טונרים למדפסת HP

טונרים למדפסת HP – מקורי או חלופי?

בכל פעם בה הטיונר של המדפסת מאותת על צורך בהחלפה קרובה, מתעוררת ההתלבטות בין דיו מקורי לבין דיו חלופי תואם. הדיו שמיוצר על ידי יצרנים חלופיים יהיה זול יותר בהשוואה לדיו מקורי של HP ראו מחירים באתר קומג'ט דיו למדפסות, אך לעתים הדי החלופי בכל זאת אינו מתאים למדפסת או שאינו מאפשר הדפסה באיכות זהה לזו של טונרים מקוריים. 

יתרונות של טונר דיו HP מקורי

טונר דיו מקורי הוא כזה אשר מיוצר על ידי אותה החברה שייצרה את המדפסת. משמעות הדבר היא 100% התאמה בין הטונר לבין המדפסת. צוות הפיתוח של חברת HP יודע טוב מכולם כיצד לפתח טונרים של דיו שמתאימים למדפסות של החברה, משיג את התוצאות הטובות ביותר ומקפיד על שימוש חסכוני. כאשר אנו רוכשים טונרים למדפסת HP נקבל בכל פעם את אותו מוצר איכותי שתואם בצורה מושלמת למדפסת. אם חשוב לכם לקבל אחריות ותמיכה טכנית מלאה למוצר במקרה של תקלה – כדאי לכם לרכוש טונרים מקוריים. 

החיסרון היחיד ברכישת טונרים מקוריים הוא המחיר. בעבור רבים המחיר מהווה שיקול מכריע ופערי המחירים גורמים להם לבחור לבסוף בדיו חלופי. על אף המחירים המפתים של הדיו החלופי כדאי לשקול היטב את הקנייה, לוודא התאמה לסוג המדפסת ולהבין את ההשלכות. 

טונרים למדפסת HP בזול

הבחירה בטונר חלופי מתבססת לרוב על שיקולים כלכליים. אלו הם טונרים שמיוצרים על ידי חברה אחרת (לא HP) תוך מטרה להעתיק את הטונרים של HP בצורה מדויקת. לרוב, הדיו החלופי אכן תואם את הצרכים של המדפסת, אך ישנם מקרים בהם הטונר אינו מתאים בדיוק או שהמדפסת אינה מזהה את הטונר וממשיכה לאותת על מחסור בדיו. שימו לב שראשי דיו חליפיים מכילים בחלק מהמקרים פחות דיו ונגמרים לרוב מהר יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *