צריכים להיות מוטרדים. בניית אתרים בוורדפרס נותנת לכם אתר רספונסיבי מותאם למובייל ללא צורך בשום דבר מיוחד. אין שום הגדרה שצריך לעשות, זה מתרחש באופן אוטומטי והתוצאות הן נהדרות.

שימוש בתבניות – מי שרוצה לבנות אתר בעצמו אך אין לו את היצירתיות הדרושה לחבר הכל יחדיו על מנת ליצור אתר יפה יכול להשתמש בתבניות. התבניות הן בעצם אתרים מוכנים שאתם רק צריכים להכניס את שם האתר ואת התכנים שלכם. התבניות מסודרות לפי נושאים כך שתוכלו למצוא תבניות המתאימות לצרכים ספציפיים, למשל תבנית עבור אתר בענייני אפנה או תבנית עבור אתר של עורכי דין. זה חוסך הרבה מאוד זמן למי שמנסה להתמודד עם בניית אתרים בוורדפרס בעצמו.

תוספים לוורדפרס – בניית אתרים בוורדפרס מאפשרת לכם שימוש בתוספים, חלקים חינמיים וחלקם בתשלום, אשר משדרגת לכם את האתר. לצורך הדוגמה נניח ואתם רוצים שהגולשים ימלאו טופס עם פרטים אישיים. אתם פשוט צריכים למצוא את תוסף הוורדפרס הנכון אשר מאפשר לכם להוסיף טפסים למילוי לאתר שלכם. אין צורך להתחיל לתכנת בשביל לבנות אתרים בוורדפרס שנראים מאוד מקצועיים.

תפקידו של הקופירייטר

קופירייטר הוא הלב הפועם מאחורי כל המילים הנכונות והיפות שאתם רואים על המסך או על הדף הכתוב. קופירייטר מקצועי הוא לא רק אחד שיודע לכתוב יפה, אלא כזה שיודע כיצד לקחת סיפור ארוך ולתמצת אותו למשפט אחד, כך שיהיה ניתן להבין את כל הסיפור ממשפט בודד, קליט ומבריק. אם יש לכם מוצר אותו אתם מעוניינים לשווק, תצטרכו איש שיווק מקצועי שיש לו את הכלים הנחוצים, בכדי לחבר כמה מילים שיגרמו לכל התנועה לעצור. בכדי ליצור תוכן כזה לאתרים, אותו קופירייטר צריך לחשוב היטב על הנתונים, ליצור תהליך מסודר שיוביל אותו לכתיבה שיווקית מוצלחת עם הרבה מחשבה ומשקל.

קופירייטר מקצועי הוא איש מקצוע הכרחי לעסק שלכם, במיוחד אם אתם רוצים לשווק אותו ולהגיע לכמה שיותר צרכנים. קופירייטר מתמחה במילים ויכול לסייע לכם לשווק את המוצר שלכם ברשת. כיום הפלטפורמה הכי אפקטיבית היא רשת האינטרנט, הפייסבוק בפרט, שם רוב בתי העסק קטנים כגדולים, מפיצים את מרכולתם בכדי לקבל תגובה מידית מלקוחות פוטנציאליים ולהיות כמה שיותר אהודים ברשת. הפצת תוכן מקצועי ברשת זו פעולה חשובה מאוד, שבזכותה ניתן להשיג נקודת זכות לא רק מהצרכן הפוטנציאלי, אלא גם ממנוע החיפוש גוגל.ייעוץ עסקי לחברות סטארט אפ

בכדי שאכן התוכן יפעל באופן הנכון, חשוב ליצור תוכן מעניין, קליט, הומוריסטי ושנון, כזה שכיף לקרוא עד סופו. יחד עם תוכן נעים לקריאה, חשוב להטמיע מספר מילות מפתח נכונות, רלוונטיות למוצר, כך שבעזרת התוכן יהיה ניתן להגיע למיקומים גבוהים במנוע החיפוש של גוגל. קופירייטר הוא זה ששולט בתוכן, הוא מודע היטב לכללי הכתיבה ויודע מה יכול ליצור תגובה מצידו של קהל היעד, אך יתרה מכך הוא מומחה ביצירת תוכן קצר וקליט, כמו סלוגן מקורי או תוכן קצר שיעלה בנמען חיוך.

כל אחד יכול לכתוב תוכן, אך לא כל אחד יכול לכתוב תוכן איכותי ומקצועי, כזה שיעשה את העבודה לשמה הוא נוצר, למשוך את העיניים של הקוראים ולהשאיר אותם על המסך. עם כל המהירות שהתכנים מתחלפים כיום במסך נורא קשה ליצור תוכן מקורי, לכן חשוב להיות ממוקדים ולהיות כמה שיותר מסקרנים ורלוונטיים.

כל מה שצריך לדעת על בחירת ספק האינטרנט שלכם

מתי בפעם האחרונה התקשרתם לספק אינטרנט כדי להתחבר לשירות? אם מעולם לא עשיתם את זה אתם בוודאי לא יודעים עד כמה זה מורכב ועד כמה האפשרויות רבות. בתחום של ספק ותשתית יש היום לא מעט נותני שירות ולכן בהחלט כדאי לעצור ולבדוק אל מי אתם פונים. המטרה צריכה להיות בחירת הספק היעיל והטוב ביותר, כי אם יש משהו שאף אחד מאיתנו לא יסבול בימינו, זה תקלות בכל מה שקשור לתקשורת. זה לא משנה אם מדברים על אינטרנט מהיר, על שירותי סלולר או על כל שירות אחר בתחום התקשורת, כי בהחלט מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר שיש.

מה מציעים לכם?

אי אפשר לדבר על ספק ותשתית ולא לדבר על השאלה מה בעצם מציעים לכם ועל איזו חבילה מדובר. אם גם אתם זוכרים עוד את הימים שבהם החברות הללו היו מחתימות על הלקוחות על חוזים שאי אפשר היה לצאת מהם, כדאי שתדעו שהיום זה כבר לא כך. היום ניתן לבחור בין ספקי שירות שונים שכל אחד מהם מחוייב לתת לכם את האופציה להיפרד ולצאת מהחוזה בכל רגע נתון. זו נקודה שכדאי מאוד לבדוק כי אחרת זה עלול לעלות לכם הרבה יותר מידי כסף בעתיד. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לבדוק גם: כמה אתם משלמים, ובעיקר, מה מציעים לכם בתמורה לכסף שלכם.פריוריטי

בדקו מה חושבים אחרים על הספק

חשבתם לרגע להתחבר לשירותי אינטרנט על ידי ספק שאתם לא מכירים את שמו? או שאולי שמעתם עליו אך לא בדקתם אודותיו כמה שיותר מידע? אם כך, ההמלצה שלנו היא כן לעצור ולבדוק את הדברים כמה שיותר לעומק. אנשים שהיו לקוחות של ספקי תקשורת ותשתית שונים כותבים את חוות הדעת שלהם אונליין לא פעם. אם תקראו בעיון את חוות הדעת האלה תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר אודות מה שמחכה לכם ואודות השאלה איזה שירות תקבלו. זו השקעה של עוד כמה דקות ובהחלט לא כדאי לוותר עליה, כי למה שתיקחו סיכונים בנושא הזה?

תחנות העגינה של אפל

במהלך השנים, אחרי שהאייפון והאייפד ומוצרים אחרים של אפל יצאו לשוק וכבשו אותו בסערה, החלה החברה להוציא גם תחנות עגינה שמאפשרות להחזיק את אותם מוצרים על השולחן או בכל מקום אחר בצורה נוחה.

מטרתן של תחנות העגינה היא להציב את מוצרי החברה בצורה נוחה על שולחן העבודה, בזמן שהמוצרים מחוברים לחשמל ונטענים. לכאורה מדובר במוצר סטנדרטי שאפשר ליצור גם בעצמנו בצורות מסוימות, אך מן הסתם כשאפל מוציאה תחנת עגינה זה שונה לגמרי, ראשית, העיצוב הוא הרבה יותר מיוחד, שנית, אפשר למצוא פרקטיקות שונות בתחנת עגינה של החברה, שאי אפשר להמציא בעצמנו.

למשל, תחנת עגינה למכשיר סלולר, יכלול לא רק מטען אלא גם חיבורים נוספים, שמאפשרים להכניס ולשלוף מידע, חיבורי USB נוספים עבור מכשירים אחרים ועוד. בים היתר אפשר למצוא חיבור רשת וחיבורים להטענות מהירות, בשונה מהטענה רגילה.

תחנת עגינה אחרת מבית אפל, מיועדת למחשבי מק. תחנה זו כולל יציאות USB, יציאות למסך, יציאות רשת, מיקרופון, אוזניות, וכאמור מגוון יציאות לחיבורים עבור המכשיר עצמו. בכל תחנת עגינה של מק, אפשר לחבר מספר מכשירים במקביל.

עוד תחנת עגינה פופולארית היא לאייפד, מדובר בתחנה שמחזיקה את האייפד ישר, ומאפשרת לצפות בו בסרט מבלי שיהיה צורך להחזיק אותו או להשעין אותו בשום צורה שהיא. כמו כן, ניתן לחבר את האייפד למסך גדול יותר בשביל לראות עליו את מה שהמכשיר מציג, ניתן לחבר אותו לרמקולים ולשדר דרך המכשיר מוזיקה ועוד. בדומה לתחנות עגינה אחרות, גם כאן, מדובר על תחנה מעוצבת בסגנון הייחודי והמרשים של אפל, עם יציאות לחיבורים שונים, ומדובר בתחנת עגינה מאוד נוחה לשימוש.

החשיבות של תחנת עגינה היא, בעזרתה ניתן להשתמש במכשיר בצורה פשוטה ונוחה, מבלי שיש צורך להחזיק את המכשיר ביד. כמו כן, ניתן להטעין אותו כל זמן השימוש. התחנה גם שומרת על המכשיר שלא יישרט ולא ייקבל מכות.

חשוב להבהיר, חלק מתחנות העגינה מאפשרות לעגן מספר מכשירים, באמצעות כוונון של התחנה, וכן ניתן להציב אותה במקומות שונים, על פי הצורך. חלק מהתחנות הן מובנות כך שהן כוללות רמקולים וכך אפשר להימנע מהצורך לחבר את המכשיר לרמקול חיצוני.

לפני שאתם בוחרים לרכוש תחנת עגינה מסוימת, חשוב שתבדקו האם היא מתאימה לצרכים שלכם, כמה יציאות לחיבורים יש בה, במידה ואתם מתכוונים להשתמש במכשיר לצורך האזנה למוזיקה או צפייה בסרט, תוודאו שהתחנה מתאימה לכם לצורך זה, וכן שאתם יכולים בה שימושים נוספים.