10 דגשים בפיתוח לאנשים מבוגרים

10 דגשים בפיתוח לאנשים מבוגרים

כשאנחנו ניגשים לפתח אפליקציות לקהל יעד מסוים, אנחנו צריכים לדעת מי עומד לפנינו, מי אמור להשתמש באפליקציה ואיזה שימוש הוא ירצה לעשות בה. זה חשוב מאחר ואם אנחנו נפתח את האפליקציה מבלי להתייחס לשאלה זו, אזי שיש סיכוי סביר מאוד, שהיא תישאר מיותמת מבלי שאיש יעשה בה שימוש.

אחד השלבים החשובים ביותר בפיתוח מוצר בכלל ובפרט בפיתוח אפליקציות, זה האפיון שלה על פי קהל היעד. בעולם של היום, הרבה יותר קל לאפיין את קהל היעד ולו מהסיבה שיש לו מספיק כלים לניתוח, מספיק פרמטרים על פיהם אנחנו יכולים לאפיין קהל משתמשים, בין אם מדובר בקהל של ילדים או מבוגרים.

בחלק הבא של המאמר, אנחנו נציג דגשים לפיתוח אפליקציות לאנשים מבוגרים. על פניו זה נשמע טבעי, דבר מאוד פשוט. סביר להניח שאנחנו מכירים לא מעט מבוגרים, אולי אנחנו אפילו משתייכים לקהל זה, אז זה אמור להיות קל עבורנו. אך לא בהכרח. שכן יש אפיונים מסוימים שאנחנו צריכים לפעול על פיהם.

דגש ראשון, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו למי זה מיועד. יש אפליקציות שמיועדות לכולם, אך יש אפליקציות שמיועדות לקהל ספציפי, בין אם זה על פי גיל, מגדר, מיקום. ככל שנדע למקד את זה יותר, יהיה לנו קל יותר לייצר אפליקציה ממוקדת עם הפרמטרים הנכונים.

דגש שני, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שלא כל אדם מבוגר מתמחה בעבודה עם אפליקציות ובכלל עם כלים טכנולוגיים. לכן חשוב שהאפליקציה תהיה פשוטה ונוחה לשימוש.

דגש שלישי, היא צריכה להיות מעוצבת בצורה נוחה, ברורה וקלה לניוד עם ראות נוחה.

דגש רביעי, אנחנו צריכים להשתמש בפונטים ברורים ונוחים, כך שיהיה ניתן לראות בדיוק מה כל כפתור מציג.

דגש חמישי, חשוב מאוד שהאפליקציה תהיה בטוחה ומאובטחת, כך המשתמשים לא יחששו לעשות בה שימוש. בין אם זה לצורך רכישת מוצרים או כל דבר אחר. לצורך כך חשוב לעבוד עם חברה מקצועית שתוכל להבטיח זאת, באתר http://www.igates.co.il/ תוכלו להתרשם מכל הדברים הנחוצים לפיתוח אפליקציה מתקדמת.

דגש שישי, האפליקציה צריכה להיות אינפורמטיבית, לספק מידע עדכני ורלוונטי למשתמשים בכל תחום בו היא עוסקת.

דגש שביעי, רצוי שהיא תתעדכן לעיתים תכופות בכל הדברים החדשים שקיימים בתחום שלה.

דגש שמיני, האפליקציה צריכה לספק ערך נוסף למשתמשים בשביל שתהיה להם סיבה להשתמש בה.

דגש תשיעי, חשוב שהאפליקציה תהיה חברותית, זה אומר שיהיה ניתן ליצור קשר עם משתמשים אחרים וכן עם צוות טכני שעומד מאחוריה.

דגש עשירי, צריך לחשוב מה מבוגרים מחפשים ובהתאם לכך, לייצר אפליקציה מתאימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *