כל היתרונות של עריכת ספר באמזון

כל היתרונות של עריכת ספר באמזון

סוף כל סוף הגשמתם את החלום שלכם וסיימתם לכתוב את הספר שתמיד רציתם לכתוב. 

אך לפני שאתם ממהרים לפתוח את השמפניות, אנחנו רוצים לספר לכם על התהליך של עריכת ספר באמזון.

אז מהם היתרונות של עריכת ספר באמזון?

  • עריכה בכל עת – בגלל שבאמצעות פלטפורמת מכירת הספרים של אמזון אתם למעשה תמכרו בעיקר את הגרסה הדיגיטלית של הספר שלכם, פירוש הדבר שהספר שלכם יהיה שמור בענן של אמזון, מה שאומר שתהיה לכם גישה אליו בכל רגע נתון. אם כתבתם ספר עיון, זה אומר שתוכלו להוסיף לו פרקים או לעשות שינויים בהתאם לשינויים אקטואליים שקורים במציאות. אם כתבתם ספר פרוזה, תוכלו להמשיך לערוך או לתקן שגיאות כתיב שלא הספקתם לתפוס בזמן אמת, לפני שפרסמתם את הספר שכתבתם למכירה. קראו מידע נוסף על עריכה של ספר דיגיטלי באתר בית העורכים.
  • נגישות לקוראים של קינדל – פלטפורמת מכירת הספרים הדיגיטליים של אמזון עובדת בצורה הדוקה מאוד עם קורא הספרים הדיגיטליים של אמזון, מכשיר הקינדל, מה שאומר שהם מקדמים ספרים דיגיטליים מפני שהם רוצים שיותר קוראים יורידו אותם וישתמשו במכשיר שלהם כדי לקרוא אותם. על ידי כך שאתם בוחרים לערוך ספר באמזון ולפרסם אותו למכירה דרך הפלטפורמה שלהם, אתם למעשה זוכים לחשיפה הרבה יותר גדולה מכפי שהייתם יכולים להשיג בכל דרך אחרת.
  • קידום אפקטיבי – בנוסף על כך שלאמזון יש אינטרס לקדם את המכירה של ספרים דיגיטליים על פני ספרים רגילים, פלטפורמת המכירות של אמזון עובדת כמעין מנוע חיפוש, מה שאומר שיש לכם את האפשרות לקדם את הספר שלכם בצורה אורגנית. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש חכם במילות מפתח, תגיות ומושגים שקוראים פוטנציאליים מחפשים, וכך להגביר את הסיכויים שהם ייחשפו לספר שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *